G-Centrum Olomouc. Chodíte někdo k dr. Kiliánovi? Jaký se Vám zdá?

marunkamaja
2. črc 2020

Holky, chodíte tu některé do G Centra k panu doktoru Kiliánovi? Jaký se Vám zdá? Vše v pořádku? Za mě je milý, hodný člověk, ale jsem teď poprvé těhotná, 12tt, 22.7. jdu na screening, ale vůbec mi neřekl, že bych měla dbát na dostatek kyseliny listové, co můžu a čemu bych se měla vyhnout, kdybych si sama negooglila jednotlivé týdny, ani nevím co se mi v těle děje. Je to normální? Je to celé moje zodpovědnost vše si sama nastudovat? Možná jen plaším! Ale kamarádka na mě kulila oči, když jsem ji řekla, že tam jen přijdu, udělá mi ultrazvuk a řekne vše je ok a já jdu zase pryč. Ona dostávala “přednášky” jak je to veliké, co se s ní děje, co je zásadní pro malé .... Tak jsem trochu zmatená.

corry21
2. črc 2020

Já jsem od něj odešla. Klidně písni sz, nechci být verejne nekolegialni

roxanalit
2. črc 2020

@marunkamaja Já chodím k paní doktorce Humlove a je příjemná a vstřícná, poprvé když jsem byla na potvrzení tehu tak se mě zeptala ať se ptám co mě zajímá atd,kyselinu mi řekla ať beru tak do 20tt ať pak není miminko moc veliké, pak jsem byla náhodou i jiné Dr (nevím jméno) protože jsem špinila a ta mi nic skoro ani neřekla akorát že je miminko ok a nejspíše spí ale že už se pohybuje. Jsem ráda že chodím k Dr. Humlove protože jsem s ní spokojená a na screening jdu 8.7. 😊 držím palce 🍀

carolinca88
2. črc 2020

@marunkamaja ja tam chodím k jine pani doktorce a ta mi v tehotenstvi taky jen řekla, ať beru listovku, což jsem už věděla od jinud do cca 16tta pak uz nica zadne jine vitaminy mi nerikala. Ana kazde kontrole rekla jen srdicko bije, vse je v poradku. Az sem mela problemy, tak jsme si malinko vic povidaly. Do te doby ne. Nejvic sem toho vedela z genetiky. 🙂

sister05
2. črc 2020

Vidim to tak,že pokud se nezeptas, nevíš. Začneš u sestřiček a co nevědí, dopoví lékař. Původně jsem k panu Dr chodila- prevence a řešení obtíží super, při těhotenství na mne vyšla jiná paní Dr a super.

sister05
2. črc 2020

P.s. mám za to,že se lze prostě na další kontrolu objednat k jinému lékaři. Stačí se domluvit na recepci nebo se sestřičkou