• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

31. srpna 2017 
Evičko,tak ale daly by se ty patentky vyřešit nějakou tou záslepkou nebo prostě jen investovat a přikoupit druhou stranu druku a zacvaknout to, aby tam byly jen hladký plošky, což? Asi to tak udělám, jestli to u nás bude takováhle bída. Mám z nich opravdu celou výbavu, tak to by mě zruinovalo řešit nové varianty :sweat_smile: Když se to zapne na obě poslední patentky, tak se to zdá hooodně veliké, tak snad s tím půjde nějak manipulovat. Nás čeká odplenění až po novém roce zcela určitě, buď během léta a doufám, že další zimu (2011) už plenkovat nebudem.....ehm, jsem malinko naivní, tak mě berte s rezervou :wink:
23. únor 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. únor 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
P´titka se dá zmenšit a na noc vycpaná prefoldem úplně napohodu :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/_gallery/93342/93342_3830296_th.jpg?1266786402
23. únor 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kackaj možná naivní nejsi :wink: pokud dítko nebude bojkotovat nočník :angry: nicméně naše 2-letá slečna si stále neříká, ale zase se nepočůrá, protože počká až ji posadím na WC a taky už něco udrží :slight_smile:
23. únor 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo komu jsem slíbila foto těch SWB AIO tak jsou už v albu :grinning:
23. únor 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, ty jsi pokušitelka :grinning:
Andnov, pěkná inspirace. O SWB AIO taky delší dobu přemýšlím. Líbí se mi to zapínání. Právě jsem si říkala, že by se nám také hodilly jako tréninkovky na léto :wink: :sweat_smile:
23. únor 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě to zapínání zcela ideální na instalaci vestoje :grinning:
23. únor 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raady já vím :grinning: Tak neváhej :grinning:
23. únor 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
andnov, hlavně mě láká kvůli tomu, že se zapínají zvlášť nožičky a zvlášť pas. Náš věčný problém :wink:
23. únor 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
andnov, supr fotky, konečně jsem pochopila to zapínání, jak holky říkaly, že si zvlášť regulujou pas a nožičky!! :slight_smile: díííky, tak že by?? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: musím se praštit přes prsty :grinning: :zipper_mouth:
23. únor 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky,díky :dizzy_face: když byla malá tak nám norm.zapínání vyhovovalo,protože v pase byla hubená a tak nám tehdy nesedly ani two size, ale jak dítko roste klade jiný nároky úplně ve všem :grinning:
23. únor 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda mluvila o SWB AIO :slight_smile:
23. únor 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo pochopila jsem :wink:
23. únor 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. únor 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez - díky za tip :wink: :slight_smile: Jo, a díky za plenky, jsou super.. :slight_smile:
23. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no doufam hlavne, ze budou malemu sedet! :wink:
ty popelnice z bauhasu/obi maji byt udajne levnejsi, ale my kdyz ji shaneli,tak ji nikde nemeli.. :-/
23. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute :slight_smile:
Jen fofrem k těm řešeným příkrmům, malej jí všechno (krom velkejch alergenů: ořechy, jahody, odmátám zkoušet vajíčka a houby atd...) v rodině nikdo alergik není a ejhle, dítko se začlo chovat jak alergik/astma (kdo ví, prý do roka těžko říct...) ale po žádném jídle se neopupínkoval ani žádná jiná reakce, tak nevím... Jináč jako malej jedl jablka banány atd. a teď ani náhodou a doma vařenou stravu, jediné co sní když to ukuchtím je směs brambory+mrkev+rýže, a ty skleničky, pominu li fin. stránku je to jinej děs to složení... Takže sem tam do něj něco domácího nacpu (je to hnusný ale nechám ho trochu vyhladovět a pak to tak nějak jde) a jináč holt skleničky, zas nemůže hladovět pořád :unamused:
A to očkování, zatím po všem v pohodě bez vedlejších reakcí (naštěstí) a to na slovensku povině očkujou i prevenar... :fearful:
luci, ty plenky lze i na noc?? :confused: dnes po dlouhé době jsem i na noc dala látkovku BL ale čert ví jakou :sweat_smile: tak jsem zvědavá jak to bude ráno, v noci totiž nepřebaluju, páč když už usne (...) tak z 99% chrní a budí se tak mezi 7.-9. ráno :dizzy_face: ale to usínání je za trest... :rolling_eyes:
Jdu zas hledat nějaké plíny... Musím to dát dohromady, jináč s tima jednovelikostníma je to trochu škrt přes rozpočet, já koukám výhradně na ně, když chcem to druhé :grinning: No co když se nevejde tak alespoň budu mít důvod dál nakupovat, začínám mít neutuchající touhu nakupovat pleny :grinning:
23. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Řekla bych že i Pastelka vydrží docela dlouho.. :wink:
23. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moc děkuju za fota a rady ! Zkusím na Bráně mrknout na tu Petitku vel. 3 nebo na Two size XL, teĎ má malá rok a 9,5kg a megastehýnka.
Už bych ráda tu výbavu nějak donakoupila, nijak se v tom nevyžívám pořád měnit plínu za plínu :angry: .
23. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dneska došly suchý plíny (mám hlavně vv a kalhotovek jen pár a pak IB SIO na ven), takže malá spí v nouzovce-hooodně vycpané BL bavlna, tak jsem zvědavá. Ale upřímně-jakákoli plína vycpaná prefoldem a dvěma BI nudlema musí být v pohodě :grinning:
23. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, chcela by som sa opýtať na tie vlnené kalhotky bundles udržia čč narovno? kackaj Ty si ich mala a hneď predala prečo? na kalhotovky asi moc nie sú, alebo?

joohana tiež myslím že BI bamboo vkladky urobia z hoc akej obyč plienky super savú plienku :grinning:
23. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Izabelka, my máme ty popolini one size a ty bundles kalhotky mají na toto moc vykrojené kolem nožiček, nepřekrylo mi to celou plenku. Ale někdo tu psal, že na čč narovno jsou dobré a v pohodě drží. Ale počkej si ještě na názor někoho, kdo to opravdu používá na čč, já jen píšu, co jsem vyčetla:slight_smile:
23. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík moc, no som si myslela že na tie kalhotovky to asi moc nebude, resp. na nejaké menšie - viac vykrojené okolo nožičiek...
23. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Izabelka, toto je ze slepičárny:
... já si teď koupila tyto kalhotky http://www.branakdetem.cz/male-merino-kalhotky-prouzek-bundles.htm a jsou úžasné, Honzík si je na Bráně vyzkoušel a chvíli tam v nich běhal, zda skutečně udrží čč na osminy a perfektně to drží. Má asi necelých 10 kg a koupila jsem mu S, ty M byly moc veliké, má malinkou prdelku. Už se lanolinují, tak až budou suché, písnu, jak drží. Jo, a vypadají na tělíčku fakt suprově!!!
24. únor 2010 v 05:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raady, tak s tou SWB neváhej, když jsou teď v akci. Já ji mám už na cestě :slight_smile:
24. únor 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
betel, čteš mi myšlenky :grinning: Chystám se změřit Barču. Prosím Tě, kde jsi ji objednávala? Jsem nějak mimo.
24. únor 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, škoda, že už mám milion aio, takovou levnou SWB bych si taky nechala líbi :frowning2:
24. únor 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
betel, kacka - vy mě napínáte. Myslíte slevy na tuly-tuly? No tam mají vel. L už jen jednu barvu.
24. únor 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda myslím tuly-tuly, nevím co ostatní... a není pěkná ta barva už?
24. únor 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacko, vlastně je to jedno. Je taková neutrální :wink: Teď si nejsem jistá, jestli Barče ta velikost L nespadne. No nožičky to udrží.
24. únor 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek