• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
@terezka312
@mahafi BlueBear se šije na míru, ne? Co vím, tak hodně lidí si ho dost chválí :slight_smile:.
14. pro 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr Blue bear jsem testovala v létě, jenže Madlík byla přesně mezi velikostma. Myslím, že úplně na míru asi není, mají dvě velikosti, baby a batole, jinak si můžeš vybrat dýlku popruhů a látky. Je hoooodně precizně zpracovaný, paní je moc milá (byli jsme si ho vyzvedávat na to vyzkoušení). Ale zase si říkám, že jestli je Kibi jen jednovelikostní a rostoucí, jestli by nebylo lepší.. jinak jsem se do blue bear zamilovala, má spoustu vychytávek.
14. pro 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 To by byl dobrý nápad..:slight_smile:Já z Prahy jsem..:slight_smile:
14. pro 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nemue Taky máme zkušenost s nočníma Anavama. Je v ní v ceně vícevrstvá anavy S, ale dá se dovycpat i jinýma vkládačkama a v pohodě..:slight_smile:
14. pro 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@filipatereza Tak to už jsme 2 :grinning: Zbytek si spíš může udělat sraz na Moravě :slight_smile: Ale klidně můžem, já jsem pro
14. pro 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, taky jsem si všimla, že je nejvíc látkujících maminek na Moravě..:slight_smile:
@terezka312
14. pro 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 ja taky a na kibi bych se rada podivala. Mam ho sice doma, ale nejsem schopna ho dobre nastavit :-/
14. pro 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa to těžko, ten PUL zůstane pořád stejný...
14. pro 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion Škoda no :slight_smile: on se objeví nějaký další... :wink: Mimochodem na tu poptávku na ND mi přišly dvě nabídky - jedna od paní, co tu na MK měla v bazaru Zaru Coffee za 1500,- a mně ji nabízela za 1900,- :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ten inzerát odsud nějak zmizel, asi ho smazala.....
14. pro 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi No, tak jsem to myslela, že si můžeš zvolit délku popruhů a vybrat látku. To mi přijde moc fajn. Já mám teda KiBi a jsem hodně spokojená, ale je fakt, že s BB nemůžu porovnat :slight_smile:. Zkoušela jsem jen Manducu a ta mi neseděla vůbec a teď nedávno jen tak na rychlovku Pandu a ta byla docela dobrá :slight_smile:.
14. pro 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12 no jo, ale kdo říká, že ho mám dobře nastavený :grinning: dostala jsem instruktáž v obchodě dítě v šátku, ale doma už jsem to pak musela nastavit sama. Ale nosí se mi pohodlně, to je fakt, a dítě si (tolik) nestěžuje, tak snad i jemu je to pohodlný (pominu-li fakt, že je prostě nerad někde zpevněnej a přimačklej)
14. pro 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak kdo další do pražské a okolí party :grinning:
14. pro 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 tak uvidím :slight_smile:
14. pro 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 jsem z okolí...cca 40 minut autem :slight_smile: :grinning:
14. pro 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciesofi to kafíčko jsem taky chtěla :D :slight_smile: už jsem ho měla zamluvené :D :slight_smile: ale chci indio :slight_smile:
14. pro 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciesofi jasně, boleslav berem :grinning:
14. pro 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka312 Doufam, ze vsichni vezmete i satky a poradite mi s uvazem na bok. nejsem schopna ho zdolat :grinning:
14. pro 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janistr já právě zas nemůžu porovnat s kibi :grinning:, ale bb se mi nosilo dobře, sedělo krásně, ale madla v něm byla ještě zapadlá, tak dost protestovala :frowning2:, a do baby velikosti se mi nechtělo, protože by byla na krátko (jak to zkoukla paní bluebearová :grinning:).

@terezka312 já bych taky do pražský party :grinning:
14. pro 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elvis12 tak to s náma právě musí ještě @aknapets ta je pražská a umí vázat :grinning: taky chci poradit na bok, uvážu, ale dítě se mi v tom kymácí ze strany na stranu...
14. pro 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahafi jasně, to máš vlastně v profilu ne? PRAHA - západ :grinning:
14. pro 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Já už jsem to @elvis12 slíbila, ale jsem neschopná se domluvit...
14. pro 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@filipatereza
@terezka312 holky ja se taky pridavam, sice nejsem primo z Phy, ale bydlim tak pul hodiny autem... Jen jsem ted v sestinedeli, tak je na sraz pro me brzy a zkusenosti sosam od vas :slight_smile: ale treba na jare vylet do zoo, to by bylo fajn :wink:
14. pro 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cholitto zoo je dobrý nápad :slight_smile:
14. pro 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dandelion tak ty jsi byla ten 1 zájemce, co tam svítil..:grinning:
14. pro 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aknapets vsak v pohode :wink: jsme domluveny na leden, az nebude takovy blazinec :slight_smile:
@terezka312 presne! Ja ji tam navazu, ale je tam zmuchlana jak papir od sekany...
14. pro 2012 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak až domluvíte termín srazu, tak třeba se ku Praze dostanem (mám poblíž rodinu) ;)
14. pro 2012 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Tak s enam ted nedari nase BKM kakani, tak vam aspon muzu rict, ze cc na rovno a BB svrchnaky udrzi snad naprosto vse :slight_smile: Ji to tam cvachtalo a neprotekla ani kapka. Z toho asi trikrat jeste v lehatku, ze.
15. pro 2012 v 00:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka312 Lanolinovala jsem 2 ks vlňáčků Iv najednou a v pohodě. Ale dala jsem je do lázně už večer a vytáhla ráno. Když jsem šla okolo, tak jsem je různě převracela a promačkávala, aby se lanolin dostal všude.
15. pro 2012 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa Máme PUL Blueberry (měly by být stejné jako Capri) a taky nepozoruju, že by se Julča v nic nějak přehřívala....
15. pro 2012 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betysek Já to asi taky zkusim, je fakt, že nemám tak velký škopek, tak troje tam dávat nebudu, vynechám longies, ale ty dvoje krátký to snad zvládnou :slight_smile: Přinejhoršim to budu muset udělat znova.
15. pro 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek