• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šťávičky pro děti. Kupujete je nebo vyrábíte?

19. ledna 2015 
Nilitko- mam jich spis nadbytek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hned zitra to teda vyzkousim,ale jak maleho znam,nebude to problem,jeste se nestalo,ze by mu neco nechutnalo :grinning: Holt BURTIK,no
4. zář 2007 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
4auky Kupi, no já kdybych jich měla nadbytek,jako ty tak by jablka asi vedly :grinning: :grinning: Určo mu chutnat bude :slight_smile: :wink:
5. zář 2007 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chutna,chutna :grinning: Pil to jak o dusu.......
5. zář 2007 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš :grinning: OD maminkny vždycky musí chutnat!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. zář 2007 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nili-a co Vaneska,vubec o ni nic nepises? :wink:
5. zář 2007 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kupi, Vaness v poho.. tak tedy napíšu,jů Tak lezeme, už se stavíme na nožičky a čekám ,kdy už konečně začne chodit a běhat hrozně se na to těším. :stuck_out_tongue_closed_eyes: I když to bude honka.. :slight_smile: Jinak s papáním si nemůžu stěžovat zblajzne prostě vše,..ted vypila kaši a je tuhá :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2007 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nili-jak to tak vidim,tak uz si tu pisem jenom my dve :stuck_out_tongue_closed_eyes: Se stane,no.
S Vanou uz to mas fajn,ja uz se na to taky strasne tesim,no a jestli bude po tatinkovi,ktery pry chodil uz v 9mesicich,tak si to uziju uz brzo. S tim jidlem jsme na tom stejne,maly nevi,kdy ma dost. Maly uz je i ted docela raubir,tak to pak bude asi docela mazec :wink: Kde jsou ty casy,kdy jenom lezel a kukal,ale zas ted uz se s nim da i pomazlit a vidim,ze se mu to libi,predtim byl takovy netecny. Prave dneska jsem mu rikala,ze uz toho tatku ani nepotrebuju,maly totiz umi perfektni francouzaky :sweat_smile:
5. zář 2007 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: no máš pravdu jsme mu asi zbyli jen my dvě.., já si to také říkála, jsem za to ráda :wink: :wink: :wink: no mi s tim mluvením ,někdy mám co dělat aych to i já přeložila :grinning: :grinning:
6. zář 2007 v 06:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ti jako mala tak brzo vstava? Mi maly az do deviti,te teda lituju :frowning2:
6. zář 2007 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nili-poslala jsem ti tady na nilitu meila,doslo ti to? At vim :sunglasses:
7. zář 2007 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kupi, jojo došlo, zapomněla jsem ti odepsat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2007 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky a od kdy jste zacinali s tema stavickama??
19. led 2015 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek