• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
@sussanah
Já se zas těším, až budu moct dát čč narovno, nějak mě to motání nebere :slight_smile:
16. únor 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca ja v tom motani budu mit premieru, maly byl jen v polo otevrene vv, vetsinou to vyslo a kalhotky zustaly bez skvrn, ale chci prave ted pouzivat novosklad. No uvidime, jak mi to hrdinstvi vydrzi, kdyz te tak slysim :slight_smile:
16. únor 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah Na doma přes den s občasnýma nehodama, to už je docela dobrý, ven když jdem na chíli a je vyčůraný tak taky OK a v noci teda vůbec... Ale on dokud bude mít na sobě plínu, tak se snažit nebude. A já zas nemám na to nechat si v té kose počůrávat pravidelně kombinézu. Na jaro to dotuníme :slight_smile:
Máme už malou spotřebu plen, tak ty nejstarší plíny a které už nechci nechávat na druhé dávám pryč... Jinak proti Anavy stále žádná :slight_smile: Ale těším se na ty kytičkové holčičí motivy, ha ha :grinning: tak musí být místo... :slight_smile:

Jinak čůrací místo stále nenalezeno, asi čeká na tatínka :wink:
16. únor 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah Mně to motání bavilo, zavzpomínala jsem si na skautksou dobu, kdy jsem se učila vázat uzly :grinning: Je to rychlovka, za chvíli to dáváš poslepu :slight_smile:
16. únor 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek ajo, ja prave zase tech super savych nemam moc, takze anavy jsou jedny z nocnich. Taky ale planuju, az bude tepleji, ze to uz necham vic na nem. On se ted pocura tak v 50%pripadu (cura vetsinou jen do pulnoci), jinak se vzbudi a rekne si na nocnik. Ale vcera, asi toho vypil moc, tak se pocural tak, ze to slo pres plinu, kalhotky, kosili, vak az uplne na postylku :rolling_eyes:
No s curacim mistem, to neboj, pokud ho nenajdete ted, tak urcite za par dni po cichu :grinning:
16. únor 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca Jé, já taky moc gratuluju!
16. únor 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska.h tak to jo, já myslela, že to žehlení asi bude vadit jen těm gumičkám...
@maly_prcek @sussanah ti vaši prckové jsou tak šikovní, u nás nočník ani ťuk a starší stále nechce spát v noci bez plíny :angry: :angry:
16. únor 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula28 ahoj, vzpomněla jsem si - co váš zadeček, už dobrý? :slight_smile:
17. únor 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margotg ahoj, díky za optání, pořád nás to trápí, ale asi to bude tím, že už má týden horečky a dnes nově zánět průdušek a antibiotika, ideální podmínky pro kvasinky, teplo a vlhko :wink: , dobré to bylo asi dva dny, kdy se mu prořezala dvojka nahoře, ale potom přišla viroza
17. únor 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula28 ojoj, tak si ty zoubky vychutnáváte :frowning2: já jsem nepochopila nikdy proč to dokáže tak rozhodit imunitu. Tak držím palce, at to máte brzy všechno dobrý :slight_smile:
17. únor 2011 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau devcata, tak jsem dnes v noci prubla anavy po vyprani na 95 a v pohode, na funkci to zadny vliv nemelo, zasradavani je vyrazne lepsi,ale i tak to po tech 10hodinach citit bylo. Nastesti pri normalnim dennim noseni ne(to jsem prubla vcera. Uz jsem se bala, ze ty krasny vzory budeme moc nosit jen v noci,kdy mi tensmardek tak neva!

Chtela jsem se zeptat Ivy, co si myslis,ze by se delo, kdybych je prala natech 95 casteji???
18. únor 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko76
mozna se anavy trochu srazi (mne se srazily asi o 2 cm na vysku sedu, to jeste ujde), mozna ty obyc.potisky, bav.velur i hilco trochu rychleji vybledne, ale pokud nepouzivas susicku, nemel by to byt problem, pokud to snesou ty gumicky (ale vyssi teplotu v susicce to prezily i ty gumicky...), celkove si myslim, ze nebudou mit takovou zivotnost jako pri setrnejsim prani, ze na nich bude vic videt pouzivani.
18. únor 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jestli máte nějaké zhrublé plínky, co už nepoužíváte kvůli tomu, tak je zkuste dát do té kyseliny citronové, vyprat a pak pořádně vyžehlit, nejlíp napařovačkou - zpoužitelnila jsem tak struhadlovou HD pastelku. Říkala jsem si, co s ní, dávat malému už se nedala, prodat taky ne,vyhodit se dá vždycky, a pomohlo to :slight_smile:možná na chvilku, ale i tak je to dobrý.
Kyselinu citronovou jsme koupila v Tetě, 100g za 17Kč.
18. únor 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka a kolik jsi jí dala - těch 500 g na 5 l?
18. únor 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna no, já jsem tu kůru zkoušela už dřív, ale nenapadlo mě to přežehlit, to až včera. Měla jsem doma zbytek asi 50g, tak jsem to dala do kastrolu jenom, jen na tu jednu plínu. Zkusím to ještě znova jednou. Půl kila na 5 litrů je moc, ne? Nebylo to na 15 litrů? Velký kbelík?
18. únor 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, poradíte některá? Využijou se plínky BL organic a bamboo ve velikostech XS, nebo je to na týden? Zatím to vypadá, že mimčo bude obřík, ale našla jsem zajímavej inzerát a mám na ně trochu spadeno... díky!
Míša
18. únor 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee myslím, že využijou a dos dlouho, mám ty větší, vel M/L a ty jsou velké ještě teď při 11 kg, ty XS/S měl některé holky hodně dlouho
18. únor 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka máš pravdu, na kýbl bylo těch 500 g
18. únor 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka a do kys.citronove jsi to jen namocila nebo to s ni i prala?
18. únor 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ofelieee já mám bambusku XS/S a v nouzi jsem ji dávala ještě nedávno, tak kolem 9 kg.
18. únor 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, prodávám svrchní kalhotky, všechny jsou zánovní a ve 100% stavu. Nestihli jsme je vynosit, už bychom potřebovali větší...Už jsem je jednou inzerovala, teď je prodávám ještě levněji. :wink:
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=345119
18. únor 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme taky BL bambusku XS/S používali dlouho. Ale pak jsem prodala, protože máme tvrdou vodu, tak mi hrubly. Ve velikosti M/L se mi už neblíbí, je to moc velké přes zadek.

Jinak Marek už má odvčera opruzený zadek :frowning2: chuďátko malý.

Chtěla jsem se zeptat, jelikož moje paměť daleko nesahá, jak to děláte, když se vám pokadí mimino chvilku po kojení , když už ale spí. Nechce se mi ho v otm nechávat, obzvlášť když je opruzenej, ale zas ho tím budím, že...Mám takový dojem, že Báru jsem pak nechávala v tom, ale ona mi kadila poněkud míň.
18. únor 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luccii namočila přes noc a pak vyprala s plínkama. A asi po půlroce vyžehlila :sweat_smile: takže radím udělat to hned jak uschne :grinning:
18. únor 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka diky :slight_smile: takze peru uz bez te kys., vid?
18. únor 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luccii jasně, normálně s práškem co jsi zvyklá :wink:
18. únor 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko76 ahoj, ja som tiez v poslednej dobe riesila smradok z plienok (mam pocit ze najhorsie je to po spapani brokolice)... na 90 tke som sa bala vyprat, tak som skusila tento postup a vyzera ze celkom zabral: plienky najskor v pracke vyplacham (vacsinou s octom), potom dam program namacanie (pouzivam prasok lovelu), necham plienky cely den namacat v pracke, vecer vyplacham, a vyperiem na programe intensive (opat s lovelou)...
18. únor 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca Mně Mareček kakal při kojení, takže jsem po kojení přebalila a naštěstí ho to nebudilo. A kdyby jsi ho přebalila a znovu si ho nachvilu přiložila, aby usl?
18. únor 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka diky, taky to zkusim :slight_smile:

nevite, kde sehnat mydlo na sliz, ale to bez parfemace? u nas v drogerce ho prestali prodavat, pry o nej nebyl zajem, no nevim, ja ho tam nakupovala porad :confused:
18. únor 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když on to kojení zatím moc neprožívá, přisaje se až na někoikátý pokus a radši si dudlá. Před chvílí jsem mu dala anavy na snapku a zapomněla na separačku, no samozřejmě to tam po kojení hned pustil. Ta anavy byla fajn štíhlá, ani jsem ji nezmenšovala. :slight_smile:
Pak jsem ho přebalila, protože extra nespal a pak už jen dudlal, tak to jsem mu zatrhla, nebudu mu dělat uddlík. Pak tda usnul, ale teď se už uzs nějak v postýlce hemží.
Už se těším, až trošku povyroste, ty začátky jsou takový divný :slight_smile:
18. únor 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek