• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
a nebo tady taky prodávají
http://tulenik.cz/index.php?main_page=product_info&products_id=130

Vlňáčky jsous super LVB jersey
26. říj 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem zkusila maloměstskou lékárnu, co kdyby náhodou měli lanolin - adeps lanae..a světe div se oni ho tam vedou :grinning: takže až tam pojedu tak uvidím, jaké množství mi dají..
26. říj 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcelka, díky za nabídku, pokusím se oběhat zbytek lékáren tady a snad to seženu, nebo bych i zkusila asi ten krém na bradavky, ale radši bych samo ten lanolín z lékárny. Uvidíme. Cuddly jsou doma, musím začít jednat, abychom je vyzkoušeli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám doma impregnaci od Imse vimse a ok.

Nejtenčí vlňáčky jsou cuddle igulee, ale jsou jednovelikostní. Stojí 780 Kč. Jedny mám, ale musím se přiznat, že mě nenadchlo zmenšování. Ale mě to nesedí nějak u všech plenek, víc mám ráda vícevelikostní. Snad jen u MMT AIO je to v pohodě.
Takže pokud ti nevadí zmenšování, pak jsou super tenké.
No a pak SWB nebo LVB. Ale SWB brát tak o velikost větší než píšou, teda u nás to tak aspon je. :grinning:
26. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám swb sedí M i L, Mka teda už na poslední patentek, aktuální váha 11 kg
26. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
M máme L :grinning: a něco lehce přes 5 kg :grinning: , snesla by i M, ale já vzala L, že budou napozději a nějak je začala dávat a noc a teď už i na den
26. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, my ty Lka máme od Gedren po Laděnce, která je o třičtvrtě roku mladší než Viky :grinning: :grinning: :grinning: taky dávaly Lka už kolem těch pěti kilo
26. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dorazil mi balíček různých plenek a svrchňáků, vlňáky disana vypadají fakt parádně, hned bych si je oblíkla i já :grinning:
27. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prodávám jednu IB SIO http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27704317&tab=1 je fakt v bezva stavu, měli jsme ji opravdu spíše na parádu. Kdyžtak IP...nechala bych jí třeba i za těch 320,- vč. pošty - nutně si musím koupit nějakou novou plínu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
27. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurááá, máma mi sehnala lanolin z lékárny :dizzy_face: :sunglasses: Zitra mi ho dá, takže budeme lanolinovat a testovat Cuddly :dizzy_face:
27. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

nemáte prosím info o plenkách Anavy (třeba tato http://www.branakdetem.cz//hodnoceni/jednovelikostni-bambusova-plenka nebo tato http://www.branakdetem.cz/jednovelikostni-bambusovo-bavlnena-plenka.htm) jestli budou a kdy???

A nezkoušely jste je některá?
27. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
maly_prcek: tuhle plenu máme asi 3 týdny a zatím velká spokojenost:slight_smile: je úžasně měkoučká a i dost nasaje takže spokojenost
27. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
malyprcek, objednat si je můžeš také na sijemedetem, nebo přímo u Ivy, která je šije. Teď má skluz, protože se jí zdržela objdenávka materiálu ze zahraničí.
Já čekám na vlňáčky a bambusovou plenku :slight_smile:
27. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chci se zeptat na Vaše zkušenosti s natahovacími vlňáčky, nevím které vybrat, mám už víceméně pro začátek s látkováním nakoupeno, ale teď mi vlňáčky nedávají spát, zda je ještě dokoupit nebo ne, alespoň na noční používání, zatím bych aspoň pořídila jedny-dvoje v nejmenší velikosti. Volila bych určitě přírodní barvu.
27. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
aktnel, já má dobré zkušenosti z natahovacími Disany.
27. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám natahovací vlnáčky Alana, jsou dvojitě pletené a vypadaj dobře :wink:
27. říj 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
maly prcek - tady na facebooku je Ivka, která je šije, tak se můžeš domluvit

http://www.facebook.com/group.php?gid=160030005148&ref=ts
27. říj 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aknel: Mám natahovací vlňáčky disana nejmenší velikost (62-68) přírodní barvu, dokonce nalanolínované, ale prakticky nepoužité. Navlíkla jsem je M., ale nějak se mu v nich nelíbilo. Už delší dobu špekuluju, že je prodám, protože je mi líto, že mi leží ve skříni a přišlo mi, že z nich i jaksi vyrost. Kdybys je chtěla, můžem se domluvit.
27. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme také disany a naopak jsem s nima moc spokojená. Je pravda, že jsme je začali používat tak kolem toho třetího měsíce a Magdalence je ta nejmenší velikost pořád dobře.
27. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky za odpovědi :wink:
28. říj 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosim o radu - jake jsou dobre vrchni vlnene kalhotky na plenky BL bambusky - jsou pomerne objemne tak at nejsme veliky balik a jakou velikost - mame 6 kilo a pomerne silna stehynka - libi se mi LVB jersey nebo crepe M nebo L? - na noc mam disany a babyidea natahovaci - ale pres den do dupacek? jestli nekdo pouziva ozvete se , budu rada dik :slight_smile:
28. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsem mrkla co radila nahore na strance Baca - tak spis hlavne ta velikost? a spokojenost?.. :wink:
28. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
erin, em. ma neco pod 7 kilo a loviky jersey mame M. a spokojenost je velka :wink:

mne zase nevyhovujou natahovaci disany. prisly mi na em. takove obri, ale ona byla drobisek (ted uz to ovsem dohnala :grinning: :grinning: :grinning:). natahovaci mam radsi storchenkinder. ty jsou mooc fajn a nejsou tak obri jako disany.
28. říj 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
erin, kdyby lovíky, tak ber určo Mka,
28. říj 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak mi máma dala ten lanolin z lékárny, ale moc se jí to nezdálo, že by to mělo být ono, to co potřebuju. Jak to má vypadat?
28. říj 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a stačí půl kávové lžíčky teda toho lanolínu? Mám premiéru, tak jsem z toho nervozní, ať to nezmrvím :sweat_smile:
28. říj 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat, nejvíce mi to připomíná hnědou vazelínu
dávám lžičku na dvoje vlňáky, takže na jedny ti půlka bude stačit
28. říj 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
sestra mne ho uz take dovezla z mesta - voni to pekne lekarensky, mame takova hnedo medova barva a je to silene mazlave - ja toho dala vcera vecer vetsi lzicku na dvoje - mazlave to bylo jak...jeste dnes rano - ale jak to schne tak ta mazlavina se trochu vytraci...
28. říj 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky, uff, mám to za sebou, teda dala jsem nakonec jednu celou, protože jsem měla hodně vody, tak jsem si říkala, aby to zas nebylo málo, no uvidíme, co z toho vyleze.
A je to takové mazlavé, hnědo-medové, jak píšete, tak to bude ono, super :sunglasses: Máma z toho byla chudák celá nešťastná, když to včera doma otevřela, že to nakonec asi není ono. Ale je :dizzy_face:
Lepí mi z toho i ruce, jak jsem tam ty vlňáky máchala. Jsem mooc zvědavá.
A že budou ty vlňáky lepit nevadí, ne? Se to časem "olepí", ne?
28. říj 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě dotaz, když to hodím pak vyždímat do pračky, nezas.re to celý buben? Nebo když to vyždímám přes ten ručník, jak někdo psal, vyperu to vůbec ještě někdy? :confused:
28. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek