• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
evi, som rada, že Ťa tu vidím, prosím Ťa, neviem, kde robím chybu s vlňákmi - som ich 2x lanolínovala dľa receptu, čo si dávala na pipky, ale akosi mi prepúšťajú. Mám lanolín ud Ulricha, mám ho dať viac? Dávam 1 PL na jedny vlňáky :unamused:
10. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musko, já mám lepší zkušenosti s lanolíovou kúrou od Disany, než od Ulricha. Při Ulrichovi mi plenky provlhávaly.
10. říj 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím vám napsat... Už jsme týden doma z porodnice a od prvního dne látkujem čč na novosklad dovycpaný ikea ručníčkem a super! Malému se v tom líbí, vůbec neprotestuje, ani mu neva, že je hlavou dolů :slight_smile: Ani jsme neprotekli, zatím... Zato hnuska už nám v noci protekla. :unamused:
10. říj 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, gratulujem k davidkovi! :dizzy_face:
me mrzi, ze jsem ty ikea rucniky poridila az tedka.. :angry: :sweat_smile: jsou o moc mekci nez druha cc.. tak je ted strkam jako vkladacku do kapsovek.. :grinning: :grinning:
10. říj 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: mně se taky ty ručníky z ikey líbí, a taky jsem se do Ikey dostala až před dvěma týdny a vzala jich jen deset, uživila bych jich i víc

Gratulace k Davidovi a přeji pevné nervy :grinning:
10. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maly prcku ,tak to je super :slight_smile:
U nas je to bohuzel tak ,ze malicka zacala mit prdiky a dost se mi kouti ,vecerni rev a chlacholeni do noci je na dennim poradku a tak jsem cc prestala davat ,protoze se v nich vubec nemuze hybat a nevyprdikuje se :frowning2: .Tak jsem si to hezky malovala ,ale radsi ji davam hnusku a doufam,ze to brzy prejde a budu moct najet rovnou na kapsovky ... :frowning2: Tak je mi z toho smutno ,vybava je cela v komode a zatim k nicemu ...
10. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kahlan neboj, ono se to casem zlepsi.. :wink: em. tohle mela taky (ale pozdej nez sofinka). jak jsem ji zacala davat na cinak tak se vyprdela do nej a bylo dobre. kdyz se mi pak nad ranem kroutila, tak jsem ji taky vybalila, nechala vyprdnout a zas zabalila a spala spokojene dal. v tech kapsovkach je o dost pohyblivejsi a porve se s tim sama :grinning: :grinning:
10. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje Babu sebou taky v noci mrská, ale naštěstí hysteráky kvůli prdům nebyly (to spíš kvůli spaní :slight_smile: ). Je to pěknej prďoch,ale to je dobře. Mně teda do čínáku nijak neprdí, občas se vykadí, ale to musím pozorovat jakési tlačení a když to v ní hučí, pak to zkusím, není to denně, škoda, je to fajn, že pak není celá zaprasená :grinning:
10. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já jsem si teď koupila takové obyč malé ručníky v ikee, asi jen za 7 kč, to jsou ty o kterých píšete?
10. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
musko, holky už si na tu ulrichovku stěžovaly, tak zkus přidat a na příště kup raději disanu nebo lékárenský lanolin

prcku, gratulace k mimiskovi
10. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
innes jojo :wink:
10. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, dáváš ten ikea ručník i do kapsovky MMT, vleze se tam? Já jsem právě jednu vyhrála na eBay, tak přemýšlím, co do ní.
10. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
barco jojo, vejde. :slight_smile:
10. říj 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maly prcek, gatuluji k Davidkovi.

Kahlan, tak u nas byl s prdiky taky problem. Nechtel byt ani v klubicku a pomohl cinak. Na nem si krsne hovel, smal se a vyprdel. Nechytam kazde curani a tak, jen davam po kojeni na nocnik. A teda jeste nam pomohl Sab Simplex, davat vecer pred poslednim kojenim a od te doby prospal celou noc!

Evi, no ja si neumim predstavit, ze mi to plina narovno pobere a kdyz by mi usnul, to by asi pekne protekl. Proto furt bojuji a motam ho do draka.
11. říj 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky diky :slight_smile: latkovani nevzdavam ,ale trosku to posunu ,az se prdiky zlepsi.Kapsovek mam hezkych par nachystanych a treba v Fuzzi bunz v Sku ji sedi krasne a ma v nich maly zadecek ,tak jsem jeste priobjednala :wink: .Ten cinak me nejak nelaka zkouset ,asi jsem na to lina :unamused: .. No uvidime casem :grinning:
11. říj 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..můžete mi prosím poradit zda jsou lepší čč bělené nebo nebělené? děkuji moc
11. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
simaky,
myslím, že pokud chceš savé plenky, je lepší koukat na gramáž. Jestli je bělené nebo nebělená je jedno. Nebělená je více eko :wink:
11. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kahlan, určitě ten číňák vyzkoušej. Taky jsem se na to nějak necítila, ale malýmu to fakt pomohlo. Trpěl na bolení bříška jako pes, ale hned první pokus byl úspěšnej - krásně se do nočníku (teda spíš květináče) vykakal a vyprděl :wink: a musím říct, že bezplenkovku nehrotím - dávám ho na nočník jenom při přebalování a kakání chytáme skoro všechno do nočníku. A látkovky jsem nevzdala - dělala jsem novosklad - v tom měl volný nožičky a mohl se pořádně protáhnout.
Moje mamka si teda myslí, že ho ty látkovky omezujou a škrtěj, ale nenechala jsem se odradit a pokračujeme vesele dál :slight_smile:
11. říj 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, my to delame presne jako ty. Pri prebalvoani na cinak a maly je tam spokojeny a vyprdi se. Jinak ne. Taky vse vychytam, protoze kaka az po kojeni. Ale kazde ditko je jine. :slight_smile: Driv obcas kakal primo pri kojeni, ale to bych nedala s cinakem...Nasla jsem si cestu, jak to vyhovuje nam a je to :dizzy_face:
11. říj 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zmuzle, někdy teda máme den nevychytanej :wink: to asi nemá náladu dělat to do nočníku. Ale byla jsem překvapená, jak to pěkně jde. Začali jsme asi na třech týdnech a nemůžu si to vynachválit, takže Kahlan - s chutí do toho :slight_smile: a taky nám pomáhá nechat ho nahatýho (teda v týhle zimě jen spodní polovina těla) ležet na podložce a mezi nožičky jen čtvercovku zachycenou pod třičkem aby to čůrání nelítalo všude a to je pak nejspokojenější miminko na světě :slight_smile: a dám mu ještě návleky na nožky - máme doma fakt zimu.
I když Ty máš holčičku, ty možná čůrají pod sebe, už si to od Anežky nějak nepamatuju :confused: Ty kluci maj toho pindíka jak rozprašovač, tak proto ta plína....
11. říj 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ,Sofinka zatim kaka jednou za 3 dny ,takze by ten cinak byl jen na curani ... ma to cenu?
Jani obcas se mi taky podari zmacet vse kolem ,i kdyz S. nema "rozprasovac" :grinning: :grinning: .Taky ji nechavam nahatou aspon chvili a masirujeme pupicek a cvicime nozkama... No doufam,ze se to brzy s briskem spravi ,chudinka mala ,takovy trapeni ...
Zda se mi docela klidna v satku ,ale nevim jestli ho mam uvazany dobre ,vim ze to nepatri do latkovek,ale prosim ,muzete mrknout do alba ,jestli to vazu spravne??? :sweat_smile:
11. říj 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kahlan, už takhle tak třičtvrtě roku nenosíme, ale tak nějak podobně to vypadalo :wink:
učila jsem se to podle nějakého takovéhleho videa, nevím, jestli to bylo konkrétně tohle, ale minimálně bylo podobné
http://www.youtube.com/watch?v=LvSacFkVHHA
11. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi podle tohoto videa jsem to vazala :slight_smile: :slight_smile: spis bych asi potrebovala nekoho kdo by mi to nazivo ukazal a zkritizoval ... mam porad pocit ,ze tam ma malicka tu hlavicku trochu nakrivo :unamused:
11. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kahlan, i na čůrání to má cenu. Třeba se jen vyprdí, pomůže jí, jak jí budeš držet v klubíčku. Malej někdy taky jen prdí, někdy se vyčůrá a někdy taky neudělá vůbec nic. A neboj, Sofinku to přejde. J. už je v pohodě a jsou mu dva a půl měsíce.....Na začátku jsem si myslela, že to nepřežiju a už je to doufám za náma.
A ten šátek máš vcelku správně, já tam teda měla malýho trochu výš posazeného - měl hlavičku jakoby pod mojí klíční kostí.A tu kapsu nahoře bych asi víc stahla, ale takhle na fotce se to moc dobře nepozná... A tak od měsíce ho nosím v kříži, protože je to kus chlapa a na kolíbku už byl moc velkej a hlavně se mu tam přestalo líbit. A musím říct, že v šátku je zlatej - ani o něm nevím. Doma ho teda nenosím, ale venku vydrží spinkat klidně dvě hodiny.
To jsme ale hodně uhnuly od zdejšího tématu, co? :wink: Tak se holky nezlobte... :slight_smile:
11. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, pošlete mi prosím odkaz na nějaký ten čínský nočník, co používáte, díky
12. říj 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. říj 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. říj 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak včera ráno se Babu vykakala do čínáku, tak si říkám, super, čistá prdelka a máme pro dnešek vystaráno, jak jsem se přepočítala!!!! Asi za dvě hodiny pustila dvojnásobnou dávku do novoskladu a odpoledne mi na návštěve u tchánů ještě dvakrát zneuctila Mommysku :grinning: nehaňba jedna :grinning:

A ať už je zase léto a plinky jsou do večera suchý všechny včetně BE a BL bambus, taklhe to suším doma u radiátotu a je to u nás jak v polním ležení, jeden sušák v kuchyni, druhý v obyváku :confounded:
12. říj 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a čínák si pořiďte a používejte, já mám taky období, dy ho používám víc a kd ymíň, ale je to super věc, prdelka se jen trochu utře a je hotovo, jediný problém je, že Babu si neřekne, tak spíš tipuju a netrefuju se, ale je lepší zbytečně než vůbec :slight_smile:
12. říj 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za odkaz, na takový nočník vyjde? Není tam cena. A jaké jsou rozměry? Píšou, že se vleze do přebalovací tašky, ale to se mi teda nějak nezdá :sweat_smile:
12. říj 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek