• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. října 2017 
Mně to taky jako velkej balík nepřipadlo. Ale z vv jsem žádný sklad nedělala, jen jsem přeložila na třetiny tak, aby uprostřed bylo 9 vrstev.
@peko i čč nasaje dost, mně to přišlo stejné, jako ta vv. skládala jsem na dvanáctiny, teď dávám jenom jednu čč na dvanáctiny do svrchňáků.
30. črc 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarina82 Obal jsem uz vyhodila:grinning: Tak dik, ja se lekla, ze to peru nejak blbe:sweat_smile:
30. črc 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous já jsem taky nedávno koupila BI prefoldy a přijdou mi o hodně větší. Ale ty první mám z druhé ruky, tak nevím, jestli je dělají větší, nebo se fakt tak moc srazily.
30. črc 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz ja bych teda rekla ze srazily.. ja mam teda prevazne ty kratke nudle a ty maj taky dobre patvary.. jedny strihali na vysku a jedny na sirku, takze jedny jsou dlooouhe a uzoucke a druhe kratke ale siroke.. :grinning:
30. črc 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě ty vaše šestiny, osminy, dvanáctiny dostávají :sweat_smile: . Já tu plínku prostě nějak poskládám a ani nevím, jak :grinning:
30. črc 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz Díky, už jsem tam zabrousila :wink:
30. črc 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka já nevím mně to nepřipadalo moc dlouhé já to tak skládala vždycky ale je to možná tím, že mám jen S a tu používám jako vycpávku do ted.
30. črc 2010 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka - tak to jsme na tom stejně, já z těch osmin a dvanáctin taky nejsem moudrá, možná proto se mi nechce dávat do novoskladu ty čč :grinning:
30. črc 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrous já mám doma dva starší prefoldy a dva novější . Ty staré mi už velikostně vyhovují, ale ty nové se ještě pořád nesrazily na velikost těch starých, jsou prostě širší. A nepřijde mi, že by se ještě chtěly srážet.
30. črc 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky moc nechápu osminy, dvanáctiny, matika mi nikdy nešla. :grinning: Poskládám to tak, aby mi to do toho vlezlo :sweat_smile:
30. črc 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mehlo Já mám taky Ska, ale podmíráčka :wink:

@peko Já mám kdesi uložené, jak se to skládá, ale prostě to nějak složím, tak aby se to hodilo na tu čč a je to :grinning:
30. črc 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně teda vv přijdou jako balík samy o sobě, do novoskladu to musí být mega... (Nehledě na to, že Davi teda tolik absolutně jako novošek nevydojil...) I 2 čč mi přišly dost, tak jsem raději dávala Ikearučníčky nebo BI vkládačky...

BI prefoldy se mi srazily o několik cm...
30. črc 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka a jak je velkej? a starej? Petula mi taky připadá jako podmíráček vzhledem k tomu s jakou porodní váhou se narodil
30. črc 2010 v 18:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mehlo no tak jsem blbá ted jsem se podívala na vizitku a vidím jak je starej tak aspon jak je velkej
30. črc 2010 v 18:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mehlo sis odpověděla sama sobě, co? :grinning:
30. črc 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá je taky prcek a tu vv jsem ji dávala od 3 kg a velký mi to nepřišlo. Já myslím, že by bylo docela zajímavý, kdybychom se všechny a prohlídly si to svoje vázání. Erinka má přibližně stejně starou a velkou holčičku a zatímco jí IV S přišly ještě velký, tak mně přišly akorát :grinning:
30. črc 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarina82 no jo jsem holt šikulka
30. črc 2010 v 19:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz každá na to máme prostě svůj názor
30. črc 2010 v 19:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mehlo Takovýho podmíráčka jako my nemáš :wink: :pensive: .Má 13 měsíců a cca před 14 dny měl váhu 6590g a 72cm (porodní váha 2200g a 46cm).
30. črc 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka Teda to je ale prťousek :confused: A to je tak drobně stavěný nebo má nějaké problémy, že se tak blbě ptám teda :unamused: Ale jak koukám na tvůj fotoblog, tak je sice prcek ale zato pěkně výkonnej :grinning: Ondra se teď v 6 měsících sice otáčí na břicho i s velkou plínou, ale nohy ještě neobjevil :wink:
30. črc 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Jo jo, je to šikulka :slight_smile: . Zatím nevíme, ale asi je tak drobně stavěnej. Teď mu zjistili alergii na BKM, ale to nevím, jestli s tím může nějak souviset. Ale už od narození přibíral pomaličku, max. 500g za měsíc a to byl rekord.
30. črc 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka Tak snad to bude všechno v pohodě...
30. črc 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka jejda tý brdo tak to je šok. To jsem netušila, že by nějaký miminko mohlo mít tak málo. Nedávno jsem se divila kámošce, že její klučík má v 9 měsících asi stejně jako vy. Tak to je Petula proti tvýmu nadmíráček i když vzhledem k porodní váze- měl 3,90 kg taky nic moc. V roce měl 9,30 kg
30. črc 2010 ve 21:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka Tý jo, to je tedy opravdu drobínek- Jáchym se narodil poměrně menší- 3 kg a 48 cm, ale roste od narození jak divý- má cca 80 cm a 10 kg (má 9 měsíců). Asi je po mně obřík- ty jsi podle fotek droboučká, takže to spíš u vás snad budou geny než nějaký problém :wink: Mareček vypadá velmi spokojeně :wink:
30. črc 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Dodávám konečně fotky mláděte v prefoldu- hrooozně se nechtěl fotit, tak jsou fota dost nekvalitní, ale jako dokumentace snad stačí :sweat_smile:
30. črc 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
blka: moje starší měla při narození 2690 a 47 cm a to byla 40+1 v roce měla 7420 a 70 cm celý den nic jinýho nedělám než ji honím s jídlem :o) a už to vidím živě v barvách jak v pubertě budeme řešit nadváhu. no a druhá byla 38+3 a měla 3,4 a 51 cm. To jsou rozdíly :grinning:
30. črc 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvakulka Já si taky myslím, že to budou spíš geny. A spokojený to on je :slight_smile:
31. črc 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvakulka hezký, to je dobré, co to je??? Nemyslím dítě, ale tu plenu :grinning:
31. črc 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veveruska0504 To je novů bambusový prefold od Anavy- testujeme ho, jak sedí, jak saje atd.- je to vlastně vícevrstevná plenka, která takhle složit do kalhotkového skladu:slight_smile:- moc bezva plína :wink:
31. črc 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvakulka Hezké, dík!
31. črc 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek