• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
Astrane, to nevím, ale asi budou muset. Jednorázovku bych u nich taky vyhodila, že...
28. dub 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
blka-fakt to neni nic hroznyho, tuhle jsem zapomnela jetou (rozumej procuranou) plinusu v aute 2 dny a ani pak to nebylo nic hroznyho, pokud to nejak dokonale neutesnis a nechas luftovat, myslim, ze si toho nikdo ani nevsimne :wink: Teda nevim jak po prikrmech, to nemuzu slouzit, ale sem tam me tady nekdo desi :grinning:
28. dub 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám tady ještě taky dotaz-objednávali jste někdy na Babako?Kde se pak ta objednávka vyzvedne?Jsem to nějak nepochopila,asi už jsem na mateřské moc dlouho.... :pensive:
28. dub 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ušpiněná plínka kojenýho miminka nesmrdí. Dítko na UM je už trochu horší, ale to se většinou nepokaká, resp kaká třeba jednou nebo 2x za den a čůrání je taky ok. Příkrmový plíny už jsou horší o dost :sweat_smile: já mám nějakej ten popo pytlík a jsem spokojená. Používala jsem ho i na plavání jako pytlík na plínu + mokrý plavly + mokrej ručník :wink:
28. dub 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlatouch, aha, já bych to právě utěsnila :sweat_smile: . Takže netěsnit :wink: . A když je pokaděná? Taky to nesmrdí?
28. dub 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, ten popo mám :wink: vejde se tam víc, ty 2-3 budou myslet kalhotovky, čč se tam vleze dost :wink:
28. dub 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
A můžu se zeptat, jak je velkej? Nikde jsem to nenašla.
28. dub 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeměřím, ale až někdy večer, momentálně se chystáme ven, tak ho mám už zabalený :wink:
28. dub 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK, já nespěchám, jen pro srovnání. Protože ten barevnej je hezčí, ale hodně velkej.
28. dub 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mám ten pytlík na použité pleny od popo a je to v pohodě, rozměry jsou cca 32 x 37, ale neměla jsem to úplně vypnutý :slight_smile: řekla bych, že 4 kalhotovky se do něj vejdou úplně v klidu.
jinak balíček z brány už je na cestě, potřebuji ho jako sůl, abych se nějak uklidnila, mě těď vytočil likvidátor z pojišťovny úplně do ruda :angry:
28. dub 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tož jsem se trošku prospala a jsem zase na příjmu...Díky za srovnání těch plínek, taky jsem se na to chtěla zeptat,tak aspoň vím kolik jakých čč pro novoška :slight_smile:

Zdeňko, nakupování na Bráně působí proti nervům na pojišťovnu?? Tak to jdu něcou nakoupit, už tetí týden nám posílají novou zelenou kartu a my bez ní nemůžem jezdit, což je tady na vesnici úplný průser :rolling_eyes:
28. dub 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdenko, děkuji :slight_smile: , takže je velký dost. Není nějakej obří? Na tom pravítku to vypadá jako velká velikost :sweat_smile:
28. dub 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam tenhle pytel a je super - http://branakdetem.cz/_1482.htm (i na ven i treba na vikend).
Jediny, co by mohl mit trochu lip vychytany je to zavazovani nahore - musim tam delat husi krk (jak se dela treba na lodaku). Ma to takovej ten posuvnej tank, ale stejne tam zustane dirka. Ale jinak spokojenost velika.
28. dub 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kunaku, ale ten už je fakt moc velikej, ne? To si nedovedu představit, že to vozím s sebou na procházku dole v kočárku.
28. dub 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
olbramko, tak 10 cm, ale ta vlna od maxi coloru je nějaká extrémní
28. dub 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
blka, my ho normálka v kočárku dole vozíme, protože když v něm máš dvě tři počůr plíny, tak to není obří, ale když jdu se šátkem a s batohem, tak si beru dva takový prťouse na jednu plínu http://haipa-daipa.com/media/gallery/2009-Mar/tatika_Haipa-daipa-oranzova_midsz.jpg ale úplně stejně poslouží igeliťák
28. dub 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, chtěla bych pořídit disaní vlňáčky. Můžete poradit ohledně velikosti? T. má asi 10kg budou mu stačit 86/92 nebo mám vzít radši větší?
28. dub 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
koru- u disan neber o moc větší,pak víc provlhávají. já bych vzala 86/92

tady ty všechny HD taštičky a novinky od nich i od všech ostatních kdyžtak máme skladme taky,ale nemůžem to ted dávat na web(jak pracujem na nových stránkách)..tak pokud byste někdo dělal obejdnávku a něco z toho chtěl,napište rposím do poznámky,nejlépe i s odkazem

a taky jsou dneska nově eko tašky envirosax.jsou fakt krásný:slight_smile: ty na web dám...

a dneska s epokusím sepsat zboží do bazárku,ale nebudou tam všechny plínky,protože budu ted některé půjčovat kámošce,abych ji navnadila na látkování:slight_smile::slight_smile:
28. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
lus, máte v piatok otvorené????
28. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lus-máte těch SW flísáků hodně,nebo si je mám na pondělí radši rezervovat? :wink:
28. dub 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
astrane: na babaku jsem objednávala - lze u nich domluvit osobní vyzvednutí v Jihlavě nebo v Brně :wink:
28. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
blka - obri nejni. Vetsinou ho nenaplnis, takze neni velkej a zaroven neni malej kdyz jedes nekam na trochu dyl. jinak ja ho normalne nosim v prebal.tasce/batohu.
28. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo,už jsem se s paní domluvila....tak snad to bude ok.. :slight_smile: Ale děkuju :slight_smile:
Teď ještě pořešit ty flísáky a budu spokojená :slight_smile: No asi je radši rezervuju,ať mám klid na duši....
28. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jsou obejdnaný...Tak teď ještě jen aby byly....Ty TB nějak neklaply....tam co jsem chtěla je neměli a brát jednu věc se mi s poštou zase už moc nevyplatí....
Už teď se na ně těším.... :slight_smile:
28. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konečně mám doma PULky z Austrálie (BBH) - Hani díky!!! Jsou bezvadný, takový pěkný pevný materiál a super sucháče, ty určitě nebudou skrábat, jsou takové jemné. Ještě, že jsem vzala 4kousky :wink:
28. dub 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
A gratulace Sonulah k výhře na bráně, to se tak někdo má :wink:
28. dub 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
astrane.máme dost:slight_smile:
a v pátek je zavřený..
my frčíme na prodloužený víkend pryč a holky bych se ani snad neodvažovala tímto zatěžovat:slight_smile::slight_smile:
28. dub 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky trochu off-topic - byl by někdo tak hodnej a podiskutoval se mnou na téma šicí stroj s overlockovým stehem vs. overlock? Asi nejspíš přes IP. Potřebovala bych si v této oblasti doplnit vzdělání :pensive: . Předpokládám že některá z vás o tom něco vědět bude, hlavně ty šikonvé co si už nějakou tu plínu ušily :grinning: . Díky moc.
28. dub 2009 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
skatule..pridavam se k tvemu dotazu. Mam stroj s overlockovym stehem ale nejak jsem nepochopila, jak na to..mozna tohle by stalo i jako samostatna diskuze, at se pouci i jine samoukove svadleny.. :wink:
29. dub 2009 v 06:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek