• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

30. listopadu 2016 
Adnov mám zapínání ve předu..ale zmenšovat jí u nás nehrozí..já spíš mám problém s tím, kde je rub a kde je líc :sweat_smile:
18. únor 2010 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, tak jsem vlnacky nalanolinovala a ted poprve zkousime pres dopoledni spani - pokud provlhnou, tak nemame v cem jit ven, protoze jsme u nasich :sweat_smile:

jo a vcera jsem se konecne rozhoupala a sla vyzkouset Ergo a Manducu do Brany a uz mame Ergo doma - je proste krasne - sede s hvezdama :slight_smile: jen nevim, jak dat prcka s nositkem na zada, zapomnela jsem se na to zeptat :fearful:
18. únor 2010 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
luccii - http://www.youtube.com/watch?v=3Q36idyn7g0

já mám beco, takže jinak nevím :slight_smile:
18. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
18. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Angetha - jé, já mám Ptitku velurku. Ta má tedy asi zapínání jiné než bambuska.
Jinak taky si nedělám naděje, že nám BBH vydrží do odplenkování. Zatím nožičky otlačené nemá.
18. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Raady velurka bude v pondělí :sunglasses: i nám BBH nevydrží, ale kamarádka bude látkovat ( snad už příšít rok :dizzy_face: ) a já plánuju ještě druhé dítko tak snad i ta plína vydrží
18. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ohledně vlňáků, já kupovala před porodem disana, píšou tam 3-6 měsíců, no malému je deset pryč a má je zrovna na sobě... :sweat_smile: a že by byl nějak malinkej to se mi nezdá, svou porodní váhu úspěšně doběhl.
Jináč čtvercovky jen v čase nouze... Když byl malej byla to asi jediná možnost, neb i z těch nejmenších plenek vypadával :confounded: ale teď se mi nějak nepozdávaj, navíc jsem podlehla kouzlům ostatních plínek... Jen se musím zas dostat do obrazu a začne mě to porovnávání zas bavit. Navíc neplánujem zůstat jen u jednoho mimča, takže hledám hlavně jednovelikostní (pak ty jo malé (novorozenecké) a jo velké (konec plenkování) dokoupíme dle potřeb). Jdu hledat něco na noc a cestování... :unamused:
18. únor 2010 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jináč k těm odkazům na předchozích stránkách, to se jako dái koupit a rozumíte tomu někdo :sweat_smile: Něco si odvodím, doluštím, ale ceny jsou mi záhadou a jak obědnat (abych se nesekla...) :confused:
Kde a jak vesměs nakupujete, myslím cenově výhodně... Žijem na slovensku a tady jsou ty ceny na netu (některý) dost přemrštěný, tak asi budem objednávat jinde, jináč se nedoplatíme... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2010 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Mataharyy a kde bydlíte na slovensku? My jezdíme k Považské bystrici k rodičům manžela :slight_smile:
18. únor 2010 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Kousek od Prievidze :slight_smile:
18. únor 2010 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak zde konečně Anavy prefold v akci -- http://www.flickr.com/photos/ivuskah/4368290484/
18. únor 2010 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivusko, no krásné fotky a krásné plenky...a ty longies:slight_smile: Super! Ondra si je s Klárkou dost podobný, že?
18. únor 2010 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jojo, jsou si hodně podobní, jak vzhledově, tak projevem (teda aspoň zatím :slight_smile:).
18. únor 2010 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Pastva pro oči :slight_smile:
18. únor 2010 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty longies teda jsou božské :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hned bych brala i pro sebe :grinning:
18. únor 2010 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ivusko krásné, ty longies jsou super fakt paráda.
18. únor 2010 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
No pro dospělé by taky byly super, ovšem cena by asi nebyla úplně super, ten materiál je dost drahý :confounded:
18. únor 2010 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
A dík všem za pochvalu, samozřejmě :slight_smile:
18. únor 2010 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ivus, teda ty plinuse vypadaji na modelovi uzasne!! no uz se tesim, az budu mit jednou zase mimco.. :dizzy_face:
18. únor 2010 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Luccii - Co se týče nošení na zádech, já si dala nosítko vždy na gauč, na polštář aby to bylo vyvýšený, malou na něj položila, nosítko zapla, natáhla popruhy a malou si upravila. Zrovna dneska (když jí je 13 m) jsem si říkala, jak už to máme vymakaný a jak spolupracuje :grinning:
18. únor 2010 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
máte někdo kikko bambusové barevné plenky 70X70? má je nově DM drogerrie v nabídce. Jsou dobré a perete je normálně s bílýma na 60? Nepouští to barvu?
18. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
reruno, dobre jsou, jsou fajn save, akorat se srazi casem do obdelnika. a koukala jsem, ze uz vyrabi i ve velikosti osusky 90x100 :dizzy_face:
z tech obdelniku se mi blbe vazal novosklad, holt mam leve ruce. ale pouzivala jsem je dost v lete, kdyz byla em. opruzena, jsem ji do nich jen tak `na uzel zabalila´, aby vetrala.
18. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
a barvu nepustily. prala jsem je taky na 60, ted peru uz jen na 50..
18. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ivus ty fotky jsou úžasné
18. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
to by mi nevadilo, ten obdélník, novosklad vázat nebudu, na to jsem líná :grinning: a ze 70tek by byl lukimu už stejně malý... dávala bych je narovno, asi je koupím
18. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Já je vyprala i na 90 a přežili, jen jsem je pak musela trochu roztahovat... :sweat_smile:
18. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
jaj tak to jo! :wink: ja bojovala parkrat s tim novoskladem a pak jsem to vzdala.. :grinning:
a jak byly jemne, tak to byly m. nejoblibenejsi plinuse :slight_smile: kalhotovky mi zatim sabotuje, nejradsi by furt daval cc.. :grinning:
18. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
renuna já je mám některé se natáhly jiné ne, nedoporučuji prát více jak na 60 spíše na méně. některé rády žmolkují myslím že se to tu i řešilo nebo na slepičárně.
nicméně jsou super. mám i ty osušky, ty jsou supr tlusté, jednu jsem rozstříhala a našila zní vkladačky.

mám je z netu, dělaj i nebělené přírodní, ty byly 3 za 149,-se daj sehant na netu. z DM jsem uplatnila 25%slevu z té jejích knížky tak vyšly laciněji.

unás jsou to první plínky které jsou mokré, prostě až po nich beru kasiku :slight_smile:
18. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem v koncích... Tápu a přemýšlím co a jak... Nějak se nevím rozhodnout... Je tolik druhů a tak málo peněz :sweat_smile: Ne, fakt nevím kde začít... Potřebuju nějaké výkoné plíny na noc... A nějaké na přebalování pro tatíka, já sice miluju zavazovačky, ale choť je proklíná kudy chodí... :zipper_mouth:
18. únor 2010 ve 23:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre rano :slight_smile:
Tak a mam to,nechala jsem se inspirovat a pokusim se nejakou plenku spichnout... jen mam dotaz,nevite kde sehnat kvalitni latky??
19. únor 2010 v 06:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek