• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

31. srpna 2017 
@ivuska.h Ještě by se měly nějak vymyslet látkový vložky do tang (aspoň ty slipový) :slight_smile:
25. zář 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamboolik No tak zatím je to jen pár kousků na zkoušku.
25. zář 2012 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 Tak přehlídka v reálu by byla dost krutá :grinning: :grinning:
25. zář 2012 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Ty má Terka na Šijem Dětem, ale neměla jsem je v ruce... Nevím, jestli to není moc objemné, nevím, já tanga nenosím, tak to nedokážu posoudit.
25. zář 2012 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 tak tohle mě upřímně děsí :grinning:
25. zář 2012 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h To jo, akorát to nejsou slipovky
25. zář 2012 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Aha :confused: Tak to už by mě vůbec nenapadlo, že někdo při MS nosí tanga :grinning:
25. zář 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h No nebo nevim, neni to tam konkrétně uvedený, co to je zač, ale mají spodek PUL, tak předpokládám, že to neni slipovka
25. zář 2012 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 to je super! a když máš sladěný spodní prádlo, tak to taky někdo jen tak nevidí :wink: :grinning:
25. zář 2012 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 podle mě to slipovka je, ale proč tam dávají PUL, to taky nechápu :confused:
25. zář 2012 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknapets člověk se už na tu ms těší co? :D :slight_smile:) ale ať si dá ještě pár měsíců voraz :slight_smile: ;) ...* zase se u nás nespalo :/ každou hodinu je vzhůru a chce prso.. :/ nějak mi dochází energie... :/
26. zář 2012 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já se z vás picnu, nakupovat na tajňačku, ladit vložka-plena-podložka :grinning: :grinning: :grinning:
Já teda s manželem neřeším, jestli si ještě můžu objednat, on ani neví, co v tom šuplíku všechno máme, poslední dobou jsem něco prodala a nakupovala kalhotovky, který jsou objemnější, takže se to tam docela hromadí, ale jeslti to m. vadí, to nevím, každopádně nic neříká, on si taky nakupuje díly na svoje vraky :sweat_smile: ale myslím, že kdyby věděl, kolik taková plenka stojí, že by asi čuměl :grinning:

Jinak nám od určitýho věku plenky šíleně zasmrádají, když ráno přebaluju a nebo když je házím do pračky, tak se mi ted, co jsem těhotná, někdy chce zvracet :unamused: materiálům nerozumím ani trochu, ale nedávno jsem tu zrovna psala, že když je někdy malá trochu červená a pak má na sobě kalhotovku, tak se to zlepší, že by na tom antibakteriálním bambusu fakt něco bylo? Včera jsem poprvé nasadila noční Anavu, tak jsem zvědavá, jak bude nacucaná :dizzy_face:
26. zář 2012 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@aemmi s tou smradlavostí plíán to máme taky tak, jjen nevím, jestli je to věkem nebo létem :grinning:..
manžel taky plínky neřeší, on když vidí, že mi to dělá radost, tak je pro :slight_smile:.
a s tím jeho rozlišováním plen.. se na všechno ptá.. a to je olinka? (jeho něžné označení AIO :grinning:)..
26. zář 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mahafi ja kdyz manzelovi reknu, ze potrebuju dalsi plinky, tak mi jenom rekne, ze jasne, ze jich jeste par musime dokoupit. On neprebaluje a ani nema tuseni, kolik tech plin mame :slight_smile:. Rozlisuje jen dve kategorie - Albert a ostatni :grinning:.
26. zář 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aemmi to se právě obávám, že jak se rozrostla plenková výbava, tak přibyly i rezavé součástky v garáži..., vím, že na aukru kouká občas na aukce :slight_smile: ale co můžu říct, že jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dandelion tak to závidím, u mě MS v obou případech dorazila hned po šestinedělí, a to jsem minule plně kojila a teď v podstatě taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 no já si nestěžuju :slight_smile: jsem ráda že ještě nedorazila.. :slight_smile: i když už jí tak nějak psychicky čekám...
26. zář 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion tak to já ji určitě dostanu až skončím s kojením..nějak to tak cítím...ale pak chceme zase otěhotnět, takže kdo ví, kdy na vložky příjde řada! :grinning:

...s tím spaním..no jonáš se teď tak možná už měsíc budí 3 krát za noc...změnilo se to (z jednoho) v době, kdy přestal přes den pít po dvou hoinách a pije po 3-4... zkoušela jsem ho ududat dudlíkem, ale nejde to, tak mu prostě dám napít a to pije jako divej, takže si myslím, že je prostě větší a má hlad...s přihlédnutím k tomu jsem začala přikrmovat...jí s hroznou chutí, skoro ani není špinavý, takže podle intuice jsem začala a jsem spokojená...začala sjem teda dýní a z toho ho bolelo bříško, ale včera měl mrkvičku a tu dlabal jak divej a byl po ní v pohodě :slight_smile:
26. zář 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknapets a jak dlouho chceš kojit? ... já ti nevím.. asi jí dám taky mrkev :D :slight_smile: mám tu dvě skleničky BL, tak to prubnu..
26. zář 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion já chci kojit do roka... a dřív jsem si říkala..proč dávají takhle brzo příkrmy a koukal jsem se na ně shora.. začala jsem mu je dávat, když jsem si myslela, že chce jíst, snědl by nám všechno z talíře.. sice se pořád budí 3 krát, ale doktorka říkala, že se to projeví až později... a pak prý mám zkusit kašičky - z těch jsem totiž upustila...
26. zář 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aknapets taky nechci kašičky.. ale místo poledního příkrmu jí budu dávat asi později odpoledne.. co jinýho.. já už padám na ústa.. :/ my vsáváme 5x - 7x.. jak kterou noc.. ale je to už dva týdny.. :/
26. zář 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion já stále kojím (a asi dlouho budu.. počítám, že tak do maturity :grinning:), ms přišla, když madle bylo 10 měsíců.. A s tím spaním.. taky se mi teď budéí co chvíli, ale nechce ani dudlík, ani láhev, takže prso... A mrkev babylove, mně teda nechutnala :frowning2:, ale madla si nestěžovala.. nejedla to stejně jako všechno ostatní :grinning: (neee,snědla pár lžiček, ale ona obědům moc nedá doteď :slight_smile: ), ale osvědčilo se mi si příkrmy vařit, ty kupovaný nechtěla a ani mě to chuťově neoslovilo
26. zář 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Já teda dávám příkrm až k večeru (teď už taky asi týden jedeme zeleninu - nejdřív dýni a teď cuketu) a na spaní to absolutně vliv nemá :slight_smile:. A MS taky zatím nedorazila a klidně bych jí ještě pár měsíců oželela, už jsem si tak nějak zvykla :slight_smile:.
Jinak manžel plenky taky neřeší, zatím :slight_smile:.
26. zář 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion a spí s váma? jestli třeba nechce spát sama..nebo jestli v tom není takovýhle problém.. jonáš spí na tom balkoně, ale mezi náma vždycky řval...že to každé dítě nemusí mít rádo.. (zase když byl mimo naší postel, tak se budil ve 4 ráno..)
26. zář 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 ale víš jak jsou v těch rezavých krámech dobře uložený peníze? :grinning: my to prý jednou prodáme a budeme bohatý :grinning: protože cena těhle věcí léty strááášně stoupá :grinning:
26. zář 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aknapets taky jsem chtěla kojit do roka.. slečna má jiný názor.. :grinning:.. na odstav to nevypadá ani omylem.. tak jsem zvědavá, kdy se k tomu rozhoupe.. :grinning:
26. zář 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi Rozlišování plenk - manžel jel s malou ke svým rodičům (je to cca 10 minut autem), měla na sobě čtvercovku narovno a flísáky a s sebou jsme jim zabalila 2 Anavy easy, když s evrátili, tak měla na sobě tu easy a přes to flísáky :grinning:, prdleku měla fakt řádně velkou, ale manželovi to divný nepřišlo.
@dandelion , @aknapets Já chci kojit dlouho (určitě víc než do roka) a MS asi dostanu nevím kdy, rozhodně mám pocit, že při současné frekvenci kojení to bud eza dlouho.
26. zář 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mahafi když já nechci vařit z potravin z marketů :( tak jsem měla v plánu kupovat skleničky.. :/
@aknapets spí se mnou.. manžel už měsíc spí v obýváku.. :/ dnešní noc jsem jí dala do postýlky (bez bočnice u postele).. a stejně.. musím tomu přijít na kloub, jinak zkolabuju :/ nespím, pořádně nejím a jsem ve stresu :(
26. zář 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi já bych ráda kojila dlouho.. je to moje předsevzetí.. ale koukám že praxe je úplně jiná :(
26. zář 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malý je 5měsíců a tak tři týdny se budí v noci skoro každou hodinu a chce jíst, taky nevím jestli jí to mlíčko ještě stačí, dřív jedla poprvý až tak ve 4h +- a pak mezi 6-7h ranní.
26. zář 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek