• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
Schneku, aha. Dle popisu je to srozumitelne.. Jen nevim jak to pujde v realu na vypapanem miminaku.:slight_smile:
marcelko rikas, ze drobek bude mit svatek, hmm dobre si to umis zduvodnit :grinning:
6. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to taky nevím, jak to jde na vězších dětech, možná dát vv tou širší stranou, nebo motat z vv 2 :wink:
6. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak keď som tu dnes za frajerku s BKM, tak sa pochválim ešte raz :grinning: malú som mala nahulatú a furt som dávala pozor, kedy sa zahľadí akosi doblba, tak som ju hneď čapla nad kýbel, síce sa hnevala, ale potom sa vycikala :grinning: jupííííííííííííí!!!!
A už stačí, samochvála smrdí :grinning:
6. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
matilko: jste obě šikulky. Jsem zvědavá, jak to půjde nám.
6. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
evule, no určite vám to pôjde skvele :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
megn, to já si nákup zdůvodním :slight_smile: navíc tchýně teď najela na dobrý zvyk - má 2 vnuky - našeho Filípka a o 4 měsíce staršího Tomíka. A protože Tomíkovi jenou měsíčně kupuje tchýně hnusky, tak nám dává 500Kč abych Filípkovi koupila ty naše extra plenky. Doufám, že jí to vydrží co nejdéle, to by mohla být slušná výbava :grinning:
6. kvě 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcelko, chci tvou tchýni, naše nám přibližně do sedmého měsíce koupila balík hnusek měsíčně :stuck_out_tongue_closed_eyes: a když jsem jí tam 4 balíky přinesla zpět, tak to málem nerozdýchala, další tři jsem radši dala sousedce :wink:
7. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
matilko: doufejme. :wink:
7. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcelka: tak to bych mohla taky navrhnout, tchýně mi chce taky kupovat hnusky, tak jí budu
muset taktně naznačit, že pojedeme na látkový :slight_smile:
7. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se máte s takovou babičkou, naši by kluků koupili ty nej nej pemprsky, ale na látku ani chlup... jedině když je to jako k svátku nebo narozkám, ale neberou to jako dárek
7. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jetě sem šoupnu bazárek :wink:

na MMB inzeruju tohle

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22809089&tab=0

a tohle (kdyby někdo vzal vlňáky i obdelníky, dala bych to bez pošty)

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21844247&tab=1

a haldu kuponků do DM, ani tam nemám všechny vypsaný, ty klidně darem :wink:
7. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě tohle - mám tu 2 balíčky babylove newborn plínek 2-5kg, jeden je otevřenej, jedna plína ubraná, ale dohodím tam 2 pampersky, který jsem někde pobrala jako dary :wink:
7. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla a asi se zatím i loučím s touto diskuzí. Mám nějakou látkovací krizi :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Začala jsem látkovat jenom doma a používám jenom čč a hnusky a na ven už dávám jenom hnusky. Přijde mi to teď takový nějaký pohodlnější :unamused: . Jsem ostuda :zipper_mouth: :grinning: . Tak jsem se rozhodla prodat zatím všechny AIO plenky, tak kdyby měl někdo zájem: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23058378&tab=0
Občas sem určitě nakouknu :sunglasses:
7. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě tu mám Minkee PUL, vel. L, uvnitř pul, vně flís - kravičkový fleky, vel L je pro moje děcka zbytečná :grinning: koupený na MMB, stav výbornej, na flísu lehce žmolíky, akorát je otřepená cedulka výrobce ud SZ :wink: cena dohodou :wink:
7. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé,tomi,to je škoda! já taky dávám ven emily hnusky,ale až tak od toho roku a půl,dky jsem čekala Kaylu a Em. hlídal čatso někdo jiný...Ale doma látkujem a s K. budu látkovat až do odplenění:slight_smile: Bych se nedokázala těch nádher zbavit...

Při látkovací krizi mi pomůže koupit si nějakou novou plínku:slight_smile:ale Ty prodávaš všechny novější (IB,BG),tak na Tebe to asi nezabírá...
7. kvě 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se naopak rozhodla látkovat až takhle pozdě... :grinning: na zkoušku budou IB..ale už mám vymyšlenou celou výbavu :grinning:
7. kvě 2009 v 18:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lus: a na CT si dělam veeeeeeeeeeeeeliky zálusk :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2009 v 18:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdo má pořád chut na plínky sketch
http://www.rodina.cz/scripts/diskuse/novep.asp?id=2072&pg=9
odtud dopředu..

siss-díky za objednávku:slight_smile::slight_smile:tak snad splní Tvé očekávání:slight_smile:
7. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
lus: no ještě bude jedna velká, Mp je pro.. :wink: tak to asi zfouknem najednou :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 20:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siss -a co že ses rozhodla tak pozdě?Když vlastně tak za půlroku jste asi už bez plín.....
7. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
astrane: no právě, že my nebudeme bez plín do půl roku..s tím nepočítám moc :wink:
7. kvě 2009 ve 20:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lus: dík za odkaz, to bylo poučné, chuť podporovat "českého výrobce" mě přešla. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. kvě 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kubi-no,přesně tak..."český výrobek" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
achjo..je to škoda no..
ale když už se jednou někdo zařadí jako "podvodník",tak si bdue jen těžko znovuzískávat trh..
ale český firmy jako jsou Bundles, Farmers jsou skvělý!!!Je s nima skvělá domluva, můžu jim věřit, mají krásný výrobky...a z látkovek ta Haipa daipa - však nakonec taky vyhrála Plenu roku 2008:slight_smile:
Budou mít nově i biooblečky a hodně rozšiřují sortiment...

siss- akorát si vem i separačky popolini viskozový.ty hovňousy starších děcek se z plínek hůř dostávají. Takže já em. dávám látkovku jedině se separačkou (ona je v tom kakání totiž dost nevyzpytatelná...žádný extra pravidlený časy..jednou do záchoda,pak 10x do plínky...)
8. kvě 2009 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
HD je i moje oblíbená, jen by mohla být o chlup větší. Ta XL je ale pořádně veliká, tu mám s jednou čč na noc. :wink: V tomto případě je v jednoduchosti krása. :slight_smile:
8. kvě 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lus: díky..budu to tam muset prošmejdit, jsem tam separačky nikde nezahlídla :confused: jinak kámoška byla u vás na bráně a moc se jí to tam líbí :wink:
8. kvě 2009 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siis- doplňky-babyprogram a tam doplňky k plenkám:slight_smile:

kubi.a vám ta HD s čč na noc stačí?přebaluješ v noci?
8. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já hlásím, že jsem po návštěvě Prahy a Gedrenovic rodinky bohatší o dvě australské mešavice, jsou boží!:slight_smile: :dizzy_face: Gedren, díky :wink:
8. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
lusinta: ještě jeden dotaz. Když budu mít letní mimčo, mám radši kupovat svrchní PUL nebo vlňáky nebo oboje? :wink:
8. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lus, kdy bude CT? Mám objednáno a už s enemůžu dočkat (pes puntíky):wink:
8. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
evule, záleží na tom, kolik ti bude mimčo kadit, ale nějaký záložáky PUL určitě, pokud chceš spíš vlnu :wink:
8. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek