• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

1. března 2017 
Kvakulka, já taky používám nejraději Disany + vv, kalhotkové Two size. Ale časem jsou AIO výhodou, když je potřeba rychle svléknout na nočník a ještě rychleji přebalit. Mám Swadllebees,BBH a Gro Baby. Jinak AIO také nemusím. :slight_smile:
4. dub 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja AIO nejdriv taky nemusela, ale ted co jsem objevila pop-in a grobaby tak aio muzu :slight_smile: . GB jsou momentalne moje nejoblibenejsi a kdyz peru vlnaky, tak pop-in na noc :dizzy_face:
a dneska velmi prekvapila CT, 5,5h a teplacky suchy :sunglasses:
5. dub 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chcela by som sa u vás informovať na zavazovací plenky Disany, či je naozaj vhodná aj pre staršie miminka a nie len novorodencov a ako ste s nimi boli spokojné. Uvažujem o nich, pretože novosklad je už akosi nevhodný... :slight_smile:
5. dub 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miradka, synek je skoro půlroční a zavazovačky mám vlastně nejradši- už je sice samozřejmě potíž ho někdy přebalit, otačí se jak vrtule, ale stojí mi za za to, ho přeprat:slight_smile:. Líbí se mi na Disanách, že si sama určím, jak vysoký bude mít sed, můžu je podle libosti vycpat, těsní kolem stehýnek- moje dítě je trochu nekonfekční, tak mu zavazovačky sedí nejlíp. Budu je určitě používat i dál- jo a navíc vypadají pořád stejně pěkně jako před půl rokem, což se o žádných jiných plínách říct nedá...
Noone- tak i Pop-in- no, vypadá to, že příští týden v Bráně zase padne nějaká ta zlatka, ach jo :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvakulko, jeste ze tady u nas neni zadnej kamennej shop :grinning: . a do brany 600km :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvakulko, koľko máš tých zavazovačiek? To sa perie tak ako plenky? Teda...na jedno prebalenie jedna zavazovačka, však?
6. dub 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky v látkovkách vaše mimča hned cítí mokro? I když používám separačky, jakmile se malá počurá, hned řve....a jelikož furt čurá, ani nemá šanci spát :unamused:
6. dub 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
michelle, ja som si dlho nevšímala mrnčanie Davida a až pred pár týždňami mi došlo, že to bolo mokrou plenkou. Ale nie vždy sa "sťažuje" Niekedy je mu asi dobre v teplej mokrej plene :sweat_smile: To isté s Mirkou, ale tá menej čúra..Tiež používam separačky, teda používala som...musím zase nakúpiť. Na noc dávam rozhodne pampersku.
6. dub 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jdu na radu - které separačky se vám osvědčily na novoška? Někde jsem četla, že jsou různé druhy a že některé jsou na vaječinu lepší než ty druhé. Možná už jsem se tu ptala, čímžto se omlouvám, ale těhu demence u mě dosahuje opravdu úctyhodných výkonů :grinning:
6. dub 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sven prý na vaječinu jsou lepší celulozové, ale hodně dětem z nich zčervenal zadeček...
6. dub 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám taky cíťu, co nevydrží v mokrý plínce - pořád přebaluju.... A noc dávám většinou Alanu.
6. dub 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladida, čo je to alana? :confused: ty už máš celkom veľké bábo, ako často musíš prebalovať? Teda - používaš čč?
6. dub 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
alana jsou ekopapírovky a DM drogerie.
teď už čtvercovky skoro nepoužívám - přebaluju cca jednou za dvě hodiny - někdy častěji....
6. dub 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
noone, jak dlouho vydrží GB malému? Tedy než ji pročůrá. Na naše čůrací dávky stačí 1 h max. 1,5 h.
Také mě láká zkusit Pop-in. Čím se liší od GB?
6. dub 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladida, tak to prebaluješ fakt často...ja až tak nie. Napr. teraz je malý v čč asi 2,5 hoďky. Spinká v kočárku, tak ho nebudím.
Tie ekoplenky vyjdu drahšie ako pampersky?
6. dub 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj synek je nějaký necitlivý k mokrý plíně- přebaluju, když mi dojde, že už bych měla- ale tak za 2-3 hodiny určitě, když je v nějaký hodně savý plíně, tak 4 hodiny.
Miradka- nejčastěji balím do zavazovačky+vv plína- Disana zavazovaček mám tak 10, mám ale ještě zavazovačky od BabyIdea- asi 6.
Ladida- na noc Alanu????? Šmankote, mně vydrží nepročůranej v Alaně tak maximálně 2 hodiny- někudy bokem se mu vždycky povede prodojit. Ale já asi snad ani neumím dítě zabalit do jednorázovky, totéž se mi stalo, když jsem mu dala jednou jakousi mega ultra Pampersku- prostě ji pročural. Do látky dítě umím zabalit, ale do jednorázky ne- to jsou paradoxy :grinning: :grinning:
6. dub 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Michell- já nikdy separačky nepoužívala, hovniska jsem odsprchovávala do vany :grinning: . Nechtělo se mi prostě dávat separačku do každého balení, když stejně kadil tak jednou denně :wink:
6. dub 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alany vyjdou + - stejně jako dražší plenky (Huggies, Pampers apod.), jsou na ně i ty slevové kupónky do DM...

Mimochodem - Pampers jsou asi nejsmradlavější plenky, jaké jsem kdy držela v rukách :confounded: Toho parfému tam museli nalít litry :fearful:
6. dub 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je fakt, že Pamperpsky jsou z těch, co jsem měla, nejhorší - tenké, telené, smradlavé. Dnes jsem si koupila do zásoby balík Alan. Já přebaluju furt, několikrát do hodiny. Pořád ji tam strkám ruce a zkouším, jetsli není mokrá. Jí to nevadí, ale mě jo :grinning:
6. dub 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, souhlas, taky maturuju nad jednorázovkou :grinning: Půl hodiny to tam suchám než mi to přijde jakš takš OK :grinning:

Taky jsem slyšela, že ty Alany protěkají... My teda používáme Huggies, když už papír... Mají menší balení a nesmrdí :grinning:

Jinak sepračky dávám akorát na noc flísové, ale Davča spíš vyžaduje mokrou plínu :grinning: Dycky se hned do suché vyčůrá, i když byl na nočníček :slight_smile:
6. dub 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
A v noci jsem dens musela přebalovat. Měla BE s prefoldem a ve 3 ji měla na břichu durch. Naštětsí se najedla a byla tuhá, tak ji to moc neprobralo.
6. dub 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a my teď na doma dáváme (mmj) taky zavazovačky (máme HHS) s vlněným obdelníkem a paráda... Už se těším na léto, až nebude muset mít teploše... :grinning:
6. dub 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
maly_prcek- dneska jsem si pořídila vlněný obdelník- chápu to dobře, že se umístí mezi řekněme zavazovačku a vkládačku (řekněmě vv)?
Jinak Huggies jsou asi fakt nejsolidnější hnusky, měli jsme je v porodnici a nepůsobí tak synteticky a nejsou tak "kouzelně voňavé" :wink:
6. dub 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kvakul: jj, mezi vv a zavazovačku (u nás je to taky vv, popř. čč)
Fakt to funguje :slight_smile: Jenom jednou jsem ji měla lehce vlhkou vpředu, jinak suchučko :dizzy_face:
6. dub 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak teda já dávala huggies dvakrát když měla Vendulka o víkendu horečky, neustále jsem přebalovala a měřila teplotu..a teda přišlo mi, že to prostě musí protéct :sweat_smile: :grinning: a taky jsem to štelovala jakou dobu a huggies cítit byly co teda ty ostatní...nemám zkušenost..
A nějak jsem ji pak bez té plínky neuměla zvednout :grinning:
6. dub 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tu zkušnost že se mimi v hnuskách blbě nosí máme taky :slight_smile: úplně mi chybí ten oplácaný zadaček :slight_smile:
vlněný obdelník už se mi plete u tety, taky se těším. :slight_smile:
6. dub 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, není nad to mít mimčo za co chytit :slight_smile: Hlavně novoška :slight_smile:

Smrdí všechny hnusky, ale Pampers teda nehorázně moc... :unamused:

Asi vám nemám říkat, že nejlepší je mt vlněné obdelníky dva, co? :grinning: Docela to chce nechat vyvětrávat, teda aspoň u nás bývá vlhký docela dost... :slight_smile:
6. dub 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
prcek to je jasňačka, kdes ho kupovala na bráně, nebo někde jinde, mne štve že maj na bráně modrý, a přitom je k mání u výrobce i krémový a oranžový.

já jen k tomu musím dokoupit zavinovačky, mám jen jednu Disany. chci další ale teď je finanční nouze, šetřím na kvalitní nový (respektive pro mne nový ale i nošený) šátek. :wink: a látky na šití plínek z šijemdetem....
6. dub 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky neumím dát pořádně jednorázovku :grinning: Je to celý jakýsi divný, plína žádná :sweat_smile: Do porodky jsem měla obyč Babylove a ty byly fajn, pak se tchýně vytasila s obyč Huggies a děs hrůza, tenký jak papír :frowning2: Taky jsem ze dvou balíků použila asi jen 3...

Já furt přemýšlím, co koupit :slight_smile: Čekám, až Ivuška zprovozní eshop, juj, to bude peněz :grinning:
6. dub 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teď peru tu novou Anavy ale přemýšlela jsem, jestli si jí nevezmu jako plyšáka :sunglasses: :grinning:
6. dub 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek