• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
tygrous: tak si tam zavolej, mají na stránkách telefon a jsou ochotní :slight_smile:
22. zář 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosím vás nemáte některá svrchňáčky Bummis bílé? Mají kolem nožiček takové ty dvojité gumičky??? Na Bráně jsou v akci, tak po nich pořád pokukuju :wink:
22. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já je mám...ale dvojité gumičky? jako, že mají nohavičky? koukni ke mě do alba, mám je vyfocené
22. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím, jak se tomu říká, jako že je vevnitř kolem nožiček ještě jedna gumička, aby to líp těsnilo :wink: . Na těch barevných to určitě je. Mají to třeba Thirsties - ty jsme měli a i Imse Vimse.
23. zář 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím po delší době a tedy především silente, která byla s malou v nemocnici...a vy to tu klidně necháte bez komentářů :slight_smile:
sil - co vám bylo???
gratuluji a co jsi vyhrála
23. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to Bummies nemají, ale perfektní jsou na to Tots Wrap...Ale Bummis taky moc dobré :slight_smile:
23. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud vím, tak druhou gumičku uvnitř mají Bummis Brite, ty druhé ne. Brite mám a jsou moje nejoblíbenější PULky, ale už je nepoužívám. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Odplenili jsme. :frowning2: :frowning2: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky, no ještě uvidím...tak možná půjdo do těch Bummis Brite nebo vezmu osvědčený Thirsties nebo IV...když je toho tolik a člověk neví co dřív :grinning:
23. zář 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem přemýšlela o těch coveralls, ale nakonec jsem koupila novinku, chlupatý minky. Jsou moc pěkný i když uvnitř nemají tu pul vrstvu, ale zatím neprotekly.
23. zář 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám ty Bummis bílé, "nohavičky" fakt nemaj, ale těsní dobře i bez nich. Dávala jsem do nich i čč na rovno.
23. zář 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jmiso a od kdy jsi dávala čč na rovno?
23. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si to furt netroufnu.. nejak ty nehody nemam rada :grinning: :grinning: kor ted, kdyz se mi em.kvrdla furt na strany, tak mi to v plinusi narovno protece.. :confounded:
23. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dávala na rovno zhruba od 5 měsíce, když jsme začali papat tuhejší stravu a nehody už nebyly tak časté.
23. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
na to ja neustale cekam.. ale mne em. kadi furt po kazdem jidle.. :sweat_smile:
23. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ijo, a kterou minky máš? Mám jednovelikostní minky a ta má PUL zátěr určitě vevnitř. A bezkonkonkurenčně moje nejmilejší plína. Vydrží a pořád suchá. Jen ta cena...ale když má tak krásné barvy :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já dávala právě, když byl malinkej a moc se nehejbal, teď už je tak nedávám :slight_smile: Nemám perfektně padnoucí PUL, jsme akorát na přechodu mezi S a M.
23. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já když dám narovno, tak se Viky zaručeně vykadí do plíny :grinning: i když dnes vzala jednou dlažky na návštěvě, jednou prkna v obýváku a jednou koberec v pokojíčku a asi 5x záchod, abych jí nekřivdila
23. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
na rovno je to úplně v pohodě s vlňáčkama, PUL jsou taky v pohodě. My kadíme 1x denně a to v podstatě od narození - navíc zhruba od 4 měsíce je malej navyklej, že ho přidržím nad umyvadlem, on pěkně zatlačí a je to :grinning:
23. zář 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my kadíme tak nějak furt :grinning: 3x za den je to obr nálož a k tomu ještě tak dvě menší během dne :grinning:
24. zář 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja se taky narovno nemuzu odhodlat. Nejak se bojim, ze to bude hned mokry. No, nevim. furt doma davamna draka. Ted testuju pastelku zakoupenou na Brane.
24. zář 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pastelky máme rádi, ale musím tam dávat vkládačku, jinak to vycházku nevydrží, tedy vydrží, ale je na žmach. :confused:
24. zář 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, prosím o radu,
ty separačky z Irmy na kolik je perete? taky na 60? nesrazí se?
24. zář 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolca: fleec jsem prala na 60 a bylo to bez následků.
24. zář 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jmisa, ha, to mi nikdo nerekl a ditko mi v ni vytuhlo. Tak budu zdimat :grinning:

Kolca, jo peru na 60 a v pohode.
24. zář 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolca já je kolikrát prala i na 90 a v poho to ustály :wink: :grinning:
24. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
mám tu balíček na prodání od kamarádky, večer nafotím a dám na mmb, ale kdybyste někdo něco chtěl, tak IP

bamboozle zelená suchý zip vel.1 použitá 3x - 250,-
bamboozle bílá patentky vel. 2 použitá 1x - 250,-
Flees vrap duhové vel. 1 mají žmolky od praní 150,-
kapsovka stuffable lite žlutá vel. 1 použitá jednou 200,-
kapsovka stuffable lite žlutá vel. 2 používaná 100,-
kapsovka stuffable lite zelená vel. 2 používaná 100,-
IV jednovelikostní flanelová používaná, trochu flekatá 80,-
BM svrchní M s kolečky, používané - 150,-
IV Fox M, sucháč drží super 200,-
24. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zmuzle, no náš mladej čůrá závodně. :grinning:
24. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pastelka asi po 3h a bez vkaldacky naprosto v pohode. Asi prikoupim dalsi :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ted na dalsi spani jsem radsi dala vycpanyho draka, ale asi brzo uz ho neuvazu. Kubik se furt otaci na prebalovaku na bok a snazi se ulovit krtka co je nalepeny na zdi za nim. Nechapu, jak bych pozdeji mela udrzet dite v klidu, nez ho do neceho zamotam :sweat_smile:
24. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
narovno jsem zkoušela, ale nějak mi to nevyhovovalo. Taky jsem měla pocit, že je hned mokro. Vážu na draka.
Irmu, peru na 60 st. Nesrazila se, jen sežmolkovala. Ale to neva.
24. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zmuz, prdlacky, ja ti to rikala! :grinning: :grinning: :grinning:
ja davam do pastelky bambusovou baby lucy vkladacku anebo tam poskladam vv, kdyz ji davam na noc. a vydrzi toho teda dost :wink:
tak jsem rada, ze jsi spokojena a neomlatis mi ji o hlavu.. :grinning: :grinning: :grinning:
a zrovna peru bum genius ci co to zelene nove je a jsem zvedava! :grinning:
24. zář 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek