• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
Ladidlo, ty už jsou až moc drahé. Jedny mám (ne minky), ale tolik peněz už dávat nechci :pensive:
26. bře 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, co říkáte na svrchňáky thirties? na jedné diskuzi si je maminky moc chválily, zatím sbírám zkušenosti a poznatky jiných a vybírám na které se vrhnu značky...
26. bře 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klar_jana, zrovna včera jsme je tu řešily :wink: . Já jsem s nimi spokojená :slight_smile:
26. bře 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blka - právě jsem na ně všude četla samou chválu, i když jsou to ty dražší... ještě se mi líbí baby lucy. Jináč já plánuju úplně obyč čtvercové plínky + svrchňáky, asi nakoupím nějaké vlňáčky, fleece a PUL, "možná" pár vícevrstvých plenek, asi popolini
26. bře 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Thirties jsou dobré pro novoška a pro dítě,kterému nevadí "umělé". My se začali opruzovat, tak přecházíme na vlňáčky, ale stále je máme jako záložní. Mají super gumičky kolem nožiček, nic neproteče. :slight_smile:
26. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky moc, jenom se usvědčuju že se mi taky moc líbí a na začátek jedny dvoje koupím. kdyby neseděly, pošlu dál
26. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klar, baby lucy jsem taky měla, ale ty jsou oproti thirsties hodně umělé. Ale za tu cenu krásně posloužily, vaječina nikdy neutekla. Na thirstieskách jsou fajn ty dvojté gumičky. Strašně mi to vadilo, když jsem měla PULky a neměly dvojité gumičky. To se totiž většinou rovnalo tomu, že vaječina uteče :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, když už jste tu nakously ty BBH Magic-taky jednu plánuju až se sejdou nějaké korunky, poraďte velikost prosím ! Malá má 10kg a živí se celkem dost (posledních 14 dní). Jak moc velká je L? Nemáre někdo náhodou foto na větším dítku ? Na dvouměsíčním jsou všechny plíny velké :wink:
26. bře 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Johano, L mame, jsou mu jeste vetsi. Ale na leto to nevadi. A velikostne jsou uvadene od 11kg,. Kubik nema ani 9kg a davam mu je, i kdyz mu jsou teda fakt velke. Foto mam ve fotaku, tak snad casem stahnu.
27. bře 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
joohana, ja kupovala BBH, kdyz byla Laurik jeste pekny vypasenec, asi v 5m, tak rovnou L. A od te doby je nosi :wink: Na pohled velke byly, ale funkcnost v pohode, ani jsem nemusela krizit usi. A zapinam skoro porad stejne, z vypasence se stal zakrslik (jeste nemame 9kg)....
27. bře 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli, tak tady je fotka Lukáška ( 6,53kg 63cm) v IB velikost M :wink:
27. bře 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, do kolika kg vám vydržela IB vel. M?
27. bře 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
blka: na to jsem taky zvědavá, jak dlouho nám vydrží, zatím ji pořád oblíkne, ale už tam moc rezervy nezbývá.
Tak holky, šup, do kolika vám dětičky nosily IB Mko velikost??
27. bře 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kdyby měl někdo zájem tak prodávám AIO od Tots Bots: http://www.modrykonik.cz/bazar/plinky/ijpy/plena-aio-easyfit-fluffletots-bots/ :wink:
27. bře 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Permoniku, já si asi koupím IB a tak nevím, jakou velikost. Přemýšlela jsem nad tím a myslím, že tam je tak o 2kg menší váhový rozsah, tak by tak do 10kg mohla vydržet.
27. bře 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak em. ma 8kg a zatim nam sedi jeste IB v M nadherne. ale kdyz to srovnam s fotkou od permonika, tak ma em. o jeden patentek uzsi pas.. :confused: a L ji je jeste velke.
27. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, tak to je fajn. Díky. My, než se k 8 kg dopracujem, to bude trvat :sweat_smile:
A ještě jsem se tě chtěla zeptat na tu BG. Na bráně bylo psané (sice u AIO, ale myslím, že mají všechny stejný střih), že je dělaná na větší bříška. My jsme hubeňouři, tak aby nám byla...
27. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu bum genius mam kapsovku. je skutecne dobra a jeste nikdy neprotekla. ja myslim, ze vam bude, ona krasne sedi. muzu kdyztak zitra vyfotit oboje dvoje. ted modelka uz spi..
27. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je BG kapsovka na 4měsíční holčičce, měla kolem 6 kg, není moc veliká a je štíhlá
?body=http://www.facebook.com/photo.php?pid=156236&l=f30ab8ebcf&id=100000120474330&subject=Vendulka+a+látkové+plínky

Taky nám nikdy neprotekla..

Máme teď přes 7 kg a stále IB M a ještě nám bude
27. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angetho, bohužel nejsem na facebooku, tak se nemůžu podívat, ale to nevadí :wink:

Terez, to bys byla moc hodná :wink:

A viděly jste někdo tu červenou IB? Hodí se na kluka? Asi moc ne, co.
27. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blko a ten odkaz nejde? mělo by to být veřejné..hodím to i na MK
27. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já to zkusím. Vždycky jsem to zkoušela a musela jsem se přihlásit, tak už to ani nezkouším.
27. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jde to :wink:
No, vypadá trošku větší. Ale to nevadí. Já do ní nejspíš půjdu :slight_smile:
27. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, toho jsem si ani nevšimla. Tak to nám asi taky bude plandat :pensive:
27. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
blko, ale da se to vic utahnout. ty suchace suchaji i pres sebe.
a proc by cervena nemohla byt na kluka?
27. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, já nevím, ta červená mi přijde moc červená :sweat_smile: . To je vyjádření co :grinning:
27. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: cervena vetsinou cervena byva :wink: jako ruzova by mi divna prisla, ale cervena ne.
27. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez :grinning: . Ještě se rozmyslím :wink:
27. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
blka, ferrari je taky červený :grinning:
27. bře 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek