• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

20. července 2017 
Holky, jsem smutná, měla jsem takovou radost, jakou jsem udělala na bráně objednávku a dnes mail,
"Skladem bohužel není SIO limetkově zelená - v této velikosti je jen fuchsie,
na jiné barvy se bude několik týdnů čekat. Přejete si tedy tuto barvu?
Dále nejsou skladem Bummis žabky - máme tygříky - můžou být?
A aby toho nebylo málo - babylegs, které jste si vybrala jsou vyprodané - mám vybrat podobné nebo si vyberete jiné?"

No, tak to je polovina věcí, které jsem objednala, to mě teda docela mrzí:frowning2: Jsem si chtěla udělat radost :confounded:
26. kvě 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
schneku, dekuji za nazornou ukazku!! hnedle vyzkousim a snad ty kalhotky z vv budou fungovat :sweat_smile:
a dneska mi protekly IB, kolem nozicek. a mala je stihla i kvalitne pokadit.. vse v jednom :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
katwind, nepropadej panice, radost budeš mít z té druhé poloviny a na zbytek můžeš počkat, máš čas, v 26tt jsem neměla vůbec nic, ani představu o tom, kde bude dítě spát

a den je fakt blbej, jdeme dnes všichni i s malou na koncert Bezefšeho do jedný pražský hospody na zahrádku a řítí se sem nějakej tajfun, tak doufám, že vypukne až po 22h
26. kvě 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Schneku fakt? To su ráda :slight_smile: . Akorát jsem se snažila přijít na to, jak ji zmenšit a to teda nevím. Poradíš :sweat_smile: ?
26. kvě 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, jasně, buď v klidu. Podívej se na mě, první várka plínek mi přišla teprve dneska. A další přijde někdy příští týden.
26. kvě 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím, že mám čas, já si jen chtěla udělat radost, ač jsem měla včera blbej den, tak mě to mrzí... nu což, budu mít aspoň raketkový CTčko no:grinning:
26. kvě 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
blko, ohneš vepředu, uvnitř je druhej sucháč :wink:
26. kvě 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, já jsem si toho druhýho sucháče nevšimla, protože na něm byla připlá malá vkládačka :wink: . Děkuji :slight_smile:
26. kvě 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukla jsem na bránu, ty rakety jsou fakt krásný :dizzy_face: ale odolám, odolám, odolám :grinning:

ještě jednou opakuju nabídku BE a další kusy :wink:

3x BE L/XL na SZ

kissaluvs modrá vel. 0

kissaluvs zelená vel. 1 s vkládačkou

12vv popo

1x modrá snapka

případní zájemci do IP, na MMB je hodím večer :wink:
26. kvě 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě - možná bych střelila IB SIO M mentol :wink:
26. kvě 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau, pořád jsme bez internetu, hádáme se o modem a modlíme o signál :slight_smile:
Agn..CB máme od narození, malá byla a a je dlouhá a hubená a sedí nám nejlíp, proto pořizujeme furt nové. Vlňáky SWB nevím, jak jsem psala CuddleWool je merino triko, nejtenší co máme z vlňáků. A kámoška jedny předobjednala, prý jich mají vždy jen pár a od každé barvy max.tři :frowning2: jinak je bouřka
26. kvě 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, můžu se vás na něco zeptat? látkujem asi druhý týden, a moc se nám nedaří prát hovínka.. používáme čč, vícevrstvé i kalhotkové XS a S.. malej kadí několikrát denně. co děláte s pokakanými plínkami??Díky.
26. kvě 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci hned po přebalení-jít vyčváchnout do umyvadla a dávám na to žlučové mýdlo a hodím do koše s plínama-pak před praním v pračce ještě jednou přečváchnu a namydlím žlučovým mýdlem a vyperu na 60 na krátký program do běla :slight_smile: ještě mi flek nikdy nezůstal :wink:
26. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanko, žlučové mýdlo mám, ale ne tekuté, stačí to jen namydlit, nedrhneš to hned? dají se i kalhotovky prát na 60? a můžu prát čč i barevné kalhotovky dohromady?
26. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
prámáchám, vymydlím žlučákem a do praní dávám miofrech nebo sůl na skvrny, všechno peru společně na 60, bílý, barevný, čč i kalhotovky, prostě všechno :wink:
26. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky Míšo. tak já to zkusím. používáš tekuté mýdlo nebo v kuse?
26. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
když stíhám a mydlím, tak kostkový a když nestíhám, tak to namočím do horký vody, tak tam přidám tekutý :wink: a nej bělidlo je sluníčko :wink: nebo to můžeš projet nějakým eko/dětským pracím prostředkem a hodně vymáchat :wink:
26. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
máte některá zkušenost se změkčením plínek v kys. citronové (nebo čem to bylo)? a funguje to?
26. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla páč jsem intenzivně dnem i nocí makala na diplomce. Dneska odevzdáno, uf, tak jsem dočetla a zjistila že na bráně jsou už CT. A já tam dneska byla pro křupiny a na plíny nemrkla, no taky dobře, ušetřili jsme :grinning: Protože kdybych ty krásný barvy viděla určitě bych neodolala a my vlastně další AIO fakt nepotřebujeme.

S těma CB teda nahlodáváte, ale ceny jsou děsný a když si spočítám kolik jsem už za plíny utratila... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Radši nepočítat.

Jinak osvětu dělám kde to jde, dneska v tom vedru měl malej jen IB a triko, vše barevně sladěno a myslím že byl k sežrání :dizzy_face: A taky jsem s kámoškou, co čeká každým dnem prtě, diskutovala o látkovkách a BKM a ona byla nadšená, protože sama chce látkovat a nikoho v okolí nezná, tak jsem ráda že jsem jí mohla poreferovat o téhle úžasné úchylce :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,mám prosbu..kdyby se našla některá z vás,která by chtěla na novým webu zkoušet dělat objednávky,prohlížet produkty a pár dnů prost testovat provoz,napište ip:slight_smile::slight_smile:
je tam i několik nových věcí a funkcí,tak by vás to určitě i bavilo..
díky!
26. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
V kyselině citrónový jsem to nezkoušela, ale sušička je tutovka. :wink: Ale jen do dalšího praní. :zipper_mouth:
26. kvě 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
sušička je fakt tutovka, ale četla jsem že fuguje i trocha octa. Já to už mám vychytaný, ty pleny které hrubly šly....měla jsem to hlavně u TB. Teď suším hlavně na sluníčku a není v tom až zas takový rozdíl jako v sůše. Jinak náš pes dnes rozkousal dvoje boty, bohužel nové. Nic moc, teď abych místo na plenu šetřila na boty :astonished:
27. kvě 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mi slunko moc nepomáhá-máme tady vodu totál tvrdou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a čekám čekám na reference na ty CD od marcelky :slight_smile: nevím nevím za co utratit penízky co mám na plínečky :sweat_smile: zda něco levnějšího-jako BL bambus a pastelku a nebo ty CD, lae vidím to levnější variantu-bude více plínek :grinning:

a nevím kede jsem udělala chybu, dala jsem ty lovíky a natahovací disany do té kůry od ulrichu na 4 hodiny-schlo to děsně dlouho...a vlňáky totál protekly...takže dnes je dávám do lanolínu co jsem koupila od IV a sem zvědavá....jako nevím esli mi slečna na bráně kecala nebo co,ale po té kůře to teda nedrží :unamused:
27. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani, holky mi poradily ždímat v pračce a pak to neschne tak dlouho, my máme jen výběr 400 a 800 otáček, ale schnek psala, že i 1200 v poho
27. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hani, to je divné, že pretiekli :frowning2: ja mám teda kúru od Disany, tiež som sa jej bála, ale včera bola Karolínka v plienke hodne dlho kvôli tomu, že mi usla a bola totál durch, no lovíky boli mokré len zvnútra, zvonka krásne suché (moje nervy, zrovna sa mi tu vedľa mňa desne pokajdila náhodne :grinning:), v pračke som to neždímala, sušila som to ale 2dni, naťahovacie Disany 4dni, masaker!
Už mám inak malinové naťahovačky na ceste, juchú!!! Vzala som už tú väčšiu veľkosť, tak som zvedavá, či sa v nich Kajka neutopí :grinning: Ja som zvolila teda lacnejšiu verziu, kúpila som plienky BL, bambinex a Kikko :slight_smile:
27. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani, reference bych napsala ráda, ale ještě ani jedny CD nedorazily :frowning2: už se jich také nemůžu dočkat, ale ještě je asi neposlali-každý den netrpělivě vyhlížím poštu :unamused: ).
27. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vlňáčky se lanolínujou po každým praní? malýmu se totiž povedlo všechny vlňáčky během týdne znečistit, tak jsem vyprala fleky, ale nevim, jak s tím lanolinem??? (se mi do toho moc nechce :grinning: )
27. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
olbramka, po každom praní, inak ti to prevlhne
27. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
matil, dík za radu :frowning2: sakryš, no tak se do toho asi budu muset pustit :confounded:
27. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a co jsou dobré vkládačky? mám tady nějaké bambusové a froté a docela spokojenost-jenom tak vědět od jaké firmy byly když jsem je kupovala na bráně přímo v obchodu :sweat_smile:

bo maru je fakt průůůůtokáč-už nám dneska navlhly i pulky od IV :sweat_smile: prostě dát jí jenom samotnou čtvercovku sakryš nestačí :sweat_smile:

matilko mě to taky šoklo-bo ty M lovíky v poho vydržely a ty L mokré...jsem z toho jelen, jdu to ještě jednou zkusit a když tak půjdou zase do lázně :slight_smile:
27. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek