• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. prosince 2016 
flapi, sodu mi DM neprodali a ještě na mě čuměli jako bych přijela z jiného tisíciletí. Prodavačka mi říká, a to chcete OBYČEJNOU sodu???? To nemáme... Koupila jsem ji v hypernově.
21. led 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky neperete některá v prášku Batole nebo nevíte, kde ho koupit? Já asi chodím do nějakých špatných řetězců... :unamused:
21. led 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zkušené maminky,
většina z vás tu používá už "hotové" pleny jako kaťátka :slight_smile: . Mě by zajímali spíše ty tradiční bílé bavlněné. A kolik je jich zapotřebí si asi pořídit?

JInak prášek Batole prodávají u nás v Tetě :wink:
21. led 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrajda, jen na zadeček kolem 40, ať nemusíš prát každý den. Já měla na začátku necelých 30 a to byl kolotoč :grinning:
21. led 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, nemáte některá přebytečný zavazovačky? Nějak jsem jim přišla na chuť :slight_smile:
21. led 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
erinka - děkuju :slight_smile: . Mě dokonce někdo říkal tak stovku..no nebyla sem si jistá.
Jinak sem si přečetla to malé školení ohledně typů plenek v úvodu této diskuze a nijak moudrá z toho nejsem. To je typů :astonished: . Jasně kdyby šlo do tuhého,jako že ještě u nás nejde,ale zase je alespoň lepší si něco dopředu zjistit.
21. led 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla na holky čč 70 kusů a bylo to tak akorát, že stihly i v zimě uschnout.
21. led 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no těch 40 asi jako nezbytný minimum, ale mně to doma schne kolem 12 hodin, tak se to dá...
21. led 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
a používáte ty látkové bavlněné a nebo kalhotkové?
21. led 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já používám obojí, mám necelých 40 čtvercovek, k tomu mám pár kapsovek, kalhotovek....
21. led 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi je to lepší kombinovat :confused:
ty kalhotovky budou asi dražší,zřejmě záleží i jak se "opotřebovávají",ale třeba se daj kupvat postupně...
21. led 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalhotovky nebo AIO jsou lepší třeba k doktorům a tak, lepší manipulace, někdo má výbavičku jen z kalhotovek, záleží na tobě...
21. led 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
erinka, zavazovací plenku Disanu jednu mám a vůbec jsem ji nepoužila, koupila jsem si ji do výbavy na zkoušku, ale nějak se k tomu nemám:slight_smile:...

mrkněte tady, co jsem vyřadila:slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=276835&typ=1
21. led 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erinko, já mám troje růžové HHS, naprosto perfektní stav, cena dohodou, nebudu je už používat.
21. led 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na holky jsem měla jen čč, protože nic jiného nebylo. Teď mám asi 30 čč, které moc nepoužívám, a asi 15 kalhotkovek. Je to dostačující na praní 2x týdně při plném plenkování. Teď už točím jen AIO na ven a na noc mám PP. Doma má V. plenku, jen když se mu nedaří si říkat a mě už dojdou suché tepláky a nebo trpělivost. :fearful: :sweat_smile:
21. led 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prcku, já peru v Batoleti a kupuju ho v takových těch normálních drogeriích - teta, jasmín, ale mají ho u nás i v jednom tescu (v Brně) a ve třech ostatních tesco ne :unamused:
21. led 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ve kterém Tesco to mají? Jsem taky z Brna... :wink:
21. led 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jooo:slight_smile:, no měli to v Tescu u dálnice (výjezd z Komárova), nebo na Vídeňské?? Teď nevím sakriš, protože už jsou to dva měsíce, co jsem to kupovala,ale vsadila bych spíš na to u dálnice. Teď to kupuju v drogerii v Židlochovicích, co máme dole v domě :grinning: Ale tipla bych, že to třeba budou mít v drogérce na Orlí (taková komančská), tam mají takový věci ,co jinde ne.
21. led 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erinko já mám zavazovačku Disanu..
21. led 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
raady: Taky zdravím :slight_smile: díky moooc za pochvalu! No Barunka už je velká slečna, tak určitě už má čepičku akorát, jsem ráda, že slouží :wink: :wink:
21. led 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak koukam, ze ziva ditka jsou naprosto normalni jev :grinning: ja teda vetsinou nandavam pleny v sede, pripadne kdyz je na brisku, ale pak si ho stejne musim dat do sedu, abych suchy zip dobre zapnula...

na noc radite BBH? Vojtik cura opravdu hodne
21. led 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
luccii, BBH bambuska je opravdu super. Já tam tedy dávám ještě BH nudli, protože Barča je velká učůraná slečna. Navrch vlňáčky a je to v pohodě :wink:
21. led 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, po jedné zavazovačce se mi to brát nechce, bych potřebovala aspoň 3...ale ne BE, normálka ty Disany apod...
21. led 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eri, ty si vymýšlíš :grinning:

Musí se vlňáky prát v šamponu na vlnu, nebo i ve slizu?
21. led 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, povedla se mi pěkná blbost- vyprala jsem si zánovní plíny spolu s pouštící mikinou a plíny jsou teď hnusně našedlý jak hadry na podlahu- jde to nějakým šetrným způsobem vrátit zpátky, nebo mám doufat, že se ten nádech odepere- hernajs- ty plíny jsou ani ne měsíc starý :angry: :angry: :angry:
Erin- zavazovačky jsou skvělý, už jsem myslela, že jim fandím jen já- mám spoustu Disan, ale nedám :grinning: :grinning: , taky BI- ty ale malýmu sedějí až teď, když má 6 kg :dizzy_face:
21. led 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
bet :grinning: jinak holky mooc díky za nabídky, nechci se vás dotknout :wink:

Vlňáky peru v dětským šamponu, mám pocit, že jsem někde četla, že sliz nee, ale nevím už proč...
21. led 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maly prceka - ja kupuji batole přímo do výrobce.
http://www.qalt.cz/praci-prostredky-pro-deti/batole

já beru balení rovnou po 15kg. Když objednáš za 1000Kč, máš poštovné zadarmo.
21. led 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a pouzivate separacky? porad nevim, zda je taky objednat
21. led 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a je to Batole dobré i na plenky?
21. led 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. led 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek