• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
Já jsem se na noc ještě látkovat neodvážila - ze stejných důvodů - malá mi spí cca 12 hodin bez přebalení, jen se ve spánku cca 3x nají. Ráno chodíme "na nočník", a i tak jsem tu plínu (papírovku) jednou zvážila a měla 400g :fearful: :sweat_smile:
27. kvě 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nemáte náhodou zkušenost s těmito kalhotkami?
http://www.branakdetem.cz/blueberry-pul-kalhotky.htm

zjistila jsem, že mi víc vyhovují kalhotky na patentky než ty na suchý zip, mám Haipa Daipa a jen málokdy jí dávám jiné :grinning: teď budu objednávat větší velikost, tak si říkám, že bych třeba zkusila i tyhlety...
27. kvě 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaarleene já je mám a jsem s nima spokojená
27. kvě 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna díky za odpověď :slight_smile: akorát koukám, že na Bráně mají jen růžové :unamused: tys je kupovala kde?
27. kvě 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě se zeptám - z čeho mají lemy? když jsem malé dala Popolini, tak z těch lemů byla úplně odřená, i proto ráda používám HD, že mají ty lemy tak hezky měkké :dizzy_face:
27. kvě 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Ad ideální noční plena- veliká, aby se dala dobře vycpat. A když říkám veliká, myslím vysokánská aby nebyla moc nízko když se vycpe a nejradši se dvěma řadama patentek, aby se daly otvory kolem nožiček nastavit volnější pro nás tlusťochy :grinning:
U nás jsme zrušily BBH bambusky (malá se do nich už nevešla přes stehýnka) i BE (tvrdá a stejně byla mokrá, taky dost nízká když byla vycpaná)-obé jsem vycpávala, BE prefoldem a BBH BH nudlí+ obě origoš vkládačky.
Momentálně jako noční fungujou 2 BL bambusky vycpané origoš vkládačkou a prefoldem+BH nudlí a jedna BL biobavlna (nouzovka a už je skoro malá) a jedna Popo Two size, oboje vycpávané prefoldem+ dvěma BH nudlema.
Jo a vydrží to od 19h do cca 7 do rána.
27. kvě 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaarleene Blueberry PULky máme, ale jen jako záložní kdyby všechny vlňáky byly nepoužitelné a myslím že jsem je ještě nepoužila :confused: . Máme pink lemonade..Zatím je schovávám neb se mi líbí, ale jedem hlavně ve vlně nebo na ven IB nebo BBH Magic (hurá, budou !)
Jo a ještě tu suším jedny jednovelikostní PULky od Bambinexu, barva světle modrá, neužila byste je náhodou některá ?
27. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a s nočníkováním jste teda dobré, Annie nočník bojkotuje, respektive ráda s ním škrká o podlahu v koupelně, jak jsou tam kachle tak to vyluzuje příšernej zvuk :angry: . Ale jakmile ji posadím, hned vstane a násilím ji tam držet nechci. Dokonce jsem se tam i sama vyčůrala aby pochopila co se od ní chce. Jen jsem ji naštvala neb jsem jí pak nedovolila se v tom ráchat :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Přitom když chce kakat taky taky přijde kňourat, i když spíš až po akci, abych jí to z těch gatěk vyndala.
27. kvě 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaarleene já je kupovala na tuly-tuly, ale koukala jsem a už je nemají, lemy jsou měkké. Nikdy nám nic neproteklo na oblečení
27. kvě 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda zatím v noci poctivě přebaluju po druhém kojení, Baru s usínáním problémy nemá, jen musím po přebalení dát druhý prso... Ale tak jste mě nahlodaly, že přemýšlím, jestli nezkusit víc vycpat a nechat celou noc :confused: Teďka mívá půl noci BI prefold nebo jednu Kikko bambusku...
27. kvě 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joohana BBH bambusku jsem dnes zkusila dát na Klárku (vytáhla si ji a ukládala do ní ke spánku koníčka z Dupla se slovy "hají") a vůbec nešla zapnout, byla jí totálně malá kolem stehen a přitom volná v pase :confused: To jsem teda nečekala. A to má K. jen 12 kg při 92 cm...
27. kvě 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Jj, taky tak, v pase jsem ji zapínala co nejtěsněji a měla strašně otlačené nožičky a fuk v pase. Ale ona teda Aninka je fakt přes stehýnka macatá (i jinde :slight_smile:)Jo a malá má 14 měsíců, necelých 11 kg a BBH jsem střelila už před 4 měsíci nebo tak nějak.
27. kvě 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja se hlasim do neprebalujicich v noci. Davam BBH bambus a zatim bez problemu asi az na jednu noc. Donedavna jedl v noci max. co 2h a plina byla durch a ted ji jen pred spanim a az rano (odnaucujeme od pondelka) a plinka je stejne durch :grinning:
Rano mu vzdycky umyju zadecek pod vodou, aby byl cisty, ale opruzeny nikdy nebyl nebo otlaceny. Prebalit nemuzu, byl by hned vzhuru a uspavala bych aspon 2h.
28. kvě 2010 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joohana Johano ano, na dlaždičkách dělá nočník úžasné zvuky :grinning:
28. kvě 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angetha U nás se přejíždí na nočníku přes prahy a v koupelně se sjíždí z dřevěného roštu u vany na dlažbu :rolling_eyes:
28. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ty bláho :grinning:
28. kvě 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je vidět, že bylo opravdu hezky, nikde nikdo :slight_smile:
28. kvě 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jestli tady někdo jste, máte IV froté? jak jste s nima spokojení? A co lotties soft?
29. kvě 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mela IV na minimimino a hrozne mi hrubly a to jsem davala do machani ocet... zajimave ze BL pri stejne peci nehrubly...
http://majdula.rajce.idnes.cz/Kolousek/#176_-_Imse_Vimse.JPG
Ale nejsem odbornik, pouzivali jsme je jen do nejakych ctyr mesicu, od te doby uz jen AIO...
29. kvě 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reru - já jí teď prodala. Nějak mi nesedla, jak píše majdula, byla dost hrubá a jelikož jsem nešika, tak se mi i blbě zapínala.... - ale to je rukama :grinning:
Mám nejradši kalhotovky na patentky :wink:
29. kvě 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj látkařky! nedavno jsem si pročítala starší diskuzi a chtěla jsem se zeptat proč jsou lepší separačky popoliny než imse vimse? Já mam zatim jen IV ještě jsem jiný nezkoušela a jsme spokojený, ale třeba můžem být spokojenější...
Taky jsem zkusila nastrihat Irmu a paráda!:slight_smile: Jeste ale budu muset vic vycpavat plinky, jednou mel vlhkou i Irmu :'(
A další dotaz mam na vázačky, ty jsou vlastně k čemu? Když nesajou... jenom další vrstva aby neprotekla vaječina?
29. kvě 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reru, tak já jsem s IV froté celkem spokojená. Mám ji sice jenom 2 měsíce, takže asi ještě víc zhrubne, ale dávám ji někdy na noc s prefoldem, když mi neuschnou BE a pobere mi to samý. Docela uvažuji, jestli je za BE nevyměním.
29. kvě 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna taky musim napsat, že jsem s IV spokojená. Máme měkkou vodu, tak mi ani nehrubnou, už je používáme skoro tři měsíce.
29. kvě 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna- máme jednu IV froté, a je v pohodě, líbí se mi střih, že sedí a nejsou tam gumičky. A je dost velká, takže se dá podle potřeby dovycpat.
29. kvě 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za odpovědi. A ty lotties nikdo nemá?
30. kvě 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, viděly jste už ty nové anavy velurky? Aaachh
Asi budu nějakou nutně potřebovat :grinning:
30. kvě 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jieff kdyz jsem mela IV separacky, tak jsem s nima byla taky spokojena.. bo jsem nevedela, s cim muzu srovnavat :wink: pak jsem si koupila popolinky v roli a zasla jsem :grinning: nakonec jsem ty IV co uz byly jednou prane vyhodila a ted tocim jen popolinky, respektive uz je moc nedavam, jen kdyz em. dlouho nekajdi nebo na noc.
30. kvě 2010 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy:slight_smile:, tak jsem dnes poprvé prubla anavy bambusku a ke všemu na noc a bez prefoldů a jiných vkládaček a normálně jsme to ustáli:slight_smile: No, nebýt dobře nalanolínováno, tak jsme asi durch, ale vlňáky držely a plínuše byla akorát tak nacucaná, ale ven nešlo nic:slight_smile: Tak mám radost, na první pokus po prvním vyprání vcelku slušný výkon:slight_smile: Příště asi přihodím jednu BI nudličku a bude to ideál. Asi budu potřebovat taky nějaké nové vzory:slight_smile:
A tímto teda chci zároveň i sdělit, že kdyby někdo měl zájem o BBH bambusky, tak mám doma 4 kusy k prodeji. Používané cca 3-4 měsíce, 1 je teda fest flekatá od mrkvičky a nejde mi vyprat (na funkci samo nemá vliv), na 1 je malý flíček a 2 jsou čisté, jinak bez jiných vad, klasicky seprané včetně obou origoš vkládaček...kus za 300Kč.
31. kvě 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezita děkuju za odpověď, asi to taky budem muset zkusit :wink:
O vázačkách už jsem našla povídání ve starších příspěvcích, tak už jsem zase o malinko moudřejší...
31. kvě 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l viděla jsem je :dizzy_face: Ale radši jsem se přesvědčila, že je nepotřebujem :grinning:
31. kvě 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek