• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. října 2017 
raady: tak to je supr, děkuji, já se bála, že to budu muset nějak obšívat či co. :slight_smile:
3. únor 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dala jsem pár plenek do bazárku, kdybyste měly zájem :wink: http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=485444
3. únor 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
veselazu, taky jsem jen nastříhala a neobšila, nikde se to nepáře, po roce používání jsou teda opraný, ale furt v pohodě funkční. Na prcka teď budu stříhat nové a jak tu někdo psal, zkusím nastříhat i podle tvaru kalhotkovky, aspoň pár na zkoušku :slight_smile:
3. únor 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, moje dítě skoro 10 měs. vyrůstá ze svrchňáků popowrap a pomalu se nám párají sucháče, tak bych chtěla přejít na jiné. dáte mi prosím tip?
3. únor 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. únor 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erinka, my máme doma taky Gro baby plenky a jsme teda spokojení. Ondra už má teda 5,5měsíce, takže nám už nožičky těsní veeelice dobře:slight_smile: Uvidíš, že taky do nich časem dorostete. Ale vlastně jsou zmenšovací, tak by to mělo sedět v těch 3 měsících už taky dobře :confused:
3. únor 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mám je úplně zmenšené, ale kolem nožiček jí to sedí jen když je v klidu, když jsem jí s nima hýbala, abych viděla jestli sedí, tak dost odstávaly, takže kakoše by to neudrželo :frowning2: Jsou teda z druhé ruky, tak teď nevím, jestli čekat, nebo poslat dál...
3. únor 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je na tobě samozřejmě:slight_smile: Ale jak říkám, 4 nebo 5ti měsíční mimčo má už nožky bohatě tlusťounké, takže by to už těsnit mělo.
3. únor 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme teda pořád docela hubený, v roce měla malá 7,5 kila. My potřebujeme taky dobře padnoucí pleny :confused:
eri. už ti došel balíček??
3. únor 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ijo, asi jsme ho prošvihly, a lístek o nedoručení mi beztak hodí až zítra pošťačka :frowning2:
3. únor 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ijo, my máme 7,5kg už teď :grinning:
3. únor 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pošta furt nic, už chci balíííík!!!
4. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
erinko: ale není tohle na tom to nejhezčí? napjatě čekat na balíček a pak to rozbalování? já se vždycky nejvíc těším na to těšení se a na balíček, a pak už zase koukám na MMB na další nezbytnou věc :grinning: abych se měla na co těšit
4. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nejlepší to je, ale když já myslela, že dorazí už včera :sweat_smile: chtěla jsem je dneska vyprat a machrovat o víkendu u rodičů :grinning:
4. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky ještě čekám na plínku.. :sunglasses: a zjistila jsem že Vendulka nemá žádné růžové svrchňáčky a jen jednu růžovou plínku..tak kdybyste o něčem věděly, ve velikosti M :sunglasses: má 6,5 kila :grinning:
4. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anet, co ta bambuska BG? Dobrá? akorát že na Bráně nemají M...
A ty svrchňáčky Bummis Brite jsou dobrý? Něco jak Thirsties? Zkusím prodat IV, nám jaksi nesedí, tak potřebuju něco místo nich :slight_smile:
4. únor 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bummis mají takové ostré hrany SZ, Thirsties mám jen použité tak nevím..a řekla bych že ty Bumis jsou takové tužší i ty gumičky ale asi to bude tím jak jsou nové.jinak je to to samý
IV nám taky neseděly kvůli chybějícímu překřížení, ale teď už pohoda
BG mám žlutou a taky růžovou MMT AIO, chtěla bych radši PUL a plínku, aby ten sušák byl barevnej :sweat_smile: :pensive: :sunglasses:
4. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
angetha: prosímtě chci kupovat nějaké kalhotovky a rozmýšlím se mezi BG kalhotovkou bambuskou, BL velur, BL bambus - jak sedly vám? zvlášť by mě zajímaly ty BL velurky jsou savé? schnou asi vcelku rychle že?
děkuji
4. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
anet :grinning: Vím, že máš žlutou BG kapsovku, ale myslela jsem, že máš i kahotovku bambusovou? No tak teď nevím, jestli ty Bummis kupovat, nebo ne... ty IV nám nesedí kvůli tomu překřížení, furt má ještě novorozeneckou velikost a i tak je nám to velký :frowning2:
4. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak na mě zvonil pošťák, že teda pro mě nic nemá, ale jestli mu můžu otevřít :grinning: Ach jo....
4. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barunka má už víc jak týden opruzenej zadeček, vždycky když větráme ďupku, tak mi to přijde dobrý, ale po nějaké době v plínce to je zas vidět...Mažu měsíčkovou Weledou a sudocremem...Peru ve slizu, teď naposled jsem přidala ocet... :frowning2:
4. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
eri chces nastvat??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mne ted prisel balicek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chystam se rozbalit, uplne citim to napeti a strasne se u toho chlamu jak ti to tu pisu.....hned dam vedet...
4. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
závisláku!! :grinning:
no to se du picnout :grinning: Zítra jedem pryč, nevím, jestli to pošta do té doby stihne :rolling_eyes: Mám zničený víkend :grinning:
4. únor 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak spokojenost - BB minky - akorat jsem prave povesila pracku...skoda...kdyby prijel driv jeste se vlezly...tak az za dva dny :slight_smile: :wink:
4. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jj koncim s plinkama a nejradeji i s touto diskuzi... :grinning:
4. únor 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já zavidím :grinning: Já si snad jdu něco taky objednat :grinning:
4. únor 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
damy vy me bavite.. :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

angeth, ruzovou mame petitku a je fajn, jen do ni vzdycky musim jeste neco prihodit, bo ji em. rychle procura.. http://www.branakdetem.cz/p-tit-toudou-velour.htm skvele sedi a je krasne stihla.
4. únor 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jestli někdo sháníte hezký pul svrchňáky, tak já jsem moc spokojená se SWB ABC wrap
http://www.latkovky.cz/nepropustne-PUL/swaddlebees-pul-kalhotky-novinka/
4. únor 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Eri já blbě čtu promiň..no na Bráně vezmu BG bambus L, protože M už má jen taktak ( má 6 kg a je štíhlá) třeba mi tu dva týdny budou ležet, ale pak jí budou
srovnání BG bambus, BL bambus a BL velur..BG bambus nemusím po vyprání mnout v ruce, je měkčí jak BL...po čase zhrubne i BL velur ale taky to není žádná tragédie..BL bambus je z nich nejtvrdší..schnou docela stejně dlouho protože u BL se drží mokro v gumičce na zádech..a řekla bych že nejsavější je ta BG..navíc BL mají ty široké gumičky a na naší pidi Vendulce dělají fakt obr zadeček
Díky za tipy, na SWB pul jsem koukala :slight_smile: P ´tit mám doma jednu na zkoušku, ale bambusovou..uvidíme.. :sunglasses:
4. únor 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neměla jsem koukat k Ladidě do albíčka...Gro Baby je štíhlá? :sunglasses: Erinko ty tu tvojí budeš prodávat? :sunglasses:
a jak se probůh skládá ta Econapi?
4. únor 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek