• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Můžu adoptovat dítě své matky, aby nemusela na potrat?

17. února 2012 
Je to pro mě dost choulostivé, ale moje matka je těhotná, a nám se s přítelem nedostává miminka, lze ho adoptovat?
17. únor 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Myslím že ano ale v rámci rodiny bych do toho nešla
17. únor 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
podle mně je lepší, pokud nechá své dítě matka dceři, než třeba když je od sestry, švagrové atd...nožná jsem naivní, ale tak nějak počítám s nezištnou mateřskou láskou :slight_smile:
17. únor 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
neporadim ti, protoze vubec nevim.. ale drzim pesti kdyby to vyslo - ja si zase myslim ze v ramci rodiny to spatne neni.. ale je to nazor bez zkusenosti - jen pocitovy :slight_smile: vzdyt casto kamaradka nebo pribuzna nabidne odnosit dite nejlepsi kamaradce, nebo sestre.. hlavne teda v zahranici neznam podminky u nas.. drzim pesti!!!!
17. únor 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky Ivano,rozhodne se zeptat,jestli by to slo udelat a drzim palecky,protoze by to bylo super.Ja bych do toho taky sla a obdivuji takove lidi a detatko by aspon bylo ve stastne rodine a maminka by byla moc rada,ze se o ni stara jeji dcera.
17. únor 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Určitě lze o adopci,osvojení zažádat, ale otázkou je jak dlouho se snažíš, taková adopce může napáchat i psychické následky a nemusí to být lepší, že je to zrovna rodina. Pokud se nedaří rok dva, tak nevěš hlavu
17. únor 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud vím, tak toto není možné. Nelze adoptovat sourozence. Můžeš si ale zažádat po jeho narození o svěření do tvé péče.
17. únor 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mám pocit, že pokud by byl v rodném listě uveden jako otec dítětě tvůj manžel/přítel a dítě mu bylo svěřeno po porodu do péče, tak že by to mělo jít. Ale musela by se ho máma zříct.
17. únor 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek