• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. října 2017 
nalij tam k tomu trochu octa. ten ma barvy ustalovat, tak to treba pak bude poustet min..
18. kvě 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hodila bych to do pračky (samotné) s práškem, přijde mi, že to tam vypere víc... (2x v pračce a to přestane, uvidíš... Ony trochu zblednou a přestanou to dělat...) A ocet taky dát...
18. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, hodím to do pračky :wink: A ten ocet do praní nebo až normálně do máchání? :confused:
18. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ocet bych taky vyzkousela :wink:
18. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dala bych do machani..... co myslite? :confused:
18. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
do máchání, místo aviváže :wink:
18. kvě 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau tak já dávám ocet místo aviváže a dám to tam hned na začátku než začnu prát. Nevím kdy se to použije.
18. kvě 2010 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ocet az do machani.
Kdyz to na zacatku nalejes do kastliku do toho avivazovyho chlivecku, tak se to pouzije az pri machani :wink:
Ja tu vuni pradla vypranyho v octe miluju...
18. kvě 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a dáváte prostě ten normální obyč jablečnej ocet? :wink:
19. kvě 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evka, stačí obyčejný chemický.

Koupila jsem si teď nový prefoldy a hledím, jak je to jemný. Já ty svoje měla z druhé ruky a už byly tvrdší.

A chtěla jsem Miofresh na dovolenou a ve sluněti mi doporučili prášek Eko2 od Haipa Daipa, prý je to dezinfekce i s pracím práškem, miofresh je jen dezinfekce. Nezkoušely jste už někdo?
19. kvě 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
betelqeuzz: a kde se kupuje obyčejný chemický? v lékárně? :wink: jsem natvrdlá..
19. kvě 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak99- ne normálně v obchodě
19. kvě 2010 v 09:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostě normální ocet, co je na vaření
19. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Betel, neboj, ony moc dlouho měkké nevydrží :grinning:

Evak99 -- tipla bych, že Betel myslela prostě normální ocet z potravin, ten se tuším dělá z brambor.
19. kvě 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám z tesca a je na tom napsaný ocet kvasný lihový. Jablečný je kvalitnější a dražší. Ale někdo používá i ten.
19. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ten kvasný je ten z brambor (nebo řepy či obilí), dělá se z lihu z těch plodin.
19. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha holky, díky moc. to jste mě poučily, já totiž žila v domění, že ten ocet, co mám doma je z jablek, ale teď jsem dokoukla a je z brambor :wink: :grinning: díky.
19. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mam prosbu, jak skladujete pouzite plenky? Ja v uzaviratelnem kyblu, ale strasne to smrdi. Kapani nejakych vonnych esenci nepomaha. Poradite?
19. kvě 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
vydrž to, nám to taky děsně smrdí :grinning: A to ti smrdí i přes to víko ven, nebo jen když to otevřeš?
19. kvě 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucielucie.. ja vzdycky premachnu a nekam povesim... a pak, cca 1x za 2 dny peru...
kdyz jsem skladovala v kyblu na sucho, taky desne smrdelo :angry:
19. kvě 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, prodavam Bambinex PUL rostouci zelene a BI Bamboo extra S/M ruzove, pokud nekdo mate zajem, vse vyborny stav a malo uzivane :wink:
19. kvě 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no osmrdí kdyz to otevru, ale desne :slight_smile: Premachnu... uz je pro me slozity :confounded: Tak to asi řešení nemá, tak hlavně, že to smrdí i ostatním :grinning:
19. kvě 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky včem plenky perete? Mám to nějak řešit nebo prát normálně jako jsem zvyklá prát prádlo, Lovela a tak... :sunglasses:
19. kvě 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já peru v pracím gelu od Ulricha nebo v prášku z Amway.
19. kvě 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
lovela, ecover
19. kvě 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás Ulrich nebo sliz.
19. kvě 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já peru v ořeších, lovele, batoleti. Výsledek je u každého vcelku stejný, akorát po lovele plenky pěkně voní i bez aviváže. Když peru v ořeších, tak mi tam většinou zůstane nějaký ten smrádek, nebo ani nezůstane, ale rozhodně to nevoní. Vím, že je to u plenek jedno, ale přecejen je mi to příjemnější, když otevřu ten šuplík s plínkama a jde z něj vůně:slight_smile:
Jinak jak jste řešily holky ty vlňáčky storchenkinder, tak mám ten novější typ s nohavičkou a jsou fakt super, štíhlé a fešácké:slight_smile: Určitě bych je objednala znovu, možná ta čekačka už tak dlouhá nebude, podle toho, jak se strefíte paní do objednávek. A hlavně na málokterý dobrý vlňáky se teď nečeká dlouho...od Ivušky počínaje, přes SWB, LVB až k BI, všechno je to nedostatkové neobjednatelné zboží, takže ty storchy ty jsou aspoň dostupné určitě, jen možná s měsíčním odstupem, ale možná také ne:slight_smile:
A máme velikost II. do myslím 14kg. Teď vypadají akorát, ale myslím, že budou dobré ještě dlouho. Je to jak s plínkama, taky se mi nezdály, že by měly být jednovelikostní a vydržet a teď už se mi zdá, že se prdelka moc nemění, některé kousky jsou zas spíš volnější a natahuje se nám jen prcek:slight_smile:
19. kvě 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zřejmě vymírají ovce :grinning:
19. kvě 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm kamarád ovce chová..ale na maso :grinning:
19. kvě 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikdo nechce vlnu vykupovat, mám plno známých co chovají ovečky a je to skoro neprodejné :frowning2: nechápu. teda jen maxi na izolace na stavby dřevěnic, nebo vyčinění na kožešiny, ale i tak kamarád třeba ač chová teda na maso kůže zakopává, taková škoda :slight_smile: :frowning2: prostě příze se těžko prodávaj. nebo je to za babku tak se to nevyplatí.
kackaj lákáj mne ty storchy, ale až větší, teď máme zásobu dost velkou, budu muset nějaké pustit dál, vždyť točíme jen asi troje :slight_smile:
19. kvě 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek