• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

11. prosince 2016 
@rozarka65 mám olej saloos a mají je i v obchůdkách s čaji, zdravou výživou, aromaterapií atd
7. kvě 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek no jasne, po 1,5 je v pohode, kolkokrat aj po hodine ale niekedy sa fakt stane ze behom tristvrte hodiny prebalim aj tri krat :slight_smile:
7. kvě 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila no to je celkem normální, já párkrát přebalovala i 3X během jednoho přebalování, nandala jsem plenku a šup - pokadil se, tak znova a šup - zase... :grinning: neboj, to přejde!
Viděli jjste ve zprávách ty čipy na plenky - upozorní to na mokrou plenu, prý to jde na látkové i jednorázové pleny, cena prý 1,-Kč, to je zajímavé, co všechno dneska nevymyslí :grinning:
7. kvě 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna tak Marek má na prdeli čip zcela zdarma :grinning:
7. kvě 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@reruna jj akorat jsme se na to taky divali. Nejvic me pobavilo, kdyz rikali, ze se to da vyuzit jak v papirovych, tak v latkovych plenkach :grinning: Ja teda nevim, ale proste do plinky sahnu a je to, ne? :grinning:
7. kvě 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna Děkuji...:slight_smile:
7. kvě 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna haha tak o cipe sommeste nepocula :slight_smile:)
7. kvě 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, taky jsem videla, no na tech LDN by to smysl melo, pokud plina pro dospely stoji 15 Kc, tak by to usetrilo penize i cas personalu a ty lidi by meli vetsi komfort, u tech lezicich pac. je to dulezity bejt v suchu, je jich tam moc, sester malo, na deti je to zbytecny :slight_smile: Svoje dve deti si ohlidam sama. Jinak me to prebalovani novorozence udesne nebavi, o nejake BKM ani nemluvim. No nejspis je to naposled, tak si chci uzit to mrnave miminko a nespecham na to, aby "uz z tohodle vyrostla, tohle umela" atd. ale ty vajicka by si odpustit mohla :angry: :grinning: Aspon ne 10x denne!
7. kvě 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jasekd To věřím, obě starší děti kakaly u každého kojení, sarah zatím jen jednou denně, je to podstatné vylepšení, přebalovat jen mokré plenečky :sweat_smile:
8. kvě 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd jj souhlas, v LDNce je to i docela smysluplne, ale u deti mi to fakt prijde naprosto uvalene
8. kvě 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joohana Je, ja chci taky takovou Sarah :grinning: Martin prave taky mel casto plinu jen mokrou, to byla pohoda, jsem si rikala, co ty lidi s tema vajickama nadelaji, no uz vim :grinning:
8. kvě 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd tak a ted te nastvu, me nas kluk kakal vajecinu jen asi v sestinedeli, pak uz jen jednou za 5-6 dni :grinning:
8. kvě 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussanah :grinning: Pro me by bylo idealni jednou denne, at vidime, ze funguje a nenadrem se :slight_smile: Vim, ze normalni je 10x denne i jednou za 10 dnu, jenze kdyz pak breci, tak bych se bala, ze ji treba boli z toho brisko :sweat_smile: Jinak Vendy ma zitra 3 tydny, hrozne to leti a treba se ji to taky ustali, a mam pocit, ze to blinkani je trochu lepsi, treba tio nebude GER jako s M., a vam drzim s dvojkou taky palce, i kdyz jak jsme si psaly, jsou horsi problemy a v tomhle uz mame trenink :wink:
8. kvě 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd tak tak, zkusene matky :grinning:
8. kvě 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd tu vaječinu chápu, ale asi tě neuklidním, mladší takto často kadil půl roku do zavedení příkrmů...vydržááááť
8. kvě 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vajecinu predepirate nebo jen splachnete a hodite do kose na pleny?
8. kvě 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luccii házíme do odpadkového! koše:slight_smile:...ne, normálně předepírám žlučákem a pak hodím do kýblu na pleny, ale včera mě vyrazil dech manžel. Já si šla lehnout nějak dřív, protože mě přepadla hrozná únava. Malá se pokakala. Manžel nemá problém s tím ji umýt a přebalit, ale jak si tak vzpomínám, tak ty pokakané pleny jsem asi zatím vždy prala já. No a když mi přinesl malou do postele a říkal jak se vykakala a hrdě hlásil jak to zvládl, tak se ptám a tu plínu si předepral a hodil do kýblu? A on mi říká ne, já ji vyhodil do odpadků...zůstala jsem na něj koukat s otevřenou pusou...asi dvakrát jsem se zeptala, zda si nedělá srandu a on mi řekl, že zapomněl při přebalení na separačku a představte si, ta plína byla hrozně posr...(no kdo by to čekal, že :grinning: ) a tak to vyhodil. No naštěstí měla jen jednu čč na novosklad a protože mezitím odpadky poctivě vyhodil, tak jsem ji prostě obětovala a nešla si hrát na santusáka. Nicméně jsem mu řekla, že ať mě raději přístě zavolá, když to nezvládne a že jestli mi ještě někdy vyhodí plínu, nota bene nějakou třeba za 400, tak ho přetrhnu :sunglasses:
8. kvě 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@florentina Teda to bych manžela zabila, ještě že to nebyla nějaká za 400. Ale i tak docela drahá jednorázovka.
8. kvě 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten čip byl jednorázovej nebo ne? A to jako pak dítě pípalo, či co? A už vidím, jak v jednorázovce se dítě přebalí po 3. zapípání/ vyčůrání. Tu málokdo přebaluje po jednom vyčůrání jako látkovku. Nebo jim to dítě v mokru pípá ještě 2 hodiny?
V LDNce to chápu, ale možná na cestách bych čip docela uvítala, nějak zapomínám na návštěvách a cestách přebalovat. Naštěstí to tak nevadí, zrovna dneska jsem si na dítě vzpomněla až skoro po 3 hodinách, ono naštěstí bylo suché, ale stejně se nevyčůralo.
8. kvě 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@florentina tak to je teda manzel jedna radost :grinning: Ale v pohode, ja takhle musela nekolikrat zachranovat plinky, kdyz jsem prebalovala u babicek a ty byly moc aktivni v uklizeni :slight_smile:
8. kvě 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd No co jsem zažila já, tak v LDN a Domovech pro seniory se s přebalováním moc neobtěžujou, mě fakt pobavilo, jak říkali, že by se nemuseli v noci budit zbytečně, to si myslím, že se stejně běžně nedělá :stuck_out_tongue_closed_eyes: a na co čip, když několikrát personálu řekneš, že pacient vykonal velkou potřebu a ona stejně přijde až se jí to hodí... A to jsem zažila, že si klientka sama nahlásila, že potřebuje přebalit a stejně čekala dlouho :confounded:
8. kvě 2011 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jde ještě něčím odstranit skvrna po hovňousovi na plínce, když plínku už jsem vyprala a skvrna odolala? Prala jsem v normálním prášku - je to naše první skvrna :sweat_smile:
9. kvě 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathy.skal opětovné vyprání :wink: Mně taky zůstanou občas skvrny na něčem,a le po dalším použití a vyprání se to vypere. Plínky co jsem používala prvních 6měsíců už mám odložené bokem a není na nich ani flíček.
9. kvě 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Ahojda, stačí normálně na 60 nebo vyvařit? Koukám teď že je postižená jedna čč a jedna Haipa Daipa :frowning2:
9. kvě 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathy.skal na 60, v životě jsem nevyvařovala
9. kvě 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@florentina Mně takhle babička aktivně vyhodila "pampersku" (novou oranžovou Bitti D´lish) do popelnice :grinning: . Zachránila jsem ji...
9. kvě 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kathy.skal 60 staci, na 90 bych to prohnala jen obcas, kdyz treba plinky zacinaji smrdet nebo pri nemoci, prujmech. A na skvrny je jeste super slunicko, to vytahne opravdu kde co :slight_smile:
9. kvě 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@florentina ty jo, tak to se mi ještě nestalo :grinning: sice občas vyhodím hodně potentovanou separačku z irmy, ale tam se to při té její ceně dá...
9. kvě 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luccii Osprchuju masážní tryskou (to samo většinu vezme) a přetřu žlučákem a hodím do koše (na prádlo :slight_smile: )
9. kvě 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joohana @florentina to se vám ty látkovky dost prodraží :grinning: U nás m jenom vyhodil látkový ubrousek a ten jsem stihla zachránit :slight_smile:
9. kvě 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek