• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Svobodná matka. Na jaké sociální dávky mám nárok?

4. srpna 2016 
@salenas já se ptala kam to nahlásit a nee na něaké další otázky, pokud nevím odpověd tak radši nepíši ! Děkuji
24. črc 2016 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamule2016 přechodná adresa v dnešní době již neexistuje. Při žádosti o dávky budeš dodávat i plat toho, kdo s tebou bydlí na trvalé adrese. je to bohužel složitější, takže nejlépe ti poradí na sociálce, co a jak
24. črc 2016 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunes já odpověď vím, ale nechápu tvé důvody někoho bonzovat :slight_smile: voda se vaří na každého :slight_smile:
24. črc 2016 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@salenas Neznáš situaci tak se prosím zdrž komentáře, ano neboj voda se vaří opravdu na každého :slight_smile:
24. črc 2016 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunes Pro příspěvek na bydlení se počítají všechny osoby mající tam trvalé bydliště. Tečka. Tolik litera zákona, tedy ač si o tomto zákoně myslím něco nehezkého, tak dle popisu nedělá paní nic nezákonného, přítel tam trvalé bydliště nemá a proto se pro příspěvek na bydlení nezapočítává. Tedy si to hlaš kam chceš, budeš za blbce akorát tak ty.
24. črc 2016 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@j.a.n.i Blbce můžeš nazývat akorát samu sebe, Vše už mám pozjištováno, co jsem chtěla vědět vím :wink:
24. črc 2016 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den maminky potřebovala bych poradit nastěhovala jsem se do jiného bytu a žádala sem od socialky pro děti postele mám jich šest a já si musím sama doplácet na nájmu 8000 takže to nemám svého koupit spime na holé zemi dneska byla u mě na prošetření takže to viděla jak žiju jsem sama s dětmi přítele nemám takže co mám dělat děkuji za tady
4. srp 2016 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek