• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

30. března 2017 
somik: u těch ořechů by měly být přiložené aspoň 2 malé pytlíčky. Já mám doma 1kg balení Vitapura. Peru v nich všechno
24. črc 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ad ořechy - mám je už namleté, jsou jakoby v sáčcích na čaj jedna pračka jeden sáček. Mám s nimi lepší zkušenost než s klasickými
24. črc 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Somik- VO a mokomidi nalanolínovat!je to lepší!
24. črc 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
vidim,ze probirate prani ,tak se musim poptat jestli muzu plenky i bambusove i normalni cc ,nebo vv prat treba v pracim prasku Batole??? Chtela jsem si ho koupit na ty mini hadriky ,tak jestli to muzu sfouknout i s plinkama zajednou?? diky za odpoved :dizzy_face:
24. črc 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já peru plinky i oblečky na malou v Lovele, k plinkám přidávám mio fresch a ocet, nežehlím a zatím ok, fleky vždy přeperu trochu žlučovým mýdlem od dr.beckmann o jsou bez fleků
24. črc 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peru v Ecoveru i ořechách, vše ok
24. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vim ,ze je to trochu mimo tema ,ale ja prave slysela ,ze Lovela moc dobre nepere :unamused: pry na to prvni prani dobry ,ale jak zacnou byt fleky na hadricich ,tak to s ni nejde dolu ,proto premyslim nad tim Batoletem.
O Ecoveru jsem uz neco slysela ,tak na nej mrknu :slight_smile: A to zlucovy mydlo taky jeste musim koupit :slight_smile:
24. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja v Lovele periem len vecičky, plienky nie, lebo necháva škvrny, som lenivá zapierať žlučákom totiž :grinning: ale keď nemáme kakaciu nehodu, tak by som to kľudne lovelou prehnala, tie počúry vyperie hravo. Tiež pridávam ocot, miofresh som si kúpila na chatu...
24. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lovela je na mě moc chemická :frowning2:..žlučák beru z DMka za pár korun a funguje výborně, ocet nedávám ani nic jiného a jsme taky v pohodě
24. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já peru plíny i dětské věci v Batoleti, místo aviváže dávám ocet a přidávám máchání a mám žlučák z Dm
24. črc 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo máchanie pridávam aj ja, žlčák mám ulricha, iné som zatiaľ nekupovala, no koketujem s myšlienkou urobiť si sliz na tie počúrané plienky, kakošové máme tak jednu za týždeň, tak by to už aj šlo...
24. črc 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky doporučte mi nějakou kapsovku, budu od září víc v práci tak ať bábinky mají přebalování jednodušší
24. črc 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ijo, nejvíce se mi osvědčila kapsovka Bum Genius :wink:
24. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proč vlastně ty kapsovky používáte, mě to nějak neoslovilo, tak žádnou nemám.

Nevíte, kdy budou na Bráně ty BBh bambusky?
24. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
baca, ja ich tiež nemám... bbh budú podľa mňa už za chvíľku :slight_smile:
24. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám kapsovky jen dvě FuzziBuns a nemám s nima žádný problém. Chci tak ještě dvě právě pro babči na hlídání.
Raady - Bum Genuis, dík za tip, kouknu se na to
24. črc 2009 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mam dotazek, kdy jste zacaly skladat cc na draka? Ja si vsimla, ze Kubik ma novosklad uz takovy bokovejsi a bojim se, aby mu nespadl. Ma uz asi 6 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak co myslite, je cas prejit z novoskladu na draka?
Diky za nazory a rady.
25. črc 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
BBH netuším ani já:-/ úřednická byrokracie..čekali jsme na originální papír z AU,který zapomněli do balíku přidat (protože to po nich nikdo nikdy nechtěl).Minulý týden papír dorazil,poslala jsem jim ho a od té doby nemám zprávy:-/ pevně věřím,že budou řpíští týden,ale slíbit to opravdu nemůžu,protože nevím nic bližšího!v pondělí je budu zase uhánět..
až budou,napíšu to sem a smaozřejmě i na hlavní stranu na web.
25. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak prave testuju draka dle Brany a super. Ja mam pleny jen 70x70, tak proto se mi to zda na nej lepsi.
Musim preskaldat to co mam ve skrini. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prodavam nejake vkladacky a vlnaky, kdybyste mela nektera zajem :slight_smile:

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=78222
25. črc 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak já ještě jednou tu svoji aukci, vypadá to, že to asi propadne dle sledovanosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3648001
25. črc 2009 v 18:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
prosím vás o radu. Chtěla bych si koupit látkové plenky kikko 70x70 s gramáží 70g. Na internetu jsem našla jak bělené, tak nebělené. Nevíte někdo, v čem by měly být jedny lepší než druhé?
Zatím bych asi používala pouze tyto se svrchními kalhotkami a možná, až se v tom zorientuji více, časem bych přešla i na ty další. Bude mi tedy 60ks stačit? A kolik asi tak těch svrchních kalhotek, a které jsou osvědčené?
Díky moc za rady. :slight_smile:
26. črc 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. črc 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
super...ty se mi líbí...i cena je dobrá...mít to komu koupit asi bych o tom vážně uvažovala.... :slight_smile:
26. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
lu, fakt krása :slight_smile:
jitule, tie kikko sú super, točím ich stále, mám nebelené, 60ks ti bude stačiť bohate!!! zvrchňáčkov asi 4ks, na novoška som točila asi 3PUL a na noc naťahovacie vlňáčky, teraz točím 2vlňáčky cez deň, naťahovačky na noc a do zálohy mám 2pul
ja som si z pul obľúbila Imse Vimse organic, naťahovačky mám Disana
26. črc 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím se po delší době. Denča už je přes den bez plínek, tak jsem jaksi ani neměla čím přispět, ale mám novinku v podobě tt v profilu, takže budu pokukovat po výbavě pro novoška :dizzy_face: Hurá, zase důvod proč utrácet za plíny :grinning:
Mám dotaz, na co jsou vůbec ty vícevrstvé plíny, např.BM? Já to u Denisky nepoužila, to je jako místo čč? Saje to lépe než čč? Mám Kikko Lux Eco a bambusové čč. Má to cenu ty vv kupovat?
26. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katarino, gratulace k tt !!! Já měla TP 7.3.2009 :grinning:
Vv jsou místo čč, pro líné osoby, nemusíš je tolik skládat, jen na třetiny nebo na kahotky...Nebo použít do čehokoli na vycpání.
26. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
katarina, jeeeeeeeeeeeee moc gratulujem, to je nádhera!!! vv sú super, viacej nasajú ako čč a sú pohodlnejšie :slight_smile:
26. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, gratuluji.
VV jsou jednodušší na skládání na třetiny, ale jinak v nich žádný extra rozdíl v savosti oproti poskládaným čč na třetiny nevidím. Zkus si vzít na zkoušku třeba 2-3 kousky a uvidíš, jak se Ti to osvědčí.
26. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitule-60čč bude stačit.a pak 3-4 svrchňáky. 3PUl (nebo 2)a 1 vlněný. PUL jsou super IV organic, Thirsties. Vlňáky pak nějaké zapínací,protože do natahovacích moc čč nejdou (respektive jen poskládaný do novoskladu nebo na draka)

Katarina-moc gratuluji!!!!To je teď miminek,úžasný:slight_smile:
vv využiješ i místo vkládačky do kalhotkových plín. Já je mám teda taky ráda. Mnohem univerzálnější než čč.
27. črc 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek