• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
ahojky,
angheta, je to normální. Jajda jednou trhnul rekord 8 dní, normální je to prý do 10 dnů. Pak radši k dr.
Zkus použít rektální rourku, ale je možné, že prostě všechno vstřebá.
11. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
anget, opravdu nemusíš mít strach, miminko prostě využije veškeré mm a už mu nezbyde nic ke kakání
11. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
angetho neměj strach-normální je to až 14 dní, že se kojené dítě nevykaká, čím míň kaká tím umí lépe strávit mlíčko,takže tvoje mimi je šikulka :slight_smile: my měli 2-6denní kakoše :slight_smile: ale teď co jsou příkrmy...2-3xdenně,zlaté časy předtím :sweat_smile: :grinning:
11. zář 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, taky vám "pelichají" Popolinky Panda Tencel? Já jsem je dneska poprvé vyprala (v ořechách, na 60) a pěkně pustily chlupy (ta tencel vrstva) a zachlupatily mi i ostatní plínky :angry: Je to normální? To bude dělat furt nebo je to tím, že jsou nové?

Jo a nemáte prosím některá nejmenší vlňáčky Disany? Mohly byste mi je prosím prosím změřit? (šířka, sed a kolem nožiček) Chci dát babičce zakázku na pletení, tak ať se má čeho chytit... Děkuji mnohokráte :wink:
11. zář 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Osma, je to fleesova deka IRMA. Takova bledemodra za 49 KC.
11. zář 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Osma, mají ji mezi plédy.
11. zář 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
andnov, my máme Lka a sú nám v pohode, nechápem, ako vám môžu byť veľké, prídu mi veľkostne ako LVB Mka :confused: Kajkulka má 8,5kg a fakt v poho
11. zář 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Osma, tá Irma je ale klasický flees, určite nič také, ako má napr. IB, každopádne funguje stejne :slight_smile:
11. zář 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
matilko:LVB máme M-ka a občas i křížíme-dle typu plenky,když jsem to porovnávala,tak mi přišli stejný...možná kdybych vzala ty na suchý zip...my fakt preferujem štíhlé balení a na cuddle buns nám nesedí-nezakryjí celý předek jestli mi rozumíš.holt jsem se unáhlila :angry:
11. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a na plenky narovno mi SWB přijdou fakt luxus :pensive:
11. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
maly_prcek: disany - kolem nožiček 16cm (18 cm na vnitřní straně), šířka nad nožkama 20 cm, pružný pas nahoře 13 cm, délka 23 cm
11. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikitko: Děkuju moc... :slight_smile:
11. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
andnov, rozumiem ti, ja ich používam aj na plienky narovno a v pohode, problém s tým nemám :slight_smile: tiež lovíky krížim a swb zapínam na posledné druky.
11. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme včera malé dali 30 ml Beby a odpoledne byla v plínce pěkná nálož...Asi je to tím, že má nejspíš rychlerostoucí období, takže jí mám teď u prsu dvě hodiny a pak hezky spinká..
12. zář 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, uvažuju do budoucna o používání látkovek a chci se zeptat v čem perete, hlavně ty obyč čč, prášky, něco na odstranění skvrn a podobně, obzvlášt u novorozenců. Díky :wink:
12. zář 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
innes: peru v batoleti nebo lovele nebo instantním slizu, do máchání trochu octa a na skvrny žlučový mýdlo z DM drogerie.
12. zář 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Innes, na odstraneni skvrn se mi osvedcilo obyc zlucove mydlo z DM drogerie a taky sul Ulrich. Jinak ja zatim peru v Lovele, dodelavam ji, nez budeme mit skvrny od prikrmu. Ale mam i Frosche a pak Batole prasek.
12. zář 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tedy zatím taky peru v Lovele, žlučové mýdlo z DM na skrvny a přidávám ještě sůl na skvrny k prášku a ocet místo aviváže
12. zář 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já peru v persilu sensitive, na skvrny žlučové mýdlo z DM a máchání ocet.
Lovela nic nevypere a po Batoleti se malej osypal.
12. zář 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem zkoušela Tide sensitive, dostala jsem vzorek v porodnici, ale moc nevypral taky sice víc než lovela, ale persil je persil.
12. zář 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky moc, já práě nevěděla, jestli už pro novorozence je vhodný normální prášek, jestli nedráždí, tak ev.s tím sensitive to snad půjde.
12. zář 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Innes: Buď si jistá, že prášky ( gely) mají všechny stejné složení, ať je na nich napsáno cokoli. Důležitější je dobře vymáchat. :wink: Osobně nedám dopustit na obyčejný Ariel a Persil a to máme jedno dítě ekzematika a další to přežil i jako novorozenec bez újmy. :slight_smile:
12. zář 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to asi zbytečně hrotím :slight_smile: Dostala jsem nějaké čč od rodičů a když jsem je vyvářela, tak jsem nevěděla co za prášek, protože mám zrovna doma vzorek nějakýho prášku pro mimi, no dala jsem normální a jsem ráda, že přepírat už nebudu muset :grinning:
12. zář 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Innes já peru v Miminu a pak jsem koupila Batole(tak doufám Jitu že se malej taky neosype :confused: )+ ocet a dvakrát vymáchám :wink:
12. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja periem v Lovele, ale malá už kaká len raz denne a to do nočníka. Zo začiatku tie kakoše Lovela nevyprala, tak som prala normoš v Persile gold, dôležité je pridávať máchanie a nedávať tak moc prášku, radšej menej... Miesto aviváže ocot, momentálne dávam dokonca čistý citron ako dezinfekciu. Žlčák som mala Ulrich a teraz mám z DM, používam fakt výnimočne.
12. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
my pereme v Ecoveru nebo Vladěnkách, z kterých se dá případně vyrobit i mýdlový sliz.na skvrny přidávám sůl nebo žlučové mýdlo od Ulricha
13. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem uvažovala o nějakým eko prášku, nečem dobře odbouratelným,ale zas aby to dobře vypralo. A ten mýdlový sliz je co? :confused:
13. zář 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
innes, vygoogli si mýdlový sliz, je to směs jádrového mýdla, prací sody a vody. S pomocí žlučového mýdla z DM na popatlání pokakaných plínek se mi tím vypere všechno bez problémů. A jak je to levnééééé !!! :sunglasses:

Jinak holky, tady jsou nějaké přebytky naší látkové výbavičky, mám tam i jednu Bamboozle vel. 2 kterou tu kdosi chtěl...
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=83941
13. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mám problém, že když peru v lovele + ocet + extra máchání (+ otáčky 1200/min) tak potom mám ty plínky tvrdé - všechny. u čč to neva, ty trochu pomuchlám a oni povolí, ale u ostatních to je dost blbý a myslím, že malýmu se v nich nelíbí, protože ho škrábou. dělá se mi to u všech (froté HD pastelka i kissaluvs, kalhotková SWB - a ta byla původně obzvlášť jemná, nejhorší je asi konopná EH u tý mi brečí hned když začnu zapínat) co s tím???? všechny pleny zkouším přežehlit aby změkly, ale to nepomáhá.....
14. zář 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přemýšlím o těch vladěnkách, že bych zkusila instatní sliz.
14. zář 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek