• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
@lenka5731 A kdes je prodala?? Tady??
6. srp 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr jj určitě kupuj větší než běžně nosíte.
6. srp 2012 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi nene, malé velikosti známé z JIPky a ty větší kamarádce od nás z města. Měla jsem tu inzerát, ale poměrně zadraho, takže dřív jsem to prodala mimo MK.
6. srp 2012 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petkula mě se při nočním odplenkovávání osvědčilo mu dát normálně pyžamo. Do postele nepromokavou podložku a na ni ručník. Pokud už má většinou suchou noc, tak to je podle mě lepší volba. Sice jsme tak 1-2x týdně v noci převlíkali, ale byla to otázka měsíce a byl klid. Navíc malý má 3 roky, lépe si to uvědomí. Toť má zkušenost :slight_smile:
6. srp 2012 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
6. srp 2012 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Já za ně asi moc chtít nebudu...a za utržené peníze koupím nějaké látkovky :sweat_smile:
Ještě vyzkouším jednu kamarádku, které se narodila dvojčátka v 31. týdnu...třeba se jí budou hodit..:slight_smile:
6. srp 2012 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janakkk @bamboolik Ještě se zeptám, platí to i pro kalhoty? :slight_smile:
6. srp 2012 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr kalhotky docela sedly, objednávala jsem velikost 2-3 roky a seděly mu přesně po tom 2. roce. Měly jsme šusťáky-. Ale u dupaček nevím.
6. srp 2012 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr ty jo taky váhám jestli koupit už 74, ale asi jo, viď... malá má teď 62 a něco i 68
7. srp 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion pokud bodyčko, tak určitě 74 (ne-li 80). Ono je to hodně pružný materiál. Třreba 74 nosil náš malý od 2m do asi 9m :grinning:
7. srp 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bamboolik myslíš i 80? zase by ho měla dýl viď.. a kalhoty 74?
7. srp 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi budu za totální trubku, ale jak ty plavky fungují? mají tam nějakou savou vrstvu? našla jsem třeba tadyhle: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=57385221&tab=7
7. srp 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr já vzala kalhoty (tepláčky) ve stejné velikosti jako body

@dandelion brala bych tu 80, aspon to zas vydrží dýl, já bych i ty kalhoty vzala 80, aŤ jí to přes plínky není pak malý....
7. srp 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janakkk předpokládám že to bude asi nosit tak od listopadu? to jí bude 7M a tak do března?
7. srp 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Žádná savá vrstva tam není, jen jsou vždycky podšité nějakou látkou, nebo síťovinou, která teoreticky zadrží bobek (a dá-li bůh i vaječinu) :slight_smile:. Čůrání neudrží ani ty plavací jednorázové plenky, to se neřeší :slight_smile:.
7. srp 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr jo táááák.. :slight_smile: já to právě moc nechápala :D :slight_smile:
7. srp 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk
@dandelion
@bamboolik Helča teď taky nosí většinou 62, tak váhám mezi 74 a 80, ale tak maximálně to bude chvíli větší a dlouho nám to vydrží :slight_smile:.
7. srp 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr no tak to asi koupím taky 80.. :slight_smile:
7. srp 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Hele, orel pristal :wink:
7. srp 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky.. do kočárku je nutný mít i kombinézu a fusak, nebo jenom jedno?
7. srp 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion taky jsem pro 80, to ji akorát vyjde přes zimu :slight_smile:
7. srp 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr výhoda je to, že bodyna mají docela úzké, takže to, co je větší je délka, takže ideální na látkovky. Já osobně bych ani menší velikost jak 74 nebrala. Otázka, jeslti to chceš jako první vrstvu na zimu, tak možná tu 74. Ony jsou fakt vcelku natahovací.
7. srp 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Já jsem teda plavky vždycky řešila normálníma plavkama z plavkoviny. Když jsou velikostně správné, tak bobek zadrží a jak píše @janistr čůrání se neřeší. Ono ale děti, pokud nemají vyloženě nějaký průjem, tak do vody většinou nekakají.

Co se kombinézy a fusaku týče, asi bych šla už do obojího. Malá už bude v zimě docela velká, bude chtít koukat ven, takže nebude úplně zahrabaná do fusaku, takže kombinéza se bude hodit. Klidně se koukni i po nějaké nepromokavé, ať může ve sněhu řádit a lozit. Kamarádka takhle měla kombinézu nepromokavou a vyteplenou a její mladý zvládl tuhle tuhou zimu ve sněhu na kolenou :slight_smile: Fusak se dá taky dobře nahradit nějakou dobrou podložkou do kočárku (já mám beraní ze starého fusaku) a na to hromady dek.
7. srp 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik Jasně, dobře padnoucí plavky z plavkoviny udělají stejnou službu, ale třeba v Baby klubu, kde jsem pracovala byly ty podšité předepsané, tak to tak možná bude i jinde...
7. srp 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr jj záleží to na klubu, ve 2 plaváních, kam jsme chodili s klukama povolovali tyhle plavky, v jednom dokonce zakazovali ty jednorázové, že děti omezují v pohybu a po roztrhnutí dělají ve vodě bugr. A V jednom zase měly ty klasické plavky zakázané. A pak se v tom vyznejte..
7. srp 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janistr takže když jsou nějak podšité tak je to ok? já mám jedny jakoby jednodílný.. ty mají ten spodek podšitý.. a asi teda koupím ještě jedny.. když by byla nehoda :slight_smile:
7. srp 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik
@janistr Ony ten bobek zadrží, neproteče nohavičkou, ale když si hned nevšimneš, že se dítě pokadilo, tak se to skrz tu promokavou plavkovinu prostě vylouhuje do vody a v plavkách zůstanou jen větší kousky (např. hrozinky :grinning: ). Omlouvám se za naturalismus, ale je to bohužel opakovaná zkušenost z tohoto léta :grinning:
7. srp 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@janistr @bamboolik a co když to proteče? :D :slight_smile:
7. srp 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi prave brutalne protekla teenyfit. Tak nevim, jestli je to tim, ze jeste nebyla mockrat prana nebo proste potrebuje uz vkladacky, jenze nevim, jestli se to na ni s vkladackou vejde. Akorat proste nechapu, ze ty nasi holcine nevadi byt v mokrem, lezela tam v louzi a nic nerekla. A mela mokre bodyno, pyzamko, prosteradlo a povlak matrac ekocarku. A nic.
7. srp 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek a jak dlouho ji mela? :confused:
orel dobry? :slight_smile: :slight_smile:
7. srp 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek