• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
Ladidlo, děkuji :slight_smile: . Mně ty flísáčky přišly na omak právě strašně příjemný. Ale nechápu, že se nesmí používat do autosedačky, že je na ně vytvářen tlak a mohly by provlhnout, ale to přece i když mimčo jenom leží :confused:
30. zář 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám tu dvě zánovní plonkovní itti bitti SIO - světle růžová a oranžová, vel. M, 350/ks, poštu platím. Kdyby někdo měl zájem, IP.
30. zář 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blani já dávam malýmu flísáčky HD na noc a v poho vydrží i když je hovňous :wink: taky dávam novosklad,vkládačku a je to :slight_smile:
30. zář 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, díky. Teď jsem našla inzeráty a přemýšlím, jestli koupit tots bots vel. 1 (do 8kg - my teď máme 4) a nebo 2 (ta je od 8) a budeme ji mít později.
30. zář 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
A flísáčky se taky nechají jen vyvětrat?
30. zář 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blani, při tempu růstu Marečka bych klidně brla jedničku :grinning:
30. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidím, že se řeší flísáčky :slight_smile: Ty na seznamu nemám, myslíte, že mám vzít flísáčky na novoška místo jedněch PULek?
30. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee kahlan gratulujeme k sofince! jsem si rikala, ze ses tu uz dlouho neukazala.. :wink: prejeme uspesne plenkovaci zacatky! :dizzy_face:
30. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
katarino, já jsem na novouška taky byla s flízáčkama spokojená. Asi bych je místo jednich PUL vzala.
30. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitu :grinning: . Paní psala, že je používala až do 11kg. Ono asi záleží na proporcích miminka a vypadá, že Mareček bude spíš hubenější. Tak je asi vezmu :slight_smile: . Sice ta cena s poštovným je jen o něco málo míň, než za nové flísáčky :rolling_eyes: , ale ty duhové už se nedělají :unamused:
1. říj 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat, ja mám 1x duhové flísky a 2x PUL - Nikky a SWB. Hlavne v lete, keď bolo moc teplo boli super.
A ano - flisky stačí vyvetrať a občas preprať na 40 st C.
Inak na tie Nikky nedám dopustiť - poslala mi ich i s tvarovanými VV pre maloška jedna holka z Izraela a sú skvelé -ak by ich niektorá z Vás potom chcela, tak písnite IP, tak cca o mesiac ich budem predávať. A mám krásne nové IB SIO - zelenomodrá farba - S ko, som objednávala 3xM, ale pani sa pomýlila a zabalila mi 1x S - tak ak by ste ich chceli, dajte vedieť, Markovi sú krátke, inak so zapnutím problém nie je :o)
1. říj 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme tu jedny jedničky fleece wrap, co nám dala kamarádka, abychom jí je prodali, tak jsem je cvičně Vikoušovi vyzkoušela a ještě jí jsou, ale na knap, má tak 10-11 kg :wink:
1. říj 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. říj 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdyby chtěl někdo další, tak my je máme za 150,-

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26745883&tab=5
1. říj 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ty flísáčky se teda mají nalanolinovat nebo nemusí nebo jak je to lepší? A to neprovlhne? Jsem k nim nějak nedůvěřivá :sweat_smile:
1. říj 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
flísáky se nelanolinují, my používali ze začátku, měli jsme půjčené na zkoušku a neprovlhly, ale protože jsem k nim také byla nedůvěřivá, tak jsem přebalovala tak po hodině a půl, ta kamarádka, co jí je prodávám používala asi půl roku a byla spokojená
1. říj 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evičko, díky :slight_smile: . Ale schnek píše nejmenší velikost, tak jsem myslela, že to je 0.
1. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to nevím, jsem ty velikosti nezkoumala :slight_smile: my máme jedničky
1. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, i tak díky :slight_smile:
1. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mám fleesáčky HD a som spokojná moc :slight_smile: akurát na súčasné nálože už nestačia, ale predtým som ich dávala aj na noc a v pohode vydržali :slight_smile: teraz už nevydržia ani jeden čúr :grinning: mám M a sú fakt dobré. Na novoška si potom ešte jedny v Sku kúpim stopro :slight_smile:
1. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky, jste mě nahlodaly, budu o nich přemýšlet :slight_smile:
1. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem poněkolikáté lanolinovoala v adeps lanae z lékárny a chtěla jsem vlňáčkům "dopřát", ale asi jsem to přehnala, jsou takové ulepené, předtím nebyly, tak nevím, jetsli jsem toho tam dala předtím vždycky málo a teď moc nebo jetsli záleží i na vlňácích - teď to byly natahovací disany, předtím cuddly
ta lžička byla fakt hóódně vrchovatá, kolik toho dáváte na jedny vlňáky vy?
ta 1 lžčka je dávka na jedny nebo do toho můžu těch vlňáků namočit víc? :slight_smile:

já fleesáčky vůbec nemám a vy tu o nich tak básníte

jo a z IB mi dnes proteklo i to čurání bokem :angry:
1. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
baca, dávám tak zarovnanou lžičku, ale neboj lepení po jednom dvou použitích odezní
1. říj 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
baco ja davam jednu lzicku rekla bych ze vrchovatou na kybl a davam do toho troje vlnaky.. ono to lepit prestane :wink:
a IB jsou drzaky jen, kdyz em.lezi na zadech a nehejbe se.. jakmile zvedne nozky, tak je to taky venku.. :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
manžel to z ní sundával a říkal, že měla zadek úplně na boku, tak se musela nějak pošoupnout, protože já jí to nandávala normálně na prostředek zadku

ad lanolin - na zadku těch disan je dokonce takvoý velký tmavší flek, asi je tam toho obzvlášt hodně, ale tam to zrovna nevadí :grinning:
2. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdo z vas zkousel kalhotovky IV Biofrote? Premyslim, zda stoji za vyzkouseni :wink:
2. říj 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, a jake zapinani SWB vlnacku je lepsi? Patentky nebo sucy zip? Dekuji za rady :slight_smile:
2. říj 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
senja, máme patentky a naprostá spokojenost, narozdíl od lvb ty patentky opravdu drží (zatím) to jako, že se z té látky nevytrhávají (zacvaknuté drží oboje), my máme patentky téměř na všem, poněvadž pokud jde o blbinky, tak je Vikouš extrémně nadaná a plenky na sucháč si umí rozepnout a sundat
2. říj 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
senja - my máme tiež patentky a super, sme spokojní.
3. říj 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kahlan, vitam vas doma a preji prijemen latkovani :dizzy_face:

Baco, ta me IB procural venku v kocarku, dkyz lezel a nehybal se! Nechapala jsem. Musela jsem ho celeho prevlikat. Pritom jindy to bylo v poho, ale uz se to stalo vicekrat :unamused:

Jinak jsem na radu hlek vyzkousela pastelku a spokojenost, stihla prdka a neotlacene nozicky narozdil od BL bambus, ty mu nesedely a hledaly jsme nahradu.
4. říj 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek