• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

22. ledna 2017 
no Luci nevím, nám Viktorka z lovíků M vypadává při skoro 9 kilech :astonished: ona byla tak do čtyř měsíců hrozná vyžle, takže na ní by asi S byly, no ale to jsme ještě prděli do hnusek :frowning2:
29. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosim kde se da objednat ta látku na Pulky??dik
29. kvě 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže na takový průměrný mimčo ty Ska asi smysl maj, jo? No já si myslela že už nebudu muset u druhýho prtěte do plín investovat ale jak to vypadá tak s utrácením nekončíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici někde na babycafe myslím. Třeba ti holky dají konkrétní odkaz.
29. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, pul je tady (na novém zélandu)

http://www.greenbeans.co.nz/index.php?main_page=index&cPath=1_131_89

a tady je fórum a hromadném nákupu, tak se tam zeptej, jestli ještě někdy něco bude

http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=17218&postdays=0&postorder=asc&start=15
29. kvě 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
v albu 2 plínková fota :wink:

luci, mám SWB S a pořád je má M. na první patentek u nožiček a na první nebo druhej v pase (záleží na plíně), na noc dávám BI vel. M, ty mu sedly vlastně hned M, PUL stále vel. NB, S může mít, ale je mu to dost volný :wink:
29. kvě 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dubakm - objednávala jsem z eplenky pred 14 dny, nic se nedělo, tak jsem paní psala email, jestli mi pošle podklady k platbe a teprve vcera dorazila odpoved, ze nemeli pristup na net ? a ze mail s fakturou dojde, zatim nedosel...., tak jsem zvedava

Lus - moc diky za bleskove vyrizeni objednavky vv na Brane!
29. kvě 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Schneku, děkuji. Kolik váží teď Matoušek že už obleče BE L/XL? Já měla na Lukýna ty malý BE jen jedny a pak jsem pořídila rovnou ty větší, ale kolik měl kg si už nepamatuju.
29. kvě 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolik přesně má, to nevím, zítra ho můžu zvážit, na 6t poradně měl 4260g, tak ho tipuju na 4,5kg :wink: ty menší máme 2, ty mu jsou dobře, tyhle má hodně zahnutý kolem sebe, ale jak to už nemá tak tvrdý gumky, tak se to dá a může je mít :wink: řekla bych, že na průměrný mimino sednou více méně hned :wink:
29. kvě 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si právě říkala že příště už ty malý pořizovat nebudu, velkých máme dost tak to pak snad na to druhý prtě nainstaluju. Ale malý vlňáky teda pořídit budu muset. Třeba pak i z bazárku :wink: Tak díky a dobrou :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak jsem zjistila, že mám málo aio plen a že dědečkové v naší rodině jsou plenkoschopnější než babičky. Protože se učím na szz, tak Viky jde dnes třetí den za sebou na hlídání a protože babičky včera a ve čtvrtek vyplácaly všechny aio, tak volám tátovi a říkám mu: jestli chceš látkovky, tak ti musím poslat ty barevný obdélníky (vv TB) a kalhotky, nebo ti tam mám dát papírový? odpověď: ji přece nebudu balit do nějakýho papíru, jsem zvládnul zavázat plíny na tebe, zvládnu i na Viky, takže od rána mám dobrou náladu a bude se mi lépe učit
( :grinning: no to trochu přeháním)
30. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi-poslední příspěvek super! a at to zvládneš!!

luci-já bych vlnáky vzala i S-ka..a ty to nějak podezřele moc plánuješ.. :wink: :sunglasses:

kotaska-děkuji :wink:
30. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Evi kdy děláš státnice? Mně čekají 12.6. a taky to u nás konečně začalo trochu fungovat s hlídáním. Sice přijde babi na hoďku až dvě denně, ale lepší něco než nic. Jsem ráda že je víkend a bude mít službu taťka, ten látkování zvládá lépe než s hnuskama :slight_smile: Super že děda látkuje a vůbec se toho nebojí :dizzy_face:

Jinak vám musím napsat jaké překvápko na mě čekalo dneska ráno. Lukáš se v noci vzbudil a nechtěl spát, tak skončil u nás v posteli, chrupal pak až do 9. A já k němu furt čuchala a říkám si že teda pěkně smrdí, že ta BE bude pěkně nacucaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a jak se vzbudil, zjistila jsem že máme mokrý dítě, mokrou postel ... No tatínek zapomněl dát vlňáčky :grinning:
30. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, plánuju plánuju, po státnicích vypukne akce "počněme druhé dítě" :grinning:
30. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bych chtěla až 12 :frowning2:

v úterý pedagogika, matika, za týden v úterý čeština :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nevím, nevím, jak to dopadne, mám už druhý pokus, na první jsem nešla, protože jak jsem se stresovala, tak se mi zastavovalo mlíko, ale teď už se nemůžu na nic vymlouvat, tak vyrážím do knihovny, prohlídnout si nějaké knihy do seznamu pedagogické literatury
30. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi držím palce ať to zvládneš :wink: Já to jdu taky jen zkusit a uvidíme, třeba matku od dítěte nevyhodí :grinning:
30. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
lus: co moje otázka?
30. kvě 2009 v 10:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dík za podporu, seznam literatury mám, tak jdu na to, budu na vás po hodině koukat, jak pipkujete, abych měla nějakou pauzu :grinning:
30. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lusinto pls vy už nemáte na Bráně tu léčivou vlnu??

Máme už dva týdny pěkné ale opravdu pě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: kné oprůzo,fujtakjsl....nezabírá nic,dítě už má rýmu jak je furt bez plíny a prdel furt rudá jak ruská vlajka......děsný. V noci přebaluju 3-4x,abych jí fakt nenechávala v mokru,přes den je buď bez pleny,nebo jen v plíně bez svrchňáků (halelujá amen dík za zavazovačky,na tohle jsou geniální),na ven jen vlňáky....a stejně nic,už jsem těžce frustrovaná :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Už jsem ze zoufalství dávala 3 dny jen moltexky a výsledek nula.....prostě furt stejný.Dr mi ze zoufalství napsala už mast s kortikoidama plus krém na mykozu,tak zatím dávám antimykotikum a kortikoid ještě schovávám,chtěla jsem ještě zkusit koupat zadek v řapíku a tu léčivou vlnu a pokud nic tak prostě dostane kortikoid. Naštěstí už z plazení přešla víceméně do lezení po 4,tak si aspoň nedře zpruzenou pipku o podlahu,chabá útěcha :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale když jsem volala kámošce kožařce,tak mě rozesmála,říkám že nás trápí opruzeniny a ona na mě - tak si kup látkovky a častěji přebaluj :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkusilas koupel v heřmánku?Nám nikdy nic jinýho nezabralo....a nemazat,ale zasypávat....a na suchou prdelku,ať to nežmolkuje....to jediný zabralo-3 dny po sobě heřmánková koupel-stačí čaj z pytlíku:slight_smile: a prdelka jako nová...teda pokud netrpíte jiným ještě kožním problémem.zbytek tělíčka pak důkladně promazat...
My to měli vždycky až do masa a ne jednou,takže vím o čem mluvím... :unamused:
30. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi: do čč..nebo do čeho jiného se to vložit. :fearful:
lucinecka: která to přesně je, Nemáš nějaký odkaz?
30. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, má otázku měnila jste nkterá něco v bráně??? Já kamošce koupila pro mrňouska iti - biti v růžové. Dnes jsem se dozvěděla, že se ne UTZ sekli a čeká kluka. No a já mám růžovou barvu, se picnu.
30. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Astrane dík,ale mám právě z heřmánku celkem strach,je docela alergizující,ale vyzkouším asi taky,hned po tom řapíku pro který za chvíli pojedu.....my to nemáme ani jsme neměli až do masa,jen zarudlé s pupínkama,ale děs je,jak se to vůbec a po ničem nelepší.....právě proto nám dali ten kortikoid,asi je to i drobet přehnaná reakce citlivé pokožky,ale mě se do toho furt nechce,říkám si že to musíme zlomit a doléčit bez toho....
30. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jännco, vyměnit ti to vymění, ale vzala bych nějakou neutrál barvu, aby se nesekli i tentokrát :wink:
30. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lamio, M. dělá dobře weledí krém na zadek, taky má pořád něco. vždycky už je to ok a pak přes noc se obsype a zase týden léčíme :rolling_eyes: ale ta weleda ho dobře ochrání i přes noc :wink:
30. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
lamio, taky s tím bojujem. obklady ze studenýho heřmánku zabíraj skvěle. nebo vůbec studený obklady, nějak se tím ty rozdrážděný místa zatáhnou (rady od mojí zkušené maminky :slight_smile: )
30. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sneku dík,zatím mažu v mezidobí (to antimykotikum má jen 2x denně) Sudokremem nebo Bepantenem,tak to zvážím,ale ten Sudokrem je celkem fajn....s nostalgií vzpomínám na doby kdy jsem mazala dítě jen na noc a v noci nepřebalovala :frowning2: :frowning2:
30. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já teda v noci přebaluju vždycky, to bych marušce neudělala :dizzy_face:

a heřmánek je opravud hodně velký alergen!!!
a já byla nejvíc v šoku na přeporodním kurzu, kde PA doporučovala olejček na mazání bradevek po kojení třezalkový!!!sem koukala jak kráva a nesměle :grinning: se ozvala, že je to mega alergen a já si tím mám mazat bradavka a mimi je pak jako cumlat??? :sweat_smile:
a tyhle pelnkové dermatitidy bohužek jsou někdy i v látkových plenkách :frowning2: ale těch kortikoidů se neboj -je jich tam minum(vím něco se vstřebá kůží)ale čím dřív je použiješ tím rychleji je nebudete potřebovat...hlavně když budeš mazat třeba 2xdenně tak jak budeš chtít skončit tak mazej 1xdenně a pak to vysaď-protože když se tím maže několkrát denně a rychle to vysadíš tak se dítě může zase osypat.
30. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdo máte kapsovku Growhour od BI, dávaj se na to svrchňáky? Já si zkusmo vzala první kousek a má to takovej jak nepropustnej povrch, tak jsem zmatená :sweat_smile: Mno, jinak jsem naštvaná, bo jsem koupila zelenou, jiné barvy jsem si na bráně nevšimla, a teď koukám na jejich web, že maj i úžasnou hnědou, moji milovanou barvu :angry:
30. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lamia, ja bych taky zkusila ten hermanek, nam nikdy nepomohlo nic tolik jako polivat hermankovym cajem, osusit plinkou a uz ani nicim nemazat, kdyz to nezabere, tak nevim :frowning2: , ale ze bys ji tim ublizila, to si nemyslim. Manzel je alergickej na hermanek, tak me od toho taky porad zrazoval, ale nakonec uznal, ze pomaha nejvic.
30. kvě 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek