• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
BE nás škrábala a asi jak se nacucla, tak se to nějak přehnulo dovnitř- už přesně nevím, jsou to 2 roky :frowning2: - měly jsme ji jako noční - prkenné byly, ale po "odrbání" zase změkly :wink: IV nevím, jako první jsme měli na mimčo tehdy Popolini
26. únor 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jak tu byla řeč o té valentýnské akci na BG kapsovku růžovou, já to stihla, ale krapet jsem to přehnala, kdybyste měla některá zájem, za 340Kč může být Vaše :wink: Kdyžtak IP, prosím.
26. únor 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
raady, ja tu IV 2v1 mam. holky ji tu driv doporucovaly jako skvelou cestovni plinusi. mame vel. S 5-8kg, nosi od narozeni. udrzi toho fakt dost, nikdy jsme s ni nemeli nehodu a i kdyz byla uuuplne nacucana, tak to podrzela. takze za nas dobry! :wink:
26. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám BE na suchý zip, jednu novou, jednu z druhé ruky a přijde mi že zas tak netvrdne, ale ta z druhé ruky se zmenšila oproti té nové..
26. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noone, takovej úžas s BE? Já ji teda asi budu muset dát ještě šanci, ale u nás to byla vždycky hrůza, vždycky byla totálně durch :confused:
26. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andnov, aha. Mě to jenom zajímalo z technického hlediska, protože ten sucháč není nijak blízko. Ale je to možné, že se to nějak pozohýbá.
26. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez, a co nožičky? Já vím, už jsem s tím trapná :sweat_smile: Je i pro baculatější stehýnka? Docela se mi líbí.
Já si nedám pokoj. Ale teď zjišťuju, jak jedeme na kalhotovky nebo vv a vlńáčky, tak nevím, jak malou obléknout. Teď se do kombinézi a lacláčových kalhot vejde, ale nevím jak na jaře do tepláčků a kalhot. Tak koukám po štíhlejším balení.

Před chvílí dorazila SWB AIO. Musela jsem ji na malou hned natáhnout, abych věděla jestli z ní velikost L nespadne. No nespadne... :dizzy_face: Jsem ráda. Tak snad nám bude vyhovovat. :wink:
Jo, trošku mě překvapilo poštovné (balné) z tuly-tuly. Ještě jsem tam nikdy nic nekupovala. Děvčata psala, že to přijde obchodním balíkem. Přišla v pořádku, ale doporučeně, takže malý balíček 37 kč. Platila jsem 70 kč. Chápu, že si počítají i balné... :astonished: No je to obchod, s tím nic nenadělám.
26. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
blka, mi máme BE SZ opotřebované a někdy se stane, že se ten kraj zahne směrem k bříšku. Ale malé to naštěstí nevadí. To nevím, co bych ji na noc dávala.
26. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raady, to poštovné mě taky překvapilo. :unamused:
26. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
blka, no jo, fakt uzas :slight_smile: . ani bych uz nemusela dovycpavat, stacila by original vkladacka a to byla vyprana zatim jen jednou :slight_smile:
jsem zvedava na ty suchace, doufam ze nebudou zlobit... :confused:

holky a ad to postovny... ja mam treba ve svym shopu taky nastaveny jednotny postovny, jednou to muzu poslat za min jako dopis, jindy to je velkej balik a stoji me to treba 2x tolik, ale s tim nic nenadelam... chapu, ze to nekoho muze nastvat, ale tak zkuste to vzit z ty druhy stranky... kdybych mela kazdymu davat postovny podle toho, kolik to fakt bude, tak mam milion prace navic, zabalit, zvazit, zjistit,... :wink:
26. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
noone, to jsem ráda,že ti BE vyhovuje. Že nejsem sama nadšenec :grinning:
To poštovné (další náklady) chápu. Jen mě to překvapilo. Snad bych si za to místo jedné plenky objednala ještě SWB kapsovku :grinning:
26. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zlatouch tak dík, ještě se poptám u nás, jestli mají ten lanolin v lékárně a když tak zkusím tu mastičku :wink:
26. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
raady, tak zatim mel BE jednou, ale predpokladam, ze mi nadseni vydrzi :slight_smile:

to postovne mi ze zacatku trochu delalo vrasky, prave mi vadilo, ze zakaznik vidi kolik jsem skutecne zaplatila. ted mam nastesti uz smlouvu s postou a na balickach uz to videt neni :slight_smile: a na dopisech se pise neco jako "placeno prevodem" :sunglasses:
26. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, potřebuju investovat do vlňáků, tak musím asi prodat jednu Gro Baby ostružinu + můžu navíc ještě prodat 2 další vkládačky, aby se daly vyměňovat jen střeva. Kdybyste měla některá zájem, tak pisněte do IP. Stejně ta ostružina není zas tak klučičí :slight_smile: Ještě mi zbyde mandoška, tu zatím nedám.
26. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noone, originál vkládačka :confused: . Tak to by nestačilo ani náhodou. Já jsem ji vycpávala (už nevím čím) a byla durch.
26. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
blka, to nechapu... a pritom jakob ji mel jakob danou pred veceri + 2 nocni jidla.... :confused:
26. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechce nekdo vlnaky disana na panenku tak babyborn,vetsi se do nich neda :grinning: Krapet se srazili :sunglasses: Jinac GB jsme dali na noc,neutahla jsem je tolik,sice nedolehali uplne,ale rano bylo sucho a nozky v pohode :dizzy_face:
26. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noone :confused: . Já je teda zkusím a poreferuju.
26. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noone, tvůj malý je opravdu asi málo čůrací :slight_smile: Nebo má super výdrž. My BE taky jedině dovycpanou :sunglasses:
26. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
BG existujou nejaky bambusovy? :confused:
26. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
raady, tak nevim no... mozna :slight_smile: . on je takovy zlato, tak bude asi hodnej i na curani :grinning: . ani pres den nema pliny nejak moc durch...
26. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noone my máme BE opravdu hodně prkenný, jedu je skoro ten rok a půl a teda jen na noc, ale měkký dlouho nevydržely. Ale mně to neva, je to pro nás nej noční plína, vycpávám prefoldem a vydrží celou noc. Ikdyž malej je děsnej průtokáč, ráno je úplně mokrá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raady ty mě s tou BG lákáš, že bych dala šanci kapsovkám? :grinning:
26. únor 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mataharyy: super :dizzy_face: Doufám, že budeš s Gro Baby spokojená jako my!
26. únor 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
raady, em. ma spis hubenejsi nozky a myslim, ze ji ty IV jsou akorat. prave jak jsou stihlejsi, tak bych rekla, ze na buclatejsich stehynkach budou i tlacit. ono to ma hlavne i takovy pevnejsi okraj..
26. únor 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez, asi jako svrchňáčky IV Organic?
26. únor 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky máte někdo zkušenost s vázačkama an starší dítě? Bára se začíná otáčet u přebalování, ale zatím to ustojíme. Jdou zavázat i později? Mám zatím jen 3, al eobčas j je dávám, hlavně n anoc. Líbily by se mi na léto...

Bára má děsnou kůži taky, pořád má někde nějakou vyrážku nebo suchá místa. Někdy pomůže excipial, ale teď zrovna nic a pomohla pro změnu modrá indulona.
26. únor 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
bača, záleží jaká je s dítětem domluva, my měli asi jen jeden měsíc, kdy to fakt nešlo, ale pak už se zas nechala
26. únor 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noone BG jsou bambusový kalhotkový pleny, mé nejoblíbenější, ale radši jen přes den...velká výhoda - fakt nehrubne a nemá těsný gumičky..
Na Bránu už je z Austrálie poslali..
26. únor 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
baca, Barča mi asi od 9 do 12 měsíců nechtěla vůbec ležet. Pak jako když utne a teď si nechá vázačku dát v pohodě.
26. únor 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek