• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
somik: Ale na těch z lékárny byl obrázek, že se nemají splachovat do záchoda. Není to škoda? Myslela jsem, že jeden z přínosů je i ten, že to doma nesmrdí :wink:
30. čer 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, přišly mi plíny...mám Blueberry a je úúúžasně mešavá a jednovelikostní...jen mě mrzí, že už neměli maskáčovou :grinning: .Pak jsem vzala ještě TB EasyfitFuffle...je taky jednovelikostní a AIO s takovým dlouhým chobotem, který se dá různě naskládat (viz TB Bamboozle)....má uschnout za 2 hoďky...tak uvidím...zítra se dám do praní :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ktere vlnacky byste mi doporucily? chci nejake kalhotkoveho typu, ne disany, zaujaly me loviky ale nevimktery typ a nebo babyidea
1. črc 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
prodam cuddlewrap, jednovelikostni svrchnacky barva jahudkova (viz album) a svetle hneda. pri koupi obou ks hradim postovne. info o svrchnaccich zde : http://www.tuly-tuly.cz/svrchni-kalhotky/cuddle-wrap/
1. črc 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kvikvi: právě mi přišly z brány IV a SWB ...obě jsou kalhotkového typu, obě vlňáčky a vel. M...jsou krásně vykrojené na nožičky...jako kalhotky...hned srovnání...SWB na mě působí menší, ale dají se díky patentkům krásně zvětšit...IV budu používat na noc...jsou větší a budou se dát krásně vycpat... :slight_smile:
s těmi, které chceš ty zkušenost nemám, ale holky hodně psaly, že u BI se vyrvávájí patentky a praskají gumičky :frowning2:
a pro představivost velikostí, i když má Šimi 7 měsíců dodnes používáme IV PUL kalhotky vel S :grinning: ...jsou do 8 kilo a jsou mu super...a ty SWB mi přijdou jen o trošku větší :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.branakdetem.cz/vlnene-kalhotky-swaddlebees.htm
http://www.branakdetem.cz/imse-wool.htm
1. črc 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kvikvi - po těch jahůdkových už dlouho mlsně koukám :grinning:
1. črc 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silente mas IP :slight_smile:
Leni imse wool vypadaji dobre, asi donich pujdu, jeste me zajimaji ty loviky, co mi na ne reknou holky :slight_smile:
1. črc 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, zdravím všechny :slight_smile:

Chtěla bych poprosit o radu. Včera mi dorazil balíček z brány s plínkama a objednala jsem si mýdlové ořechy http://www.branakdetem.cz/mydlove-orechy-vitapura-1kg.htm
Když jsem se na ně koukla tak jsou takové jako "rozmočené" a slizké. Nemám s nimi zatím zkušenosti, prosím je to tak v pořádku? :sweat_smile:

díky moc :slight_smile:
1. črc 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Imse wiool josu fajn,ale na chodícím dítěti padají.
Já osobně mám nejraději vlňáky LVB a SW.
1. črc 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lus a ty loviky crepe neboty druhy? asi podle toho jestli je chci na den nebo noc vid?
1. črc 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lovíky jersey sú asi tie najlepšie vlňáčky čo poznám a mala som možnosť vyskúšať :slight_smile: Urobila som obrovskú chybu, že som nevzala vtedy z eplenky rovno dvoje, som blbá no :frowning2: ale chystám sa na swb, ktoré sú lepšie? na SZ alebo patentky? ja mám radšej patentky, ale ak má niekto skúsenosti, sem s nimi :wink:
1. črc 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak jsem vyprala CT, prisly mi uplne nove, tak jsem je dala prat na 40,a normalne ty vlozky do toho semi srazily, bych to nechtela videt, kdybych to dala prat na 60, to uz bych to mela jako vlozky tak akorat pro sebe, neli slipovky :confounded: :unamused:
1. črc 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
stalo se vam to taky?
1. črc 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je asi poprvé vyperu jen na 30° :confused:
1. črc 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matilko, ja bych prave chtela koupit nejake dvoje, vlnaky mam doma vsehovsudy jedny a teprve ted jsem jim prisla na chut, mela jsem pred tim disany a ty me odradily kvuli navlikani na malou - rvala kdyz jsem ji cokoliv oblikala a pak uz jsem je nepouzila a mala z nich vyrostla, nez jsem se rozhoupala k tomu ze bych je znova uzivala :sweat_smile:
1. črc 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám doma Baby Idea, lovíky Jersey i SWB patentky, holt mi do toho chybí ještě to dítě :slight_smile:
1. črc 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Agetha, radsi to vem fakt na 30°
1. črc 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a pres vlnacky muzu ditko normalne oblict? treba overalek a tak? nebo ta vlna musi dychat? ja Kacku oblikam, jen se ptam, co je spravne :sweat_smile:
1. črc 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo,normalka ji oblec. :wink:
1. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
macet: Mám doma stejné balení ořechů Vitapura i když z jiného shopu. Ty moje byly zabalené v plátěném pytlíku ještě zabalené v igelitu. Vypadají leskle, ale byly a jsou určitě suché. Když je vezmu do ruky, začnou kontaktem s vlhkou kůží jakoby se k ruce chytat, ale to tvoje "rozmočené" se mi nelíbí.
1. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já CT prala na 60°, ty vložky a nesrazily se, teda nepřijdou mi sražený, ještě je nemám zkompletovaný.
Holky, žehlíte na novoška i vv? mají se žehlit? Trochu pomačkaný jsou od praní, nic hroznýho... žehlit?.-)
1. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikitko: Moc moc díky :slight_smile: Oni jsou přesně tak balené, v igelitu a pak v plátěném pytlíku. Ale bohužel v tom stavu jak jsem psala. Nezdá se mi to. Jsou i hodně cítit a to jsou zabalené. Já je tedy vyreklamuji. Moc díky za radu :slight_smile:
1. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zdravím z Krkonoš z dovolené :slight_smile: dnes jsme měly na noc papír a krásně jsme protekly na boku. Vlňáky doporučuji BI natahovačky a Cuddlewoolky.
1. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvikvi,ja prala CT uz dvakrat na 60. zrovna se mi susi, tak jsem to zkoukla. no o trosku mensi jsou, ale moc to neni.

katwind, vv nezehlim, zehlim jen cc ltz. ale to jen kvuli tomu, aby se mi vesly do krabice, bo nevyzehlene bych je tam nenaskladala :sweat_smile:

a vlnacky mam loviky jersey a natahovaci disany (puvodne jsem do vlnacku jit nechtela, ale nejak jsem byla presvedcena ze jsou faaajn) a teda loviky jsou skvele!! :dizzy_face: :dizzy_face: disany davam na noc.

a dneska jsem vyrazila s malou v zlute IB na magistrat a zenske tam padaly z mesavice na prdel.. :grinning: :grinning: :grinning: furt na to koukaly, co ze to je :sweat_smile:
1. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aničko, já mám separačky popo http://www.branakdetem.cz/separacni-pleny-celulozove-popolini.htm Myslím že se dají splachovat, já to ale nedělám, páč jsme v baráku měli problémy s odpadem tak nechci riskovat :unamused:

CT jsem prala a peru normálně na 60 a sražení jsem nezaznamenala.

Vlňáčky mám lovíky jersey a jsou boží. Využila jsem akce na eplence a ještě dvoje objednala :dizzy_face: Na noc dávám natahovací disany a taky velká spokojenost.

S ořechama taky nemám zkušenost že by byly mokrý :wink:

Terez, to se nedivím, taky často machrujeme s IB :slight_smile:
1. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ijo, užij si dovču :dizzy_face: Hnusky nám vždycky protíkaly bokem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky... tak jsem po dlouhém brouzdání netem a lovení info došla k tomu, že tu dovču prostě musím s látkou zvládnout... ještě jsem přiobjednala něco do výbavy a pak písnu, jak se zadařilo... :slight_smile:
1. črc 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Luci, Tebe už jsem dlouho nepotkala, jak se máte s Lukáškem? Už chystáš oslavu?
1. črc 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pavli, ať nenarušuju diskuzi, píšu do IP :slight_smile:
1. črc 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek