• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
taky duvod, proc bych chtela natahovaci vlnaky.... :unamused:
16. kvě 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, přes Anavy jsou potřeba svrchňáky, i když na starší dítě, co si jen občas cvrkne nebo ho dobře hlídáš, se dají i bez.

K patentkům na Lovíkách -- narazit nový patentek nestačí (natož pak do té dírky, kterou vylezl původní), musí se to podložit něčím, čím patentek neprojede (třeba tenký flís). To je celkem pracný proces -- musí se vypárat obšití, přidat podložení, zas obšít a narazit patentek. U novějších Lovíků jsem viděla, že už je to něčím podložené, dřív tam byla jen extra vrstva vlny a to holt nestačí.
16. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
bajunka: vločky vladěnka už opravdu nemají, ale mají nové vločky organic. Já chtěla taky Vladěnku a mám teda už ty nové. Zatím jsem je sypala přímo takhle do praní, ale chtěla jsem se pustit do slizu, ale nevím, jestli to z nich taky jde :sweat_smile:
16. kvě 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zihu ja mam ty storchy bez nohavicek http://www.modrykonik.cz/fotoblog/terezita/album/latkujeme/3692366/?key=dmbiuec
myslim ze to nazyvaji stary model.. :sweat_smile:
16. kvě 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez no ty se mi popravde libi vic, ale asi uzs e nedaji sehnat? :unamused: nemas nejaky tip? zkusim jeste prozkoumat internet....
vypadaji mekkoucke a prijemne, mame shorties a jsou fajn, ale mozna bych radeji dalsi koupila jakoby meki, jestli se takove delaji :sweat_smile:
16. kvě 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyhle jsou pevnejsi, ma to v kroku nekolik vrstev te vlny. jaj tak to ja nevim, ja myslela, ze je furt prodavaji. jeste je brala kackaj, ale chudak na ne cekala par mesicu.. :confounded:
16. kvě 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm tak to koukam zase skoncime asi u shorties:grinning: jeste se mi libi Loveybums natahovaci, ale taky je nemaji :cry:
16. kvě 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedu z Ikey a Irma je teď za 29 kaček :grinning: . Tak až mi uschne, tak jdu stříhat separačky a pokud bude času nazbyt, tak zkusím fleecové svrchňáčky :grinning: .
16. kvě 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zihu, taky jsem dneska poprve dotahla disany zavazovacky znapkou a super :slight_smile: Nejprv sem to zkousela zvrchu a nic a pak uvnitr a bezva to drzi. Alespon neco pozitivniho na tom prisernem destovem dni..
Duzame: budes delat jakoze ty svrchnacky z Irmy?
16. kvě 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No pokusim se o to. Tuhle jsem šila kalhotkové plenky z bambusového froté a fungujou dobře :slight_smile: , takže snad takovej rozdíl v tom nebude. A když se to nepovede, tak to nevadí, za ty prachy......
16. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mam z tech Loviku fakt radost, budu je muset reklamovat...

a samozrejme jeste objednat jine:slight_smile:... holky, neporadily by jste mi, jake vlnacky existuji na suchy zip? potrebuji je pro bezplenkovku (aby drzely dobre jen vkladacku), nejake slabe, neobjemne - nedimenzovane uz predem na latkovky (Imse VImse, Engel, Disana, tyto vsechny jsou zbytecne velike a kdyz vezmu o cislo mensi, tak uz je zase nedopne v pase)... neco jako Loviky, ale i ty Jerseyky jsou docela volne... mela jsem moznost shlednou Swadlebees, ty by byly asi nejlepsi, jsou docela pevne presto slabe, nicmene je maji jen na Brane a jen nejake zbytkove velikosti... napadaji vas jeste nejake? jake jsou vlnacky od Ivushky?
16. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bari, ty swaddlebees jsou na sucháč myslím ještě na ecomamma.cz :wink:
16. kvě 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barico ještě jsou vlňáčky BBH a Cuddle..ale zkušenost nemám
určitě ne klasické vlňáky Baby Idea ty jsou tlusté..
16. kvě 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
barica.. jojo, ty BBH vypadaji fajn, ale v realu jsem nevidela..
16. kvě 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy jste tady takové odbornice na plenky, sháním nějaké svrchňáčky, PULky, které by byly pěkné vzhledově a přitom fajn funkční. Máme Imse Vimse, s těma jsem spokojená, jsou příjemné na dotek, ale teď jsme vyrostli z nejmenší velikosti a chtěla bych pořídit nějaké vzhledově pěkné, když v létě budou vidět, přece jen kalhotkovky, ať sebehezčí jsou schované a PULky jdou vidět pořád.
Ale jestli myslíte, že mi jde jen o krásu a parádění, tak to tak jen vypadá :grinning:
16. kvě 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
sweethy, za nas bummis nebo bbh.
ty bbh vlnaky mam, ale vetsi velikost.. jsou primo obri.. .-D :grinning: jinak materialove hodne pevne, jakoby srazena vlna. nevim jak to popsat. a ta fialova je moc hezka! :wink:
16. kvě 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sweethy, ty látkuješ s dvojčátkama? To jsi šikovná :wink:
Jo jo, jak radí Terezita, asi taky radím Bummis. A pokud chceš, aby měly tu vnitřní nohavičku, tak bummis brite :wink: . A nebo teď dělají nové krásné rostoucí thirsties :slight_smile:
16. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
blko, snažíme se, ale na noc zatím ještě ne, ale to přijde :slight_smile:
Dívala jsem se na ty bummis a vypadají pěkně, tak aspoň můžu přemýšlet. Ty thirsties se mi líbí moc, ale zatím na ně ještě asi nejsou ohlasy a taky se mi nepovedlo zatím najít stránku, kde by měly dostupné všechny vzory v té větší velikosti.
16. kvě 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
barica:
jestli ti ty lobíky vyhovujou, tak se dají sehnat i na jejich stránkách:http http://www.loveybums.com/index.php?l=product_list&c=3 , všechny jsou tuším s patentkama i se sucháčema. Mám s tím dobrou zkušenost, vyjde to s poštovným zhruba stejně, jako když to kupuješ v místím e shopu a poslali to do týdne od objednání. Neplatila jsem ani clo, nic víc. A máš tam super výběr barev.....
16. kvě 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: lobíky - lovíky
16. kvě 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zihu - Anavy mám natahovací (na kalhotkovky) a rostoucí patentkové (na vv a čč).

Nezanáší se ten sucháč u vlňošů? a nedere tu vlnu???

Já jsem s Lovíkama byla spokojená, ale měla jsem teda Crepe, jsou takové pevnější...

Vlna z Brány... Já mám teda z Brnány merino vlnu (přírodní, ne to žíhané) a z toho mám VO a funguje suprově, předtím jsem měla vlnu (taky z Brnány) Exclusive a taky v pohodě a byla superwash a z té melírované merino tu taky holky pletou a drží jim to fest, jen se ta melírovaná prý hodně vytahuje... (Ale dá se seprat na 60...:slight_smile: )
Takže problém bude asi někde jinde... :wink:

Asi nám rostou zuby (průjem, teplota)... :rolling_eyes: Takže už skládám draka, aby nám to neprotěkalo... :slight_smile: Za jak dlouho to tak vyroste?
16. kvě 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžete mi napsat, jak používáte ty návleky na nožičky(např desing socks, babylegs, atd)? Jestli to dobře chápu tak je to na teplejší dny a dají se svrchňáčky, pak tyhle návleky a pak ponožky??? Myslím, že se s tím musí ulehčit přebalování a taky nemá prcek dvacet vrstev na zadečku. Díky.
16. kvě 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
duzame, ja je davam kdyz je chladno na puncochy kdyz nosim dite v nositku a kdyz je teplej tak tak jak pises. v lete i bez ponozek.
a na mamaj maji ted na babylegs slevy 10-30procent.

sweety thristies tu holky zboznujou. ja ne, bo jsou zevnitr na omak `igelitove`.
16. kvě 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
duzame, jee, diky za odkaz, omrknu:slight_smile: velikostne ty gatata sedi? z tve zkusenosti?? :slight_smile: (pisou M do 10kg a L od 8...?
16. kvě 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ptam se proto, ze mame lehce pres 8 kg ale zas nerada bych, aby v tom plavala.... anebo aby se v tom skrtila, samozrejme, ze....
16. kvě 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zihu, loviky jersey mam M i L a L jsou em. jeste furt velke.. blizi se ted k tem 8mi kilo..
16. kvě 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
zihu: Já mám Crepe M ka a teďka v 7 kilech je zapínám i na velké noční plenky celkem s velkou rezervou. Takže tipuju že ještě dlouho vydrží.
16. kvě 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky máme Lovíky Crepe a zapínám při naší váze cca 7,4 na třetí patentek od každého kraje (nekryjí se křidélka) takže velká rezerva :slight_smile: i na výšku jsou v pohodě :slight_smile:
16. kvě 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, holky, diky moc :wink: tak to bude M urcite stacit...
17. kvě 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm holky tak my máme tiež ca. lahko cez 7 kg a lovík crepe M-ko na rovné plienky krížime inak by nám tam cestovali a na nohavičkové mám zapnuté na doraz.... je fakt že v noci ich nepoužívam... tak na denné nohavičkové.... a do nedávna nám bol aj sed taký dosť vysoký, nesedeli velmi pekne na rovné plienky až teraz to začína byť o.k., ja myslím že tá vel. M je taká uni....

máme nové vlniaky BBH a tie sú nám podla mna ešte velké, a to píšu od 7 kg, zatial nám lepšie sedia na nohavičkové plienky .... aj tam máme na prdelke ešte rezervy....

maly_prcku Iz má 7 zubov, od 5 mes. do teraz kým sa jej prerezal ten siedmy sme mali stolicu aj 5 x denne a ritku dosť často červenú, ako zuby višli máme exluziv. zadoček, konečne si užívam látkovanie naplno:slight_smile:))

čo sa thirsties duo wraps týka, máme ich asi týždeň a mne sú tie PUL-ky velmi sympatické, príjemný matrošku, také jemnučké, čo sa kvality týka - sucháče a tak to neviem posúdiť po takej krátkej dobe a sporadickom používaní...
17. kvě 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek