• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

24. března 2017 
ijo, to je fakt mazec...to bychom musely objednat fakt hooodně velký balík, aby se to vyplatilo :grinning:
a nepsali, kdy to "brzy" bude? Ať vím, na kdy naplánovat druhé :grinning: :grinning: :grinning:
Ale teď vážně...moc děkuju za ty informace :wink: :slight_smile: ...a zatím budu jen koukat, kochat se a těšit se :dizzy_face:
27. čer 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
IJO, nevím, jestli čteš i Slepičárnu, ale Lus tam psala, že o víkendu dá na Bránu nějaké Blueberry...hurá :grinning:
27. čer 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, musím pochválit Cuddle Buns - objednávala jsem to na tuly-tuly.cz v neděli, v úterý už jsem měla pleny doma. Vlňáčky jsou naprosto super, plenečky taky nádherný :slight_smile: Chtěla bych ještě nějaké jednovelikostní vlňáčky, nevíte o něčem? Na bráně mají jen vícevelikostní..
27. čer 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jendovelikostní vlňáky tyto
http://www.branakdetem.cz/vlnene-zavazovaci-kalhotky-mamabless.htm
budou skladem tak za 14dnů
27. čer 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lusinto, budete mít prezentace k plenkám i o prázdninách? Zatím jsem žádné datum neviděla. M má prázdniny, takže je to jediná možnost udělat si v pracovní den výlet do Brna.
27. čer 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
čao, tak to je dobře, že někdo to poštovné z US zaplatí za nás a my máme kde koupit pleny. Jsem zvědavá kde to objeví, tedy kde ten komplet sortiment bude, ne že bych něco potřebovala, ale kdyby náhodou...
27. čer 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky...
zatím jsem nestačila dočíst vše zpět, ale koukám o pár řádků výš zmínka o plenkách Bluberry... má osobní zkušenost - SUPER... dlouho jsem se odhodlávala, než jsem si jednu koupila, přece jen cena je docela vysoká, ale nelituji... Kapsovky mám jen od FuzziBunz takže jiné srovnání nemám, ale Bluberrka je několikanásobně předčí... a dnes jsem dokonce tuto luxusní plenku musela použít při nočním přebalování, protože BI špatně schly a perfektně vydržela do rána což bylo asi 6 a půl hodiny... Takže za mě doporučuji :slight_smile:
27. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za tip Pavli, taky se k ním rozkoupávám...a víš, že je to stejná firma jako SWB? :grinning:
27. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky máte prosím některá zkušenost s vlňáčkama BBH? Zajímal by mne ten materiál, jak jsou silné a tak celkově, jaká je spokojenost....
27. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blueberry na bráně, kdo jste je chtěl.

Mám dotaz - protékají mi IV organic - ale je to moje chyba. Omylem jsem je několikrát dala na žebřík v koupelně a zapomněla jsem, že topíme. Tudíž jsem je asi zničila. Dá se to nějak znovu naimpregnovat? Někde jsem četla, že to impregnují sprejem, co je na nepromokavé bundy, ale to se mi nechce, pak to používat na kuži mimča. Myslíte, že by třeba pomohl ten vosk na švy od Ulricha???
27. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem na ně koukla...ale jako 6stovek za plínu je teda moc i na mě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. čer 2009 ve 22:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano,prezentace budou i o prázdninách,hodím termíny dneska večer:slight_smile:
28. čer 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smilena, vlnackky BBH mam a jsem moc spokojena :slight_smile: Jsou strihove jako jejich pulky, na uzasny suchace. Jsou trosku silnejsi, ale ne moc a skvele sedi na tu jejich plinku. Ja je davam hlavne na noc na bambusku BBH a i na novosklad, ktrery je jeste vycpany a uzasne sedi. Davam M, v zasobe mam jeste L.
28. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ijo, tak jsi mě nakazila typem "jednovelikostní" a objednala Blueberry a TB Easy Fit...tak uvidíme, jak malému budou...ale vidím, že jim brzy přijdu na chuť taky...jj, zraju pod vlivem vašich zkušeností :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosím vás, chtěla bych zkusit malého zabalit do látky. Ale nevím, jak to udělat. Když poskládám čč na novosklad, tak čím ji vycpat? Jenom teda netuším, jak to tomu našemu mini miminku sedne, takže možná to bude první a poslední pokus na delší dobu, než nám trošku vyroste :wink:
A vydrží mi v tom potom 2-3 hodiny? On celkem hodně čůrá i kaká.
28. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blko zkus ji vycpat druhou čč složenou třeba na osminy - taková nudle ti vyjde :wink: jinak na internetových obchůdcích je velký výběr bambusových, konopných a jiných "hotových" vkládaček
28. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že už nějaké vkládačky máš :slight_smile:
28. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
juu, blueberry na brane? no to na ne jdu mrknout.. :wink:
jinak em. vnoci protekly loviky, mely premieru.. :grinning: jen spala holt nejak dlouho a 9 hodin nedaly.. :grinning: :grinning: :grinning: po prvnich 4 hodinach byla furt sucha, ale pak se asi ve spanku rozjela.. :sweat_smile:
tak dnes otestuju natahovaci disanaky, ale kdyz tak na ne koukam, tak mam obavy, ze je nasoukam do overalku.. asi budu muset sahnout po vetsi velikosti :sweat_smile:

blko, ten novosklad vydrzi s jednou vkladaci plinusi hodne :wink: ze zacatku jsme ji meli i parkrat pres noc tak 4-6 hodin a udrzelo se to vsechno tam, kde melo.
jinak gratuluju k mareckovi!! :wink:
28. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
blka - novosklad s čč vycpávám běžně buď další čč (po 3hoďkách je skoro na ždímání, ale přisuzuju to svým už hodně opraným obyč čč) nebo vv (to je pak pohoda), speciál vkládačky zatím nevedem. Hlasuju pro vv :slight_smile:
28. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angetha, to kdybych mu do čč dala osminu, tak bude mít pěkně velkej zadeček a ležet s kopečka.

Terezito, děkuji :slight_smile: . To stačí složit novosklad a do toho dát tu vkládačku?

Amp, a jak se skládá vv? Jenom jí přehnu k těm středům?
28. čer 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ijo, prosim te, jak dlouho ti vydrzi ditko v cuddle qick dry? nebo cuddle buns original? a co davas na ne? me vydrzi max hodku a pul, a ty wrapky nic neudrzi, no jsem nasr..., vsechno je to pekny, ale asi s tim neumim zachazet, porad :frowning2: minibuns jsou dobry, pripnu je do tech AIO, a co davas pod vlnacky cuddlywool?
28. čer 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
blko, tady je ma mala v novoskladu a cc na dvanactiny.. http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2946152&vReferer=%2Fphotos%2Fterezita velke to je, ale zas ne tolik.. kdyz jsem tam dala vv, tak to bylo vetsi. vv skladam na tretiny.
28. čer 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezito, děkuji. No, velké to je dost a to Emmička vypadá větší. To by se v tom ten náš prcek snad ztratil :sweat_smile: . Já su zvědavá, jak mu ten novosklad bude, on je fakt prcoušek. Oblečení vel. 56 mu je dost velké.
28. čer 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem davala emmcu ze zacatku do kojiciho polstare, kdyz jsem mela obavy, za bude lezet z kopce. :grinning: tam se ji ta prdylka hezky propadla a byla v rovine.. :grinning: :grinning: :grinning:

schnek mi tu pak poradila umotat vv jako kalhotky - tohle jsem pouzivala dost dlouho, dokud se ji ty vv omotaly kolem briska. do toho jsem dala jeste vkladacku - bambus.ctverec - a to velkou prdylku nedelalo..
tahle a dalsi fotka od schneka:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2810372&vReferer=%2Fphotos%2Fschnek
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Fphotos%2Fschnek&vImageID=2810373#navigator
28. čer 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezito, děkuji :slight_smile:
Ten kojo polštář jsem už taky zkoušela. Ale pak nám v postýlce nesnímá monitor dechu :frowning2:
28. čer 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten jsme jeste nezapli.. :sunglasses:
28. čer 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jo, a už nám 2x pípal a Mareček byl pořád na stejným místě :confused: . Tak nevím, jestli to byl planech poplach a nebo fakt přestal dýchat :zipper_mouth:
28. čer 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak se sklada na dvanactiny cc?
28. čer 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
na polovinu a na třetiny podélce a napůlku. ( Snad je to pochopitelné)
28. čer 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a na co se takhle slozena plinka da pouzit? na vycpani do novoskladu?
28. čer 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek