Hledáme někoho na procházky po přestěhování se k Olomouci.

pavlapastekova
26. říj 2019

V září 2019 jsme se přestěhovali do Lutína a do dnes zde moc lidí neznáme. Ráda bych poznala nějakou maminku z okolí Olomouce, se kterou bychom mohly občas zajít ven, popovídat si a děti (mám skoro 5letou dceru) si spolu mohly zablbnout.

sister05
26. říj 2019

@pavlapastekova Přerov 🙂

dowla
26. říj 2019

Ahoj jsem z Olomouce, ale malý má teprve 3 měsíce takže to by si spolu moc nezablbli 😃

pavlapastekova
autor
26. říj 2019

@dowla to nevadí 🙂 ráda zajdu někdy ven popovídat, a tak 🙂 jak člověk je někde, kde nikoho nezná, tak je to na pendrek 😀 takže jsem ráda za každou duši, která se ozve 🙂

pavlapastekova
autor
26. říj 2019

@sister05 tam to mám kousek i od rodičů 🙂 někdy se můžeme domluvit 🙂

dowla
26. říj 2019

@pavlapastekova tak se klidně můžeme domluvit ☺️ Teď je ještě pořad krásně tak toho je třeba využít.

sister05
26. říj 2019

@pavlapastekova Akorát jedno parchane má 8let a druhý mrne 3m 😂

pavlapastekova
autor
26. říj 2019

@dowla přesně tak 🙂 a já jezdím s malou do Olomouce docela často skrz kroužky, jsme tam víc jak doma 😀

pavlapastekova
autor
26. říj 2019

@sister05 😀 to nevadí 😀

voskovkyapastelky
26. říj 2019

Ahoj, ja mam dve prtata (3r a 6m) 🙂 sice se budeme brzo stehovat na kraj Olomouce, ale kvuli skolce budu ve meste casto 🙂

pavlapastekova
autor
26. říj 2019

@voskovkyapastelky Ahoj, tak se klidně můžeme domluvit na někdy 🙂 a v pohodě, my ani nebydlíme přímo v Olomouci, ale jsme tam docela často 🙂 bydlíme v Lutíně a máme to do Olmika co by kamenem dohodil 🙂

truk1
31. pro 2019

Ahoj jsem z olomouce syn má 2 roky

beautyb
1. led 2021

Ahoj. Jsem kousek od Ol a mam rocni dcerku tak muzeme nekdy vyrazit budu rada 🙂

sister05
4. led 2021

no, holky, jsem z Přerova, tak se domluvte, doražte a půjdem po cyklostezce směr Osek 🙂