• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
jo a ešte k tým BBH, udávaná farba tyrkysová nesedí je to farba zelené dá sa prirovnať k IB jade, výstižnejší je isto anglický názov farby marine green, na fotke možno posobí ako tyrkysová ale v skutočnosti je to zelené, čo ma celkom sklamala to by som radšej vzala fialovú keby som to vedela.... no ale tak čo už mala som pátrať na anglických weboch ešte pred objednaním :confounded:
17. kvě 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, diky za vase tipy a zkusenosti, asi opravdu zkusim vlnacky swb, ikdyz tedy ta cena:slight_smile:...?!
17. kvě 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
barica a ty swb maji nekde skladem?? objevila jsem jenom v L a ty budou ooobrovskeee:-/
17. kvě 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau děvčata prodávám na MMB Pulky bambino mio od narození do 5 Kg- kdyby jste někdo chtěli.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=34093376&tab=0
17. kvě 2010 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky sem znovu prozkoumala natahovaci vlnaky na sijemedetem.cz a vypadaji prijemne a tenke, mate nekdo zkusenost?
17. kvě 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bychy u lovíků potřebovala nějakou mezivelikost. používám do nicj jen jednu čč a máme stále ty nejmenší S, ale jsou už takové vytahané a tip top, ale M jsou zase ještě takové větší.

Které pulky mají vevnitř ještě nějakou vrstvu na tom igelitu, třeba jako IV?
17. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem dělala tu dekalcifikační kůru a musím říct, že s úspěchem. Ne že by tedy byla duha jako nová, ale je to o poznání lepší :slight_smile:

Řešíte tu vlňáčky, to já řeším už asi od února, máme disany (vel. 86/92 používáme asi tak od 6-7kg :sweat_smile: a sedí), měla jsem objednané BI longies vel. M - neoblíkla je v 6kg, L-ko už na bráně není k sehnání v jiné než růžové barvě (já chci nějakou neutrál barvu). Pak jsme měli objednané natahovací pruhované bundles (takové ty kráťata s nohavičkou) - přestože je na bráně pořád inzerují, tak mi někdy v únoru volali, že nejsou a už ani nebudou u dodavatele). Nemluvě o longies, které sice taky inzerují (i jinde), ale ze dvou obchodů mi psali, že nejsou zatím ani u dodavatele. No tak jsem z toho blázen, zaprvé nevím, proč se nevyrábí osvědčené a oblíbené zboží a zadruhé nevím, proč to všude mají v nabídce a přitom to nejsou schopni sehnat? :angry: Objednávali jste někdo ty storchenkinder? Ty se mi líbí, ale doufám, že na ně nebudu čekat dva měsíce :confounded:
17. kvě 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. kvě 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jak ctu, mozna, zes zkousela i mamaju? :frowning2:
no, ja zatim ty storchy neobjednavala, taky se mi libi, ale momentalne me celkem nadchnuly vlnaky ze sijemedetem.cz tak zase vaham:slight_smile:
17. kvě 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zihu díky, tam jsem nikdy neobejdnávala, zkoušela jsem to na látkovkách a na bráně a na mimibazaru (ale chtěla jsem teda žluté :wink: ) ale ty hnědé by taky byly dobré.
Já se na ty storchy už chystám že je objednám, ale řeším velikost - jakou na půlroční mimčo, trochu buclatější :slight_smile: (8,5 kg)? asi tu dvojku (6-14kg), ne? Nebo tu trojku? (10-17kg?) Jestli to bude jak longies tak to bych musela objednat už tu trojku. Nemáte někdo zkušenost???
Já teda ještě kouknu na sijemedetem, to taky neznám :confused:
17. kvě 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz ty longies objednala, ale jeste se mi neozvali, snad tam jsou opravdu skladem a nemaji to tam jen tak napsane :angry: pokud se ti povede overit, dej prosim vedet (jsem v zahranici, nechci tam zbytecne volat :unamused: )
17. kvě 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď na to koukám, a mají to tam fakt napsané, tak snad to bude pravda :slight_smile:
A ty teda objednáváš jakou velikost (a kolik Barunka váží?)?
Já musím jít do toho L-ka, asi to bude moc dlouhé, ale fakt M-ko neoblékla.
17. kvě 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sem objednala L protoze baja ma 11,5m a cca 8,2 kg ale hlavne to chci hlavne az na zimu...
17. kvě 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zihu, SWB ve velikosti L obrovské nejsou, dají se v pohodě od sedmi kilo pouze s jednou čč.
17. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zihu aha. Tak to holky váží zhruba stejně, tak to bude to L-ko. Četla jsem ty dotazy pod tím a to L-ko by mělo vydržet snad dlouho, to XL-ko už je prý hodně velké.
17. kvě 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku.. my mame shorties M a ted je ji to uplne akorat, jeste chvili to vydrzi, ale L bude urcite fajn:slight_smile:
ladida.l tak to teda pise kazdy neco jineho :grinning: ja zas slysela, ze jsou vetsi a ze 8kg deti nosi treba porad jeste S tak tos e v tom pak ma clovek vyznat :angry: :grinning:
17. kvě 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladida, jen pro jistotu, myslelas taky swb na druky? L je psane od 11kg :confused:
17. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zihu: je psané, ale já je používám už od sedmi kilo, mám zatím na druky,příští týden m přijdou ty sucháčové, tak poreferuju...
17. kvě 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ladi ok:slight_smile:
17. kvě 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ty swb v L uz taky nemaji, takze nic:grinning: tak s evracim ke svemu predchozimu planu a to sijemedetem.cz :slight_smile:)))
17. kvě 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
zihu podle mne ty šijemdetěm jsou ze stejného matroše jako šije Ivuška, taky se mi líbí :slight_smile:, ale zatím mi stačí to co mám doma. :slight_smile:
17. kvě 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
od te doby co jsem zacala koukat tady na tuhle diskuzi, tak pro me latkovani ztraci smysl ekonomicky.. Uz mam vybrane dalsi plinky a svrchnacky, ktere bych chtela vyzkouset :slight_smile: Asi me to nakonec vyjde jeste draz, nez kdybych menila malemu papirovou plinu co 2h :grinning:
17. kvě 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
susanah :slight_smile: ten pocit znám, ale stejně není tu přeci jen ekonomická stránka věci :slight_smile: . ael mám stený pocit :slight_smile: a mmt druhý prcek není v plánu? pak si nákldy podělíš (ikdyž jak to bývá pak budou zase novinky a bude se dělat vítr v kešeni stejně) :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nika, jasne ze to nedelam jen pro to, ale stejne :wink: a prcku mame v planu vic, pokud podminky dovoli, ale uz to vidim, jak dokupuju holcici pul a podobne :sunglasses: no ale stale me to bavi, takze dobry :grinning:
17. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
baco, prave ty pulky bbh a bummis. a myslim ze i gro baby.
sussanah, musis zase prodavat.. :grinning: :grinning: ja sice mam plen taky hromady, ale zase se mi jich dost podarilo prodat, tak si stale naivne myslim, ze jsem na tom financne lepe nez s jednorazovkama. no ale taky jeste musime mit to druhe dite, ze? :grinning: :grinning: :grinning:

storchy mam II ale nevim, jak obri je ta velikost III. ta dvojka ji je fajn, prostoru tam ma dost, ale zase nejak megaobri nejsou. spis si myslim, ze s ni porostou.
17. kvě 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
terezita a Em ma kolik??? kdyz mate ty storchy II i s nejakou rezervou.... ?
17. kvě 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted ma 8 kilo.
jukni do alba, tam je v nich vyfocena, to mela myslim neco kolem 7,5kil. ona nam ted nejak neroste hmotnostne.. :sweat_smile:
17. kvě 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nika... a Ivuska sije i natahovaci vlnaky? :wink:
17. kvě 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, ty jsou fajn:slight_smile: ale ja bych radeji nebarvene... bojim se, aby to nepoustelo??? :confused:
17. kvě 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek