• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

GaGa plenky - kolik je jich třeba mít ve výbavě atd.?

24. března 2014 
@hhanca myslím si, že to máš rozumně rozvrhnuté :slight_smile: Všechno se dá v dnešní době bez problémů dokoupit. A kdybys třeba něco nevyužila, prodáš na bazárku :slight_smile:
22. lis 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhanca Taky jsem měla až od 56 a celkem jsem je využila,ale malý měl tři kila. A s oblečením přes plenky jsem do teď problém neměla. Všechno jde dokoupit, až se mimčo narodí a když to nakonec nevyužiješ, tak to jde hezky prodat. Sama jsem kupovala i použité oblečení a bylo jako nové:slight_smile:
22. lis 2012 v 19:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamimik Taky mám dost bazárkového oblečeníčka pro mimi. Spíš jsem to myslela tak, že jsem kdesi četla, že kdo látkuje musí používat větší velikosti oblečků. Tak proto jsem se ptala jestli pak vůbec využiji tu 56 :slight_smile:
22. lis 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhanca Taky jsem to četla a taky,že se prodává spešl oblečení přes látkovky, ale my jsme ho teda do teď nepotřebovali:slight_smile:
22. lis 2012 v 19:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamimik Tím líp :slight_smile:
22. lis 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak teď koukám na ty gagapleny.cz na ebay a na hyperinzerci a ty plínky mi příjdou úplně stejný, nejen do vzorů. Akorát ty ceny jiný. Ty gaga mají nášivku,ale to si může přišít kdokoli, tak nevim. Co myslíte? Jediný, co běřim, že není Čína jsou ty Anavy (ČR)
26. lis 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blondys24 Jo, Anavy a Bamboolik jsou určitě české a dobré. Pro mě i to bylo důležité, takže mám výbavu z Anavy, protože Bamboolik ještě tenkrát nebyl. Teď bych asi nakombinovala tyto dvě značky. Navíc, mně se teda obě líbí i designově více než Gaga pleny...
26. lis 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo,taky budu plenkovou výbavičku skládat hlavně z Anavy a doufat, že dobře padnou. Teď koukám, že na těch stránkách gagapleny.cz stejně píšou, že plenky pocházejí ze zahraničí, takže jasnej Východ...stejně pak plánujem ještě jedno mimčo, tak se ta investice snad vyplatí a když už nic jinýho,tak aspoň nebudem produkovat kila nerozložitelnýho odpadu :sunglasses:
26. lis 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blondys24 Určitě, myslím, že budete spokojení. My už na prvním dítěti ušetřili a máme z toho dobrý pocit,,,Nakupte výbavičku ještě letos, po Novém roce se bude zvyšovat DPH na plenky i látkové a bude to dražší...
26. lis 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt? To jsem ani nevěděla...u látkových i papírových peln? Z kolika na kolik?
26. lis 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ze 14 na 20...Právě že u látkových i papírových...
26. lis 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted to zkoumám, nemá bát ta jednotná daň 17,5% na vše?
26. lis 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to nevím:( Jak to dopadlo, já to slyšela takhle, ale jak to nakonec dopadlo nevím...ale zdražovat se prý má každopádně:(
26. lis 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plenky budou opravdu v té vyšší sazbě DPH a to je od nového roku 21% :confounded: navýšení o sedm procent, ale nejsem naivní, podle mě zdraží o 10%, aby se jim to dobře počítalo :unamused:
26. lis 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj je to hrůza s tím DPH, už fakt neví na čem by vytřískali další peníze....Taky jsem myslela, že budu nakupovat až po Novém roce, ale asi to budu muset stihnout ještě před Vánocema :unamused:
26. lis 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se toho trošku hrozím,že toho budou spíš ještě zneužívat a bude to víc než 7%:frowning2: No poslední nákup před Vánocema to jistí...Spíš jsem nepochopila,proč zrovna plenky skočí ze 14 na 21...měly by snad skočit jen na 15%,ne?
26. lis 2012 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
26. lis 2012 ve 20:32 • mamina19844
autor
@mamina19844 Děkujeme za info :slight_smile:
Nějak ten obchůdek nemůžu najít :-/
26. lis 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamimik Je to kvůli EU :confounded: jsme už asi jediní, kdo měl plíny ještě v té snížené sazbě, tak to museli dát do té "normální" :rolling_eyes:
26. lis 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
26. lis 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
26. lis 2012 ve 21:39 • mamina19844
@pajenka Děkuju:slight_smile: Tak aspoň vím důvod, ach jo...
26. lis 2012 ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamimik Co naděláme :confounded: ale je to hnus fakt
26. lis 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajenka No nenaděláme nic:frowning2: Já teda spíš udělám poslední zásobu látkovek:slight_smile:
26. lis 2012 ve 21:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamimik Taky radši nakupuju teď a radši víc než míň, pak to bude drahé :frowning2:
26. lis 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajenka Přesně,no stejně jsem chtěla ještě dopořídit nějaké gagany,ale spíš po novém roce...tak budou holt pod stromečkem :unamused:
26. lis 2012 ve 21:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamimik Toho bych se nebála, ony už tak ty ceny budou vysoké, na hranici prodejnosti, podle mě... Hlavněu některých značek.
27. lis 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@blondys24 Snad by mohla být jednotná daň, ono se to podle mě ještě definitivně nerozhodlo.
27. lis 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
27. lis 2012 v 10:47 • lukaslumbersky
@ivuska.h Je pravda,že definitivní to není, bude záležet na prezidentovi a když se to nestihne tak bude ta jednotná, no jsem zvědavá...
27. lis 2012 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek