• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. prosince 2016 
@markusko Tyhle autíčka jsou určitě i na holčičku. Ale prozradím, že pokud se zadaří, budou koncem léta/začátkem podzimu i na oranžovém pozadí :slight_smile:
2. srp 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna Květované máme taky :wink:

@mehlo Šikovná :slight_smile: Já kdybych uměla šít.... jenže já nejsem ani kolikrát schopná přišít někam knoflík :sweat_smile: :sweat_smile:

@ivuska.h Krásné přivítání švadleny :grinning: :grinning: Ta musí mít radost :grinning:
2. srp 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h Ivuško tohle mi nedělej :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Oranžovou já miluju... :dizzy_face:
2. srp 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@markusko Asi to bude holčina, ale doktor ji nepotvrdil- jen ujišťuje, že žádnýho piňdu pořád nevidí- takže doufám! My nemáme na určování pohlaví štěstí, syna nám minule potvrdili taky až ve 30 tt. :angry: .
2. srp 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvakulka je tak snad ti holcina vyjde, teeedda to ti pozde potvrzuje, asi je to stydlivka :slight_smile:

jinak mam opet dotaz, stalo se vam nekomu ze by zasmradly svrchnaky PUL? Me ted IV organic,2x jsem je preprala v pracce na 60, 1x rucne s trochou tea tree olejiku ale furt mi to desne smrdi, ostatni pliny dobry ale tohle je fakt des, nevim co uz s tim, mam je vyrazene kvuli tomu z provozu :angry: ....
2. srp 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagmarkaaa kllidně je přeper na 90, pokud tak ěkdy pereš, na smrádek to zabírá...
2. srp 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, mám na vás dotaz, máte některá zkušenost s plenami POP IN? mám koupeny 4 jsou supr na návštěvy, zvažuju ještě nějaké dokoupit a i k nim ty noční vkládačky, jen nevím jestli malému budou, i když jsou uváděny jako jednovelikostní, mám strach, že ho budou tlačit ty gumičky, tak se ptám jestli některá má zkušenost se starším potomkem, díky za reakce, malý není ani hubeňour ani reklama na michelin, má skoro 8. měsíců a má kolem 8kg, jsem nedočkává čekat až vyrostem a pak je koupit, prostě látkování je závislost však to znáte ne? :grinning: i když se snažím doma jen čtvercovky, ale ráda experimentuju a pak, když se neosvědčí posílám dál
2. srp 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvakulka No vidíš, tak to si musíš pořídit dvě plenkové výbavičky, jednu klučičí (ty plínky po Jáchymovi samozřejmě nestačí) a jednu holčičí :grinning:
2. srp 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h No jasně!!! Ty kytičkované Hilco krásy na Anavy.cz prostě dcerka musí mít :grinning: :grinning: :grinning:
Holky, mám dotaz: dítě mi naprosto nepochopitelně prodojilo BL bambusku s vkladkou během hodiny- a to takovým způsobem, že to neudržely čerstvě nalanolínované Lovíky :confused: :confused: :confused: - kde udělali soudruzi chybu??
Jaktože plína tak málo vydržela a vlňáky neudržely?
2. srp 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l jaj to zkusim, na 90 jsem jeste neprala ale snad to pomuze! :wink: dik za tip
2. srp 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvakulka Třeba se prostě učí to zadržet dýl, takže pustil megadávku...
2. srp 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a včera jsem dala stop BBH magic. Gumičky otlačují stehýnka (nijak macatá) a dvakrát mi teď protekla. Už od koupi mi nijak do oka nepadla, ale když vy jste ji tu tak vychvalovaly, že jsem si ji pořídila. Takže pokud by někdo chtěl - je to L a fialová. Kupovaná asi tak někdy na jaře, užívaná svátečně. Snad nafotím, ale teď už fakt nejsem schopna.
2. srp 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca - tak přesně tu naštěstí už mám :grinning: :grinning: :grinning: Ale vyhovuje nám :fearful:
3. srp 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dotaz k praní na 90... Bambusové plínky se můžou prát na 90? :confused:
3. srp 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarina82 já tak občas peru všechno...a požkozené se to nejeví...
3. srp 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l I AIO plínky? :confused: :confused: :confused:
3. srp 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca tak ty nám zrovna taky vyhovují, to je škoda...mně přijdou hodně fajn. Akorát jsem z nich vypárala to jádro a používám ho jen jako vkládací jádro - líp to schne a možná to tolik netlačí právě kolem nožiček :wink:
@kvakulka má doma podobného učůránka, neustále řeším, čím ho vycpu na noc, zatím byl pokaždé durch - teda zůstalo to ve vlně, ale jinak plínka nacucaná řádně. Jakýkoli nápad nebo zlepšovák ráda uvítám.
Balím ho na noc do novoskladu z bambusky kikko a do ní dávám dopředu druhou bambusku kikko složenou jen na třetiny nebo vv popolini a pokaždé byl durch. Zkoušela jsem do toho dávat i různé kombinace vkládaček, všechno bylo zatím málo:frowning2:
3. srp 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarina82 - já jsem srab, na 90 peru jen čč :pensive:
3. srp 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
máte zkušenost s těmahle?

http://www.latkove-pleny.cz/pro-ostatni-zadecky/one-size-minky-bamboo-velour-diaper/

vypadají krásně, jednu nebo dvě bych asi uživila :wink:
3. srp 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l i AIO, ale sporadicky...
3. srp 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@schnek - mám a pohoda, na prdelce úúúúžasná, na údržbu klídek :slight_smile:
3. srp 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente dík, zkusíme
3. srp 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a savost? a objemnost? bych ji nerada za měsíc posílala dál a zbytečně vyhodila peníze do luftu :unamused:
3. srp 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@schnek - savost - u nás vydržela 4 hodiny v pohodě, ale malá není kdovíjaká chcanda :grinning: Objemnost myslíš velikost? :confused: Máme 9 kg a ještě spoustu patentků na posouvání :sweat_smile:
3. srp 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente objemnost jako jestli nedělá balík na prdelce :wink: tak koneconců savost se dá vyřešit další vkladkou, že jo...

jo a chystám se prodat zavazovací HHS se zeleně pruhovaným lemem, jak nová, málo používaná :wink:
3. srp 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@schnek - jo tááák, tak to mi přijde v pohodě, akorát. No to jsou popisy jak stehno .... :sweat_smile: Malá v ní v pohodě zkouší první krůčky, nemotá se jí a padá zároveň do měkkého. Vyfotit ji teď nemůžu, je v prádle :frowning2:
3. srp 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente dík, já tu jednu vezmu. Stejně jsem chtěla zkusit nějaký jiný AIO :wink: tak tuhle apak ještě tu Imse ZOO :wink:
3. srp 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@schnek tu mám a je nádherná, blue pop, dodám fotky....
3. srp 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvakulka ja si taky myslim, ze to mozna bude tim, ze se proste uci trochu dele zadrzet moc a potom, kdyz to jde najednou hodne, tak ta plina nestiha vsechno pobrat najednou. Kdyby treba ucuraval po troskach, tak to postupne vsakne. U nas se to taky stava, kdyz ho nahodnou nestihnu vysadit na nocnik po spanku, to se muze jit jakakoliv plinka zahrabat :sweat_smile:
3. srp 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, od počátku těhu jsem byla rozhodnutá používat látkové plínky - jednak z eko důvodů a taky kvůli financím. Včera mi však na sonu zjistili, že se mi to v pupíku nějak pomnožilo a čekáme dvojčátka :sweat_smile: A já teď nevím. Vyplatí se látkové plínky i tak? když budu muset všechno koupit přinejmenším 2krát?
4. srp 2010 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek