Co dát pít 3měsíčnímu miminku?

ufina95
24. kvě 2017

Chtěla jsem se zeptat, co mám dát pít miminku, když má po čaji zácpu? Každý den co pil čaj ji měl. Dva dny jsem mu ho nedala a kakal normálně sám, když mu dám trochu čaje tak už to má hustější.. Jak fenyklový, tak heřmánkový.. Může pít vodu? Nebo já už nevim. Jsou mu tři měsíce a papa po 4-5 hodinách

rousse
24. kvě 2017

@ufina95 jestli kojíte, tak to vůbec neřešte a nic pít mu nedávejte - mléko obsahuje vše podstatné včetně dostatečného množství tekutin.... a pokud dáváte UM, tak si myslím, že do prvních příkrmů je to stejné...

luciehutt
24. kvě 2017

Ahoj, jestli kojíš tak mu nedávej nic, jenom prso, jestli nekojíš tak převařenou kojeneckou vodu. Názor naší dr.

ufina95
autor
24. kvě 2017

@rousse právě, že nekojím 😔 a někdo říkal, že se má dávat pít.. Tak já nevím. Aby neměl dehydrataci nebo žízeň, teď jsou občas horka.

ufina95
autor
24. kvě 2017

@luciehutt právě, že ne a je mi to moc líto... Může kojeneckou teplou vodu jo?

andysek2512
24. kvě 2017

@ufina95 ano můžes převařenou vodu 🙂 já ji malému dávala maličko teplejší, ptz jinak to pít nechtěl 🙂

luciehutt
24. kvě 2017

@ufina95 Svět se nehroutí a on má vše, co potřebuje 😉.
Převařenou mu zkus dát 🙂. My už jsme zavedli obidky a teda nechce vůbec nic k pití. Dneska chci koupit takový ty ovocný šťávy pro děti tak uvidím ☺.

kacireksro
24. kvě 2017

@luciehutt me taky nechtela pit zadne caje ani vodu,ale ty ovocne stavy,ktere jsem jeste redila 1:1 ji chutaly.kupovala jsem bud v rossmanu a nebo dm.v rosmanu maji vetsi vyber.

zuzajulie
24. kvě 2017

Muze kojeneckou vodu 🙂 mne to mala pila taky. Tou se nic nezkazi.

medulinek
24. kvě 2017

Ve trech mesicich ji staci UM nemusis nic pridavat a vubec bych nedavala ty stavy,pak nic jinyho chtit nebude,nehlede na to,ze je to plne cukru,ktere tak malymu clovickovi nesvedci

meta123456789
24. kvě 2017

Zkusila bych nabízet kojeneckou vodu, případně dětský čajík. D´Kojeneckou vodu se doporučuje ze začátku převařovat

pajounek
24. kvě 2017

Dokud nema prikrmy, staci um, v tom ma tekutin dost. Pozdeji treba detsky caj - synovi chutnal zluty tusim od Lerosu 🙂