• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
Kaci,
ještě dumám nad velikostmi :slight_smile: Líbí se mi ty barevné, ale ten velký je asi už moc a ten barevný malý je zas malý... Tak asi padne volba na monocup malý... Ten je mezi... Ale není barevný a já chtěla oranžový :unamused:
Mamce to řeknu, až se osvědčí :grinning:
14. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
luccii - uz jsem tu svuj zlepsovak nekdy propagovala - misto lanolinu krem na bradavky z DM (teda ne misto, on to je lanolin, temer cisty, jen trochu vit E :wink:. Stoji asi 20Kč a nemusis ho nikde shanet.
14. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosím poraďte šla by tahle vlna na vlňáčky: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29856938&tab=5 ? :wink: :slight_smile:
14. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnešním dnem končíms BBH ba,mbus, fakt už mě s...ou (pardon), jsou tak sražený, že je prostě nemůžu zapnout pořádně, v pase volný, přes nohy nízký, takže skrtí. Tak to řeším prefoldama a twofoldama do jiných kalhotovek nebo do vazačky HHS. Teď třeba spí v popo ones ize super s prefoldem!

A kalíšek jdu taky objednat, už mě štvě to vysoušení s tampony!
14. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baca, sdílím tvoje pocity z BBH :angry: . Mohla bys mi prosím srovnat ty popolinky s BL bambuskama ? Do nich prefold v každém případě, jen bych ráda věděla co je savější...Díky !!!
14. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když mě připadne všechno hned mokrý už při prvním počurání. Teda ty BBH na toto byly parádní, ale tím chvála končí. Asi budu ty střeva z nich používat do nečeho jiného. V těch popo je super povrch na te vnitřní vkladačce, je to fakt suchý, není to fleece. Ale vadí mi na ní, že odstává zapínání, takže ji dávám vyloženě na noc, protože na den je taková velká (jsem ale rozmlsaná z jedné čč do vlňáčků).
Já se v noci snažím nepřebalovat (pouze v případě, že madam hodinu nespí, tak ji přebalím, protože je stejně vzhůru). Samotnou popo ani BL bych nedala. To fak nejde. Takže vycpat musíš oboje. Ale třeba víc poradí nědko, kdo ty popo super používá víc.
14. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zlatouchu diky :slight_smile:
14. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haha, já jsem taky rozmlsaná, dávám vv :grinning: .
No asi jednu zkusím pže BL bambuska má na malou moc malý gumičky na nočkách...
Bum Benius mě nějak neoslovil tím fleesem uvnitř, bojím se aby to neprotíkalo.
14. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak popo one size super právě gumičky nemá, to je fajn. já mám ještě BL bambusky v tom S, takže jsou takové malušenké, ale ještě nám jsou, ale na vycpávání to není, takže na noc nedávám. Já vůbec kalhotovky moc nepoužívím, jen fak na noc nebo když někam jdem (a to spíš dám aio MMt). Manžel říká, že už jsem z toho přebalování postižená (furt jí tam šahám a nutím i jeho :grinning:)
14. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baca a po jak dlouhé době ti to ty bbh bambusky udělaly, že se tak srazily? My máme tak měsíc, zatím jsou asi v pův.velikosti, max. o mááálilinko menší už z počátečního prvního vyprání.
Jinak když není po ruce BBH, tak dám na noc popo one size s dvěma BI nudlema a taky dobrý, takže zas takový kouzlo v té bbh není:slight_smile: Ale co mě všeobecně štve na plínkách je to, že už mi protékají durch vlňáčky, plínka je vpředu totálně nacucaná a v zadu suchoučká. Jako že kdyby se to vsakovalo do celé plíny, tak by vydržely vlňáky celou noc v poho... :unamused:
14. únor 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám dvě asi tak od srpna, jednu od září a čtvrtou tak nějak říjen/listopad. Ta poslední ještě vykazuje trošku jinou velikost a je o krapet hebší.
A ještě k těm popo one site super - ten suprácký povrch je i vevnitř plíny. Jen by mě zajímalo, jestli je to i v jiných popo? Kdo jich máte víc? Poraďte. A ani tak nezhrubla, na to, že je to froté...
15. únor 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joohano, dnes jsem měla na 1. půlku noc BL bambus s originální vkládačkou, bambusovou vkládačkou a vkládačkou z IB (s tím fleesem) a byla totálně durch. Provlhly mi i fleesáčky :unamused: . Když dám Popolini one size s originální vkládačkou a twofoldem (dávám na 2. půlku noci-podle mě učůranější), tak je nacucaná dost, ale nikdy ne přes svrchňáčky. Takže pro mě jasná volba Popo. Dnes chci ještě nějaké koupit a stejně tak i twofold a prefold :slight_smile: . A stejně jako u Baci, kupodivu není ani moc tvrdá.
15. únor 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my máme popo one size biobavlnu, ta je teda struhadlovitá většinou, někdy nějakým zázrakem (netuším jak) vyjde některá pračka tak, že nezhrubne. Ale malýmu struhadla neva, tak to neřeším a jsme spokojení. Pak máme 2ks tencel a ten sice není tak hrubý, zato se o poznání zmenšil, takže pro mě je dobrá ta biobavlna. OS super musí být teda daleko jemnější, ale já už nové pořizovat nebudu.
Dnes v noci (10h) zas protekly BBH bambus a to i přes pulky, zadek suchej, předek přecucanej. No co už:slight_smile:
15. únor 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
zlatouch, dobrý tip na lanolín :wink:
katka82 , tahle vlna na vlňáčky jde
:dizzy_face:
Jé holky, moc se mi líbí, že téměř všechny začínáme postupně objevovat Popolini :wink:
15. únor 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chci se jen zeptat... mám 30ikea plínek a 30 happy square... nebudou ty happy na novouška moc velké?
15. únor 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já se zrovna chystala pořídit si BBH na noc místo BE. :unamused: Teď abych vymýšlela něco nového.

Včera jsem objevila, že na slune.eu prodávají Popolini ze sady duha samostatně.
15. únor 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zlatouch, prosím tě, kde tak přibližně ten krém v DM najdu. Víš, myslím jestli třeba jak mají dětskou kosmetiku, nebo někde, kde mají pleťová mléka nebo krémy... díky.

mayla, neporadím, s těmito plenkami nemám zkušenost.
15. únor 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mayla, kdyby jo, s 30 plínkama nějakou dobu vyjdeš, já měla ze začátku něco přes 20 + 2 kalhotovky :sweat_smile:
15. únor 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Betel, dneska se chystám do slůněte, tak doufám, že tam tu duhu budou mít. Chtěla bych 1 koupit :wink:
15. únor 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda koukam, ze nespokojenost s BBH? :confused: ja si na ne stezovat nemuzu. my je pouzivame od kvetna. scvrknout se scvrkly, ale sedi krasne, otlacene je nikde nema a na brisku taky neodstavaj. a protect to nam taky jeste neprotekly..
popolinky one size mam taky rada, obcas davam na pulku noci, ale i bambusem dovycpane u nas dlouho nevydrzi..
pandy mam taky rada - hlavne biobavlnu, ale prijdou mi, ze taky nevydrzi do odpleneni.. ma je tu nekdo s vetsim ditetem?
15. únor 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
raady - u tehotenskych veci - je z te jejich tehotne rady (neco s Mama, nebo jak se to jmenuje), ty byvaji vetsinou nekde u detskych, snad najdes :wink:
15. únor 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosim jak se tu bavite o bbh, tak tim je myslena presne ktera plina?
ja ted objednala na doporuceni BE a ted tu ctu ze blby :frowning2:

jo a moje zkusenost s BL - na noc davam original vkladacku + BI vkladacku a vydrzi krasne... a to jeste 2x v noci jime...
15. únor 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
noone, bbh bambuska..
hehe, no u nas vnoci se ji tak 5-6x.. :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosím, jakou máte zkušenost s POPO one size super na novoška? Na bráně doporučujou až od 6 kg.
15. únor 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noone tady http://www.branakdetem.cz/bambusova-plena-baby-beehinds.htm

A ještě mě napadlo, co bambuska Anavy. S tou někdo zkušenosti na noc máte?
15. únor 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
anavy u nas moc nevydrzi i fest dovycpana.. holt mame vnoci ucuranka. ale je moooc hezka,mame se zviratky :wink:
davam ji pres den.
15. únor 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olino, novoška nemám, ale 6kg taky ještě nemáme :grinning: . Popo onesize můžu dávat od cca 4kg a v pohodě.

Betel, anavy dávám na půlku noci ještě s jednou vkládačkou. Ale mi taky dost jíme a jsme učůraní.
15. únor 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
raddy, maly prcek - děkuji. Malá už bude mít půl roku, tak jsem si chtěla s přechodme na větší velikost vv ulehčit práci :unamused: ...no nic, zkusím ten ocet a budu pěkně dál všechno žehlit jako doteď. :slight_smile:
15. únor 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kackaj: kup si na noc tu dlouhou nudli... Já mám teda Anavy, ale ta od BI bude podobná... Seskládám ji tak, aby vepředu bylo min.dvojnásob toto, co vzadu. Malý v noci nekaká, takže vím, že pod zadečkem můžu mít málo. Ale vepředu je teda taky fest nacucaná, udrží to jen díky tomu, že je vepředu toho o hodně víc.

BBH bambus - my na ni nenadáváme (moc) :slight_smile:, furt je to super plína, akorát ztvrdne a není na větší dítko... Taky nevím, jak dlouho nám vydrží - máme přes 7kg už teď a přijde mi, že teď je tak akorát...
15. únor 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak em.ma 7,5 kg a tech patentek tam mam jeste dost k dispozici.. ale teda taky si nemyslim, ze vydrzi az do konce.. hihi, to uz abych zacala s odplenovanim :grinning:
jo ta anavy dlouha nudle je skvela! krasne sava.
15. únor 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek