Sama na vesnici a přítel neustále v práci

martinagollova
25. led 2017

Ahoj. Ani nevím jak začít. Mám 14 měsíční holčičku a čekáme druhou v květnu. S přítelem bydlíme na vesnici, kde vůbec nic není. On je od rána do večera v práci, celej den jsme sami zavřený doma. Vidíme se prakticky hodinu denně, kdy přijde domů pomůže mi vykoupat malou a jdu jí uspat a i já spát. Už mi přijde že nemáme společného vůbec nic. Vztah už mě ničím nenaplňuje, nemáme společné zájmy, nikam nechodíme, prptože nemá čas. Když má jeden jedinej den volno, stejně ho protelefonuje. Mě už z tý samoty nic nebaví. Přijdu s, že jsem zralá na psychiatrii. Nevím co mám dělat, všude to mám s malou daleko. I na nákup musim 20 km, natož abych dojíděla do nějakého hracího centra. Bydlíme tu spolu 2 roky. V těhotenství jsem sním chodila do práce mu pomáhat, tak mi to ani nevadilo. Ale čím víc jsem tu sama jsem protivná, ppdrážděná. Nejhorší na tom je, že se občas přostihnu jal jsem zlá na malou a přitom ona za to nemůže,přitelovi zas všechno vyčítám, Pak je mi to hrozně líto. Víbec mi nepomáhaj ani rozházený hormony 😕 . Je tu někdo s ppdobným problémem? Jak se mám zabavit? Já už vážně nevím, protože jsem zhnusená všim 😔 Kamarádky tu žádný nemám a ani vlastně nevím jak k nim přijít.

martinagollova
autor
26. led 2017

@blahova_andrea přesně tak. Člověku to občas dost pomůže teda. Musim říct že se cítím hned líp.

kituska20
26. led 2017

Já se taky citim lip, jen škoda že nejste některá blíž🙂

martinagollova
autor
26. led 2017

to teda hned bych vás brala holky všechny 😀

karlajasmine
26. led 2017

A holky pokud vam jede autobus v 7 rano a pak az v 16h odpoledne, tak to prece neznamena, ze si nemuzete vyrazit i tak.. Ja bych normalne vyrazila v 7 rano, dala diteti snidani nebo svacinu po ceste, prochazela se mestem, v 9 oteviraji herny, tak hned do herny, tam svacina/obed, pak spanek v kocarku a ja bych si mezitim vyridila nakupy, pak vypustit dite z kocarku se vybehat, a zpatky na bus.. Jo, veci typu prebalovani jsou venku slozitejsi, ale v kazde herne je prebalovak.. v kazdem nakupnim centru taky.. tohle je fakt jenom o tom, zjistit si kde co je.
Ja jedu za mesic na mesic na vesnici z duvodu rekonstrukce v Praze, a uz jsem zkontaktovala v okoli nekolik maminek, zjistila si, kde jsou v nejblizsim meste kavarny s detskym koutkem, udelala si na google maps plany, co se v okoli da podniknout na vylety do prirody a podobne.. Tohle za vas proste nikdo neudela.. obcas je nejjednodussi sedet doma a stezovat si, jak je vsechno slozite, nez proste zvednout zadek a vyrazit 🙂

karlajasmine
26. led 2017

@efulin pokud ti rikaji, ze to nemas resit, tak jim ver 🙂 Ty prave kamaradky nebudou resit tvuj nabytek v byte a pokud ano, tak to nejsou lidi, kteri za neco stoji. Ale jinak nez tak, ze je k sobe pozves, to nezjistis 🙂

ejwyy
26. led 2017

@efulin no to my taky máme hypotéku, ale ne milionovou😉

efulin
27. led 2017

@blahova_andrea Diky! Tak ja se rozhoupu snad. 🙂 Vse to dava smysl.

@martinagollova Je dobre ujistit se, ze nejsi jedina v nepohodlne situaci. 🙂

blahova_andrea
27. led 2017

@efulin určitě to aspoň zkus, za to nic nedáš. kamarádka nemusí být jen maminka oceňující pořádek. spřízněná duše nakonec klidně může být i bordelářka, ale prostě najdete společnou vlnu 😀 v životě jsou přednější hodnoty než naklizená domácnost. ač ta na první pohled rozhodně zve k návštěvě více.

efulin
27. led 2017

@blahova_andrea Ty to umis tak krasne napsat. 🙂

gracinka7
27. led 2017

Musíš se zkusit nějak zabavit. Pocit nudy dobře znám. Kdybych neměla koně, o které se musím postarat, tak sedím celé dny doma na zadku a brzy by mi z toho hráblo. V létě jsme celé dny na zahradě, ale v zimě jsou ty dny prostě dlouhé. Hned bych brala nějakou kamarádku, ale ty moje se všechny odstěhovaly. U nás na vesnici je sice slečna, která má malé dítě, ale s tou nemám žádné společné zájmy. A abych se s ní vídala jen proto, že mi nic jiného nezbývá, tak to se mi nezamlouvá.

hanule61
27. led 2017

@efulin blahova_andrea, Andrejka je prostě nejlepší tady na MK, už delší dobu sleduji její odpovědi, umí s noblesou odpovídat na dotazy, problémy zdejších maminek, do nikoho se nenaváží, nikoho neuráží. Prostě jedná s nadhledem a citem. 🙂

blahova_andrea
27. led 2017

@efulin 😅

blahova_andrea
27. led 2017

@hanule61 ježiši! 😅 tak teď jsi mě dojala k slzám. děkuji ti za milá slova. zrovna mám období, kdy potřebuji slyšet cokoliv pozitivního. díky ti!

myshoun
27. led 2017

@gracinka7 nevím, kde bydlíte, ale skoda, ze ne u nas... konici jsou bozi!!!

hanule61
27. led 2017

@blahova_andrea není zač, i když by jsi mi mohla být dcerou, Tvé příspěvky nabíjejí mou energii.

blahova_andrea
27. led 2017

@hanule61 ale je, ani nevíš jak moc je pro mě dobíjející číst něco tak hezkého zrovna teď. škoda, že podobného výroku se nedočkám od vlastní maminky.

gracinka7
27. led 2017

@myshoun Střední Čechy, takže dost daleko od tebe 😉

kituska20
27. led 2017

@gracinka7 odkud?🙂 my z Tišic

hanule61
27. led 2017

@blahova_andrea já doufám, že podobného komplimentu se někdy dočkám od svých dětí. (dcera 29, syn 26). Už tak moc se těším na vnoučata. Proto chodím zde na MK, abych se aspoň trošku přiblížila radostem i starostem zdejších maminek. Prostě už mi tikají babičkovské hodiny.

blahova_andrea
27. led 2017

@hanule61 to je tak krásný. budou mít moderní babičku, co se fakt zajímá 🙂 dětičky už mají věk dobrý...třeba se brzy dočkáš. moc ti to přeji 🙂

hanule61
27. led 2017

@blahova_andrea děkuji, syn už je ženatý 1a1/2 roku, ale nejsem typ, který by se ptal, zda už "nečekají". Vím, jak mně to bylo nepříjemné, jelikož jsem otěhotněla až 3 r. po svatbě. A dceři prý ještě hodiny netikají, navíc má partnera o 3 r. mladšího.

blahova_andrea
27. led 2017

@hanule61 je dobře, že existují i tak empatické maminky a tchýně 🙂 však oni až přijde čas, tak se stejně pochlubí a nebo to poznáš sama 😅

gracinka7
27. led 2017

@kituska20 Od Vlašimi. To je k vám daleko.

enducha
19. črc 2017

@gracinka7 Náhodou jsem narazila na diskuzi..já že jsem také nedaleko Vlašimi na malé vsi..🙂. Ne, že by se tedy člověk nudil, hospodaříme také, jak jsem koukala..🙂