• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
@joohana blahopřeju! Ať vše dopadne dobře :wink:

@mmmk doporučuju taky weehuggers :grinning: Posílám pár fotek, jak sluší Markovi. :wink:
26. srp 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l Wow, tak hned je pohledam za priznivou cenu, jsou fakt pekne :dizzy_face:
26. srp 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmmk já jsem s nima fakt spokojená, jen lituju, že tady v ČR nemají velikost jedna, protože ta velikost dvě je fakt veliká...
Ještě mám moc ráda Swaddlebees ABC wrap
26. srp 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l Mas i tu velikost 2? Kolik Marek vazi?
26. srp 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám velikost dva a má necelých 9 kilo
@mmmk
26. srp 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 @nika @silente děkujííí:slight_smile:
@mmmk taky doporučuju weehuggers, máme je a jsme spokojení moc. Ondra má už 11kg a tak mu je velikost 2 akorát, ale zvětšovat budem moct ještě hooodně dlouho. Zatím zapínáme na druhé patentky a máme prostřední zmenšení sedu. Na sucháč to bude taky až do odplenění, tam je místa... :slight_smile:
26. srp 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co máte PUL i vlnu, kolik čeho máte? Já mám 2 PUL a 2 vlňáky (ale jedny jen na spaní). Ty PULky už jsou malé, musím koupit nové, tak nevím, kolik čeho. Budou stačit 1 PULky a ještě 1 vlňáky? Nebo radši ty PULky dvoje?
26. srp 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka já teď jedu jen na PULkách (flip a weehuggers). Vlňáky mám jedny storchy a troje longies, ale jen mi tu leží (používáme jen plíny na rovno, takže by to chtělo spíš nějaké patentkáče). Kdyby měl kdokoli o nějaké zájem, nebo byste vyměnily patentkové za natahovací, tak pisněte :wink:
26. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a PULky máme teda 4kusy :slight_smile:
26. srp 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladida.l Krásnej model :slight_smile:
Ty jsi mi doporučovala ty Swadlebesky ABC wrap, že? Ta popolina tam vejde i nezmenšená?

@kackaj 4 PULky :confused: ? to mi přijde moc :sweat_smile:
26. srp 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka no zas je to jediný co točím. Ale nevyužiju je tak naplno, jako by to bylo na novoška. Většinou točím jen dvoje a dvoje leží. Pak zas třeba ty dvoje vyperu (ty weehug. se mi víc špiní) a vytáhnu ty další dvoje. Ale určo by mi stačily jen 2kusy, ty weeh. jsem kupovala hlavně kvůli designu, abychom taky s něčím mohli machrovat, páč jinak žádný obrázkovky nemáme ani aio.
26. srp 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka ja mam pulky asi 3, ale pouzivam jedny a druhe mam zalozni. vlnacky mam taky troje, ale pouzivam ted jen jedny natahovaci, na patentky nemam nervy, kdyz s em. rychle strhavam hadry kvuli nocnajzu :grinning:
@mmmk ja mam nejradsi asi pulky bbh.
26. srp 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka Já jedu hlavně vlnu, mám dvoje denní Lovíky a dvoje noční (na den M, na noc L) a jedny záložní vlňáčky z druhé ruky s vytrženým patentkem. A jedny PULky, kdyby bylo třeba.
26. srp 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka Já mám dvoje vlňáky, jedny flísáčky a jedny pulky a stačí mi to teda bohatě. Mám teda jako zálohu ještě troje pulky po Denči, ale ty ani nevím, kde jsou :sweat_smile:
26. srp 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka Mam jedny natahovaci vlnaky, ktere prakticy nepouzivam a dvoje HD pulky, k nim jako zalohu jedny Kikko Bebe. V podstate kdyz to dite neznecisti casto kakanim, neni jich potreba nejak moc. Jedny se perou, jedny se nosi :wink:
26. srp 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky :slight_smile: . Takže myslíte, že by stačily ty 1 PULky a 2 vlňáky + ty jedny jen na spaní?
26. srp 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já na počet PUL odmítám odpověď. Mám jich moc :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. srp 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blka Já myslím, že by to stačilo. Pravděpodobnost, že všechny vlňáky budou najednou pokakané je malá a pulky jsou hned suché, takže bych to tak asi riskla. Já měla všeho fůru a stejně jsem od porodky točila jen jedny flísáčky a jedny vlňáky. Ostatní leželo ladem, takže jsem si nechala zálohu jedny pulky a zbytek šel z domu. Jen teda ty větší velikosti po Denči někde mám, ale nepoužívám.
26. srp 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. srp 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vybírám fotos do soutěže na Tuly-tuly, kterou tam poslat?
26. srp 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente já bych dala buď jak malá klečí a za ní je moře, nebo ta v kočárku je taky boží:slight_smile: Všechny jsou boží:slight_smile:
26. srp 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente za me zmrzlina :wink:
26. srp 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente Všechny fotky jsou moc krásné. Mně se líbí, jak je na kamínkách. Buď jak má hlavičku na bok, a nebo jak ti ty kamínky jakoby podává.
27. srp 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente krásný fotky, bych tam poslal tu předposlední, nebo tu s kornoutkem na pláži.
Se chci taky zúčastnit, když vidím Tvoje fotky, tak teda vím, že neyhraju, ale asi to tam pošlu, abys nesoutěžila sama :grinning:
27. srp 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava s kornoutem v kočárku
27. srp 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za tipy, já furt dumám a dumám.

@ladida.l - pošli foto a uvidíme, hra je hra :slight_smile:
27. srp 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
toz ja s tou nasi jedinou CB plinou soutezit nebudu, bo ji nemam rada.. :grinning: by bylo nefer, kdybysme tam jeste vyhraly :sunglasses: :sweat_smile: :grinning:
27. srp 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silente hmmmmm, BB vypadaj dobře.
27. srp 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezita - :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to bys mě asi i nasr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak už mám jen dvě favoritní fotky. Tu s kornoutkem a tu druhou v pořadí. Kornoutek asi vyhraje :dizzy_face:
27. srp 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek