• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. prosince 2016 
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ta je heezka! :wink:
22. pro 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdybyste některá prodávala prefoldy od BI, tak se hlásím :slight_smile:
22. pro 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaké jsou ty AIO plenky od Nappies by Minki? Stojí to za to?

A po prefoldech se taky dívám už dlouho :grinning: Prefoldy jsou z kolika vrstev?
Mám bamboo hour a ty mi akorát přijdou takové prkené, neumím si představit, že by se ten materiál měl ještě nějak skládat...
22. pro 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já je teda prknenné nemám...přijdou mi fajn :slight_smile:
22. pro 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já je mám taky ráda... Jiné vkládačky ani nemám... Vlastně ještě Anavy... Tak mám. Ale neumím si předsavit je skládat. Není to pak moc velký balík?
22. pro 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě že ani ne a to je malá ještě malá :slight_smile: A byla v tom už i 7 hodin v noci a supr :slight_smile: Třeba BE má počůranou hnedka...
22. pro 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ten prefold má taky 3 vrstvy rozložený?
22. pro 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, to já nevím :slight_smile:
22. pro 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri, tak si je nech ušít od Ivuš, dost možná, že vyjdou levněji
22. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidíš, to mě nenapadlo :slight_smile:
23. pro 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, vyjdou levněji, akorát bambusový flauš je momentálně v nedohlednu, snad po novém roce bude, ale přesný termín ještě nemám. Leda použít bambusové froté, což je vpodstatě nastejno, gramáží se tam 3 vrstvy rovnají dvěma flaušovým.
23. pro 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to bych si počkala na ten flauš, bude to asi tenší než z toho froté, ne? A hlavně bych řekla, že to bude jemnější... Jestli teda Ivusko budeš ještě šít a ne rodit :grinning:
23. pro 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tenčí ani ne, jemnější trošku. To froté je trochu lepší na tekuté kadění, líp ho to chytí a míň to po tom sjíždí... Jinak fakt rozdíl moc není. Rodit snad tou dobou ještě ne, ještě musím dodělat spoustu věcí :slight_smile:)
23. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem vám včera chtěla popřát hezkýho Ježíška, ale nějak jsem se k tomu nedostala, tak doufám, že jste si to hezky užily a naježil vám spoustu plíneček :wink:
25. pro 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem sem nestihla juknout a poprat. A ted umiram na premiru salatu a cukrovi :grinning:
26. pro 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi umíraj všichni,k když tu nikdo není :grinning:
26. pro 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kopíruju i sem, třeba by se našla nějaká zájemkyně:slight_smile:

Šiju látkové plenky, vložky, oblečky pro děti a podobně a nestíhám, potřebuji někoho na výpomoc.

Požadavky: bydliště v Brně či blízkém okolí, vlastní šicí stroj, pokud možno i overlock (ten ale není naprostá podmínka), pečlivost :wink:

Co práce obnáší: různá stádia výroby plenek a dalšího sortimentu, od stříhání látek, přes aplikaci patentků (brigáda vhodná i např. pro teenagera-kluka) až po šití, vytížení cca několik hodin denně, dle domluvy. Práce v pohodlí domova :grinning: , nástup ihned.

Forma pracovního poměru -- zatím dohoda o provedení práce, dál by se vidělo...

Případné zájemce prosím, pište na mail ivuska.h@gmail.com, je to pro mě mnohem přehlednější, než SZ!
27. pro 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievčatá,

prosím vás, ak mi niektorá viete poradiť - aké máte skúsenosti s plienkami Gro Baby? Neviem sa rozhodnúť, či kúpiť tieto alebo IB SIO. Na Gro baby sa mi páči, že sú jednoveľkostné, ale na nejakej diskusii som čítala, že pretekajú a že to vnútro je veľmi tvrdé. Tak teraz neviem. :frowning2:
Díky za radu. :wink:
28. pro 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dahlia, já mám Gro Baby a ráda je používám. Též máme IB SIO. Když je porovnám, tak Gro baby se dají na delší cesty dovycpat, IB na dýl nepoužívám. U kakání IB nevydržely, GRO Baby ano - mají volněji udělaný střih a zároveň se dají pomocí suchých zipů lépe dotáhnout, ale taky samozřejmě záleží na proporcích mimča. Vnitřek mají IB polyester fleece, takže nikdy nezhrubne, ale zároveň to není pro děti alergické na fleece nebo umělá vlákna. Gro Baby mají vnitřek 100% biobavlna a upřímě tak heboučké jako fleece to po desátém vyprání teda není, ale to fakt neřeším.. :slight_smile: Dále záleží na tom, jestli máš raději sucháč nebo patentky. Výhodou Gro Baby je jednovelikostní střih, což u mě vítězí (u IB musíš kupovat 2-3 velikosti, včetně různých náhradních SIO plen). Cenově podobné IB 460Kč, náhradní snap in one do IB 200Kč/ks, Gro baby 480Kč, náhradní snap in one 160Kč/ks.
29. pro 2009 v 00:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
romankav, ďakujem za odpoveď a porovnanie. tiež sa mi lepšie pozdávali Gro baby, cenovo je to skoro to isté a stačí jedna veľkosť. prosím ťa, ešte mi povedz, od akého veku Davídka si tie plienky používala. dajú sa fakt použiť aj na novorodenca? Lenka mala 3,5 kg, keď sa narodila, predpokladám, že malý bude o niečo väčší.
29. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dahlia: používala jsem je až po roce (do té doby tu ještě nebyly), ale na spokojenykojenec.cz je fotka mimča, které má asi 4kg a to nemá plenky úplně zmenšené, takže na 3,5-4kg by šly určitě:slight_smile:
29. pro 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak poznáte, že je celulozová separačka na vyhození? Malá totiž přestala kakat, takže je pořád peru a používám znovu. Ale nevím, jak dlouho ji můžu používat. V tom množství nemám ani přehled, kolikrát už byly prané.
29. pro 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
betel, já to peru furt dokola :grinning: Až když náhodou přijdu na to, že je nějaká "děravá", tak vyhazuju... teda teď si je nechávám na utírání zadečku, když se náhodou pokaká, došly mi ubrousky perlička, tak do vody místo toho...
To máš fajn, že moc nekaká, my kakáme několikrát denně, naštěstí vesměs do nočníčku, ale občas se podaří třeba 3x do plíny a zrovna do nějaké repre :grinning:
29. pro 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gro baby: Mám je jen několik dní a zatím nezklamaly. Kalhotky sedí i našemu dvouleťákovi s rezervou. Krásně se s těmi sucháči pracuje a dobře drží. Zatím je nepročůral a to jsem ani nepřidávala vkládačku. Mám dvoje náhradní střeva a je to paráda. Vyprané jsou dvakrát a jsou docela rychle suché. Pro kluka by ta střeva mohla být tvarovaná víc na bříško, ale nevadí to. Jsou krásně štíhlé. IB nemám, jen jsem je prohlížela v obchodě. Tyhle mi přijdou lépe zpracované. Mohu porovnávat s BBH Magic a ty jsou nepročůratelné, ale zase nejsou nejštíhlejší.
29. pro 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
IB jsou hodně bokové, co ty Gro Baby? Potřebujem vyšší, třeba BG kapsovky jsou paráda...
29. pro 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gro baby nejsou bokovky ani na V., kterému jsou dva roky, ale je to štíhlý atlet. :sweat_smile:
29. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej, baby, veľmi ste mi pomohli, ďakujem. idem objednať 2 tie plienočky gro baby + do každej ešte náhradnú plienku + booster. a potom uvidíme, ako ďalej. mám doma 3 ks PUL po Lenke, 2 ks PUL nových a 1 vlniačiky, nohavičkových plienok máme tiež až až, tak hádam si vystačíme. toto chcem ako repre, prípadne, keď s malým pôjdeme niekam mimo, aby som nemusela kupovať hnusky. :slight_smile:
30. pro 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute latkarky, snazim se studovat, co se da a ted me napadlo jestli by nebylo docela dost vyhodne si vlastni plenkovky - teda hlavne svrchni vlnene nebo fleesove kalhotky usit nebo myslite ze se to nevyplati? neni tady nejaka sikula, co by s vlastni vyrobou mela zkusenosti? strihy, osvedceny material a pod? dik
30. pro 2009 v 18:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevestinka2010
Se svrchňáčkama zatím zkušenost nemám, ale obkreslila jsem si IV flanelku a podle toho si dalších asi 7 ušila z kupovaného flanelu, když jsem to pak počítala, tak mě jedna vyšla okolo 40, nebo 5O kč. Teď zkouším podle toho samého stříhu ještě ušít kalhotky z bambusové froté plenky. Možná se vrhnu i do fleesaků, stejně chci koupit deku Irmu v ikee, takže materiálu bude hafo a jestli se to nepovede, tak to za pár korun nebude mrzet. :grinning:
30. pro 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
erinka: Gro baby jsou o hodně vyšší než IB a hlavně gumičky kolem nožiček těsní a neškrábou. Bum Genius pleny nemáme, ale v obchodě mi přišli menší, takže jsem se bála, aby nebyly střihově malé (syn měl do roka a půl dost silná stehýnka, což už stačil vyběhat). Taky mám raději přírodnější materiály (plus by mě asi nebavilo furt to vycpávat).
30. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek