Jednorázové plenky Dada - Vaše názory a zkušenosti

verusche
27. zář 2016

Dámy, ženy, slečny, maminky....
Chci se Vás zeptat na názor na plenky Dada z Polska, naskytla se mi možnost koupě a vážně výhodné a protože zvažuji a řeším všechny možnosti, tak se chci zeptat, co si o nich myslíte, jaký na ně máte názor a zkušenost. Používáte je, jaké jsou nejlepší?
Látkovačky PROSÍM nereagovat, sbírám informace a zajímá mne, jak jsou na tom tyhle plenky.
Díky všem za odpovědi 🙂

popelucha
27. zář 2016

Ahoj, u nás v okolí je používají všichni a byli a jsou moc spokojení - vyhovovaly více než Pampers. Co vím, údajně by se měli vyrábět v ČR a Poláci je mají jako privátní značku. Já už jen čekám, až se překulí správný čas a jedu si pro ně taky (mám Polsko 8 km). Budu si brát již ty novorozenecké, které mají i krytí na pupeční pahýl a jsou v balení po 28 ks a cenově to je v porovnání s našimi cenami nebe a dudy. Určitě bych do nich šla.

verusche
autor
27. zář 2016

@popelucha Já si je budu muset kupovat přes net, ale i tak se to při větší objednávce vyplatí, takže se mi vyloženě chtějí koupit 🙂
Kde se vyrábí nevím, ale po tom všem co o nich čtu mi to přijde prostě super.
Díky za názor 🙂

martanka84
27. zář 2016

Ano, vyrábí se v cr, ale pouze pro Polsko. Cenově jsou bezva a já je používala celou dobu pro dvojčata. Neprotekly a říká se, že jsou srovnatelné s pampers, ne- li lepší. Takže za mě rozhodně ano. 🙂

oliverka28
27. zář 2016

Ahoj,za nás rozhodně můžeme doporučit. Jedna plenka výjde na 2,50 což je super.

sara84
27. zář 2016

Jine uz nekupuji, jsou vyborne! Na urovni pampersek. 🙂

michelette
27. zář 2016

U nás taky jedou 😃 Jsou super. A že už jsme toho ozkoušely. Na úplné mimi jsem měla Pamper premium care (bílé) ale strasně mi smrděly chemkou, pak jsem zkoušela DMkovské, tak ty hrůza. Z Tesco soviček byla malá mokrá i na zádech. A teď máme Dady a paráda. Vzhledem k tomu, že jsme bez auta, tak mi je vozí paní za 230 balík. Což je taky super 😊

sara84
27. zář 2016

@michelette akorat ze v Biedronce stoji v akci cca 165 :(

michelette
27. zář 2016

Tak je mi jasné, že mi to nevozí zadarmo, ale pro mě je to asi jediná cesta jak se k nim dostat.

prostenika85
27. zář 2016

Ahoj, pro plíny si jezdím přímo do Biedrunky. Zkoušela jsem lidlovské Toujours, Dmkovské, šmouly z Albertu i zelené Pampersky a Dada naprosto super! Pampersky dobře absorbují, ale jsou šíleně navoněné. Mimochodem, vlhčené ubrousky Dada jsou taky bez chyby. Po pampers sensitiv měl prcek akorát podrážděnou pokožku, takže taky převoněné až běda.

soleilll
27. zář 2016

@verusche Za mě jsou kvalitativně jako zelené Pampers nebo Tesco Loves Baby (sovičkové). Zkoušela jsem je dceři ve vel. 1, byly docela v pohodě, ale na celou noc bych je asi bála nechat. Bezkonkurenčně nejvíc jí vyhovují bílé Pampers Premium, které jsou i o něco větší. Nicméně až nebudu mít jen ležící dítě, tak klidně Dada používat budu, protože cenově jsou opravdu nejlepší.
Kamarádce ale Dada na syna ve vel. 2 nevyhovovaly a protekly.

petrafeb
27. zář 2016

Super plenky, za mně nejlepší, co jsem vyzkoušela 🙂! Mamka mi je vozila z Polska, teď jsem objednala přes dadaplenky.cz I ty vlhčené ubrousky jsou fajn🙂

viivienn
27. zář 2016

Super pleny používáme od narození ted je nám 8 měsícu nikdy neprotekly.Strčí do kapsy i Pempers 🙂 Pouze jsem je omezila ve velkých vedrech a používala Babydream z německého Rossmanna a taky super 🙂

pajula123
28. zář 2016

Za nas taky nemaji chybu.

petuliee
28. zář 2016

taky si nemuzu stežovat 🙂

lenjii
28. zář 2016

zrovna používáme číslo 2 a nemám žádné výtky 🙂

oliverka28
28. zář 2016

Holky,kdyby jste některá měla zájem tak bych měla dva balíky dvojek na prodej,syn nám z nich vyrostl.

verusche
autor
28. zář 2016

@oliverka28 a za kolik korunek?
To jsou ty bílé, premium?

lucka662006
28. zář 2016

Nevyhovovaly nam vubec. Nesedely nam a nesakly. Daleko lepsi napr. Wickies z Kauflandu.

verusche
autor
28. zář 2016

@lucka662006 jaké jste měli, prosím?

pouzarovaj
28. zář 2016

Vyzkoušela jsem mnoho značek do laciných po dražší (Lidl, DM, Tesco, Albert, Penny, Kaufland obě řady - levnější i dražší, Pampers všechny 3 řady, huggies klhotkové atd.) a Dady jsou tedy za nás nejlepší..Zkoušela jsem vloni u první dcery (teď 2 a čtvrt), na některé byla alergická, některé nám propouštěly, Dady byly ok. U druhé už kupuji jedině Dady (teď jí byl rok)a vše ok.

eliska_z
28. zář 2016

Dada plenky se vyrábí v Turnově v Ontexu. My je také používáme. Škoda, že nebydlíte blíž, mám tu na prodej 2 balíky Dada newborn. Ale s poštou by se to asi nevyplatilo. Dva balíky by vyšly s poštou nějakých 260 Kč ☹

lucka662006
28. zář 2016

@verusche zlute nebo bile uz nepamatuji

oliverka28
28. zář 2016

@verusche Jsou to Dada premium comfort fit,kupované přímo od výrobce v Turnově v Ontexu,jedna plínka nás vyšla na 2,50,v balíku jich je 78.

zdenka35
28. zář 2016

Berem na dvojcatka ve velkem uz dlouho a za nas jsou Dada plenky nejlepší😊

babuna
28. zář 2016

@verusche používám je neb bydlíme u hranic tak je pro mne výhodné jezdit nakupovat tam 🙂 mno vyzkoušela jsem několik druhů od pemprsek přes tesco i happy bella, lidl po dadu a ty vyšly nejlépe ... jediné po kterých není zapařená - nejsou nijak tlusté může se v poho kroutit a tak ... chce to vyzkoušet jen jsou trochu větší než stejné velikosti u jiných značek ...

pspring
29. zář 2016

Plenky se vyrábí opravdu v ČR, konkrátně v Ontexu v Turnově. Mají prý v areálu i podnikovou prodejnu a 1 plenka tam vyjde kolem 2Kč. Mně tedy nevyhovovali, ale jen proto, že nemají pružný pas. Používáme látkové plenky.

kocour1
3. říj 2016

Plenky vůbec neznám, ale docela je tu chválíte, škoda, že jsou až v Polsku☹...jinak v kombinaci s bepanthenem jsem zjistila, že můžeme používat jakékoli plenky a většinou bez následků🙂

petrafeb
3. říj 2016

@kocour1 Mamka mi je vozila z Polska, teď je objednávám na dadaplenky.cz

uhz
3. říj 2016

Za nas taky bez problemu. Meli jsme Pampers Premium Care a kamaradka mi dovezla par baliku trojek a uprimne nevidim v tom zadny rozdil, urcite budeme brat dal, pokud bude zdroj.

chelexi
3. říj 2016

Mam k dispozici 2 baliky vel.4 bal.54ks comfort nakoupila sem do zásoby a momentálně se se synem pretahujeme kdo má větší sílu takže přecházíme na pants. Tak kdyby měl někdo z prahy zájem jsem z horních mecholup