• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
Jezis, vy se mate.

Koukejte na tech ekoplenach neco nechat. Od uterka ma manzel dovolenou, tak hodlam objednat.
14. pro 2012 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinek co ma manzelova dovolena spolecneho s objednavkou? :confused:
Jestli te to uklidni, tak bamboolika jsem objednavala primo na jejich strankach :grinning:

Holky, uz asi vim proc ty shopy nemaji vernostni program, ze za x utracenych penez mas treba slevu nebo darek. Ono by to ty obchody zrujnovalo :- D
14. pro 2012 v 01:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elana @elvis12 super, doufala jsem, ze si prectu podobne odpovedi:grinning:. Taky latkuju, protoze si myslim, ze je to pro dite zdravejsi, ekolozka z presvedceni nejsem - i kdyz v sestinedeli me stvalo, ze mame furt plnou popelnici:slight_smile:.
14. pro 2012 v 06:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa urcite mina, julina, modri tucnaci a sovy! Ty prouzky se mi taky libi, ale vypadaji jako adept na brzke oprani:slight_smile:.
14. pro 2012 v 06:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@betysek já se prostě nemůžu přenést přesto kousání :sweat_smile: a navíc mi bylo řečeno, že dítko se sklonem k atopii, nemusí dobře snášet lanolín, tak hold nevlňákujeme no...taky mě odrazuje ten veliký zadek :sweat_smile:
14. pro 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek ne přesto, přes to :sweat_smile: to byl překlep
14. pro 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mocheenka tak třeba na babako.cz máš k objednávce za učitý peníz dárek:wink: já si tam pokaždé za objednávku nad 1000 beru ubrousek anavy :wink:
14. pro 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciesofi diky za pochvalu alba :slight_smile: na ND jsou india dost casto :wink: ted je tam i zara fresh :wink: jinak vrele doporucuju z bazaru, jsou krasne zanoseny a levnejsi :grinning:
Pouzivate nekdo capri pres anavy kalhotovku? Sedi dobre?
14. pro 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elvis12 :slight_smile:
ND sjíždím pořád :slight_smile: Zara fresh je krásná, leč barevně nepraktická...a já budu kupovat JEDEN šátek :grinning:
Jiný než zanošený nechci..:slight_smile:
Capri mám a přes Anavy kalhotkovku sedí perfektně :slight_smile:
14. pro 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zelený tučnáci domáááá!!!! áááá, doporučuju!!!
14. pro 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@pampeliska1 já mám shady se zelenýma puntíkama a taky se dost oprala.. ale třeba shady modrá je furt krásná.. nechápu :grinning:
14. pro 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12 @luciesofi Lucinka mi konkuruje :D :slight_smile:
14. pro 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion Já půjdu asi spíš do Zary...:slight_smile: Neboj :grinning: Jenže jsem náročná a chci Sand :slight_smile:
14. pro 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciesofi a ten už je prodaný???
14. pro 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi Taky mě odpuzuje velký zadek ve vlňáčcích, ale mám teď jen IV a u těch je to lepší, než třeba u Disan. Dlouho jsem je nedávala právě kvůli tomu velkému zadečku - poprvé je dostala asi ve 4 měsících a hned špinavé, tak že jsem to vzdala. Uvidíme, poslední dobou se budí v 5 hod na kojení, ale kadí až kolem 7 hod, tak zkusím risknout vlňáky a v 5 hod ji přebalit do PULek.
14. pro 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciesofi takže JEDEN šátek říkáš, jo?? hm. hm......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:

@betysek velký zadek mi v tom nepřijde, zase to vyváží to, že "neškrtí" gumičky, nejmohutnější mi přijdou asi Disany, ale ty máme o hodně větší.

Jinak malá na noc vypila 220 ml mlíka a měla Anavy jen s dlouhou vkládačkou od 19 hodin do 5 hodin a bylo to tak akorát... Disany vlňáky to udržely, pak vypila 160 ml a do 9:30 měla shorties a Anavy s krátkou vkládačkou a taky v pohodě.

Na den na doma dávám longies a pod ně Anavy, někdy s krátkou vkládačkou, někdy bez, a přijde mi to štíhlé a neomezující.

Ale je pravda, že jsem vlňáky koupila až teď nedávno a dáváme je tak od 6,8 kg, teď má 7
14. pro 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciesofi no to si povime za par mesicu, jak je to s tim jednim satkem :grinning:
14. pro 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciesofi Já si taky říkala, že jeden šátek plus Beco jsou až dost :grinning:, snad příští týden mi dojde krátký Didymos na domácí nošení :wink:, jsem natěšená jak malá holka :dizzy_face:.
A možná dojde i na nové plínky, Šárka pomalu, ale jistě začíná čůrat větší dávky a ty nové Anavy vzory mě dráždí :grinning:, každopádně chci koupit tak dvoje slipovky pro sebe a ještě jedny flísáky pro malou, dvoje jsou málo.
14. pro 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mochenkaa No já na plenkarna.cz taky utratila majlant, takže tam mám teď 5% věrnostní slevu.. No a nevyužijte toho, že jo :sweat_smile:
14. pro 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
capri jsou domaaaaa :dizzy_face: A jsou boziiii. Akorat nam zrovna moc nejde bezplenkovat. Ja ten zub uz totiz pres dasen nahmatam
14. pro 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@betysek no Kája má na noc obr zadek i v PULkách, po vánocích budu objednávat HD xl, žádné jednovelikostní jí na tak vycpanou plenku nepasujou, tak třeba zkusím vlňáčky s druhou :slight_smile:

Když mluvíte o těch nákupech plen, tak já mám dvě velký objednávky z Anav a z Bamboolika, přijde to snad příští týden a strašně se těším :sweat_smile: je to už určitě můj poslední nákup plenek :grinning: po vánocích teda budu ještě kupovat oběma holkám svrchnáky.

Dnes v Sama doma jak oblékat děti do šátku/nosítka v zimě, kdyby někoho zajímalo.
14. pro 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa tak jupiii!!! Ja jsem neodolala a objednala je taky :slight_smile: Tak se tesiiim!!! No dobre, priznam se, vzala jsem jeste 3 plenky k tomu :grinning:
14. pro 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elvis12 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No, já původně říkala, že příští měsíc objednám bambooliky a další zas něco. Tím, že jsou vánoce a rodina mu dává peníze, tak jsem udělala objednávku už teď a příští měsíc tedy koupím 2x swb :sunglasses: Pak přijdu na radu, který typ je nejlepší, jo? :grinning: A odpověď všechny neberu :grinning: :grinning:
Akorát error je, že chlap se nějak moc orientuje v penězích za plíny. Já mu totiž původně řekla, že tím, že BKMkujeme a není novorozenec, tak že výbava bude tak za 7 000,-, no a já za tento měsíc za plíny uvalila skoro 4500,- :grinning: Budiž mi omluvou, že 2800,- dostal na Vánoce. Nooo, stejně se přes tu 10 přehoupneme velmi brzy :grinning: :sunglasses:
14. pro 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ou jeee, tak to vypada, ze jsem koupila posledni Econappi kravicka a minky kravicka :grinning: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
14. pro 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@elvis12 ještě že už je má tchýně doma :grinning:
14. pro 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion
@luciesofi Tu paní, co prodává Zaru Sand znám osobně, má šátků víc a děti už větší. Nedávno pořídili KiBi, tak jí manžel dal ultimatum, že musí nějaký šátek z domu :slight_smile:.
14. pro 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katyxq jsou dny kdy mám troje fleesáky v pračce :D :slight_smile: ale nám se teď tak měsíc vůbec nedařila BKM (resp. jen ranní nálož) :slight_smile:
@janistr svět je malej :slight_smile:
14. pro 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na bazárku jsou čtyři skoro nové Anavy na sucháč - klučičí vzory http://www.modrykonik.cz/bazar/plenky/xoyn/pleny-anavy/
14. pro 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Balík z ekoplen je doma, takže: lanolinovat můžu i mokrý vlnáky hned po vyprání, že jo? Je nesmysl je před tim sušit. A můžu lanolinovat troje najednou? A když jo, tak lanolinu dám pořád stejný množství na množství vody, nebo víc? A poslední: na topení sušit nesmim, můžu pod topenim přímo? Aby to vůbec někdy uschlo.
14. pro 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek