• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

24. března 2017 
@andelka No ja jich mam 30, tak to teda nezehlim :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zehlim cc na blinkani i novosklad a obema detem obleceni, ale tohle uz by bylo moc, stejne ted po vecerech zehlim temer denne, kdyz i Vendy zacla blinkat 1.ligu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale prave kvuli te tvrde vode jim zehlim, at to maji prckove mekci :slight_smile: Ted jsem to zrovna vypla, Venousek i Martinek spinkaji, snad chvili vydrzi.
12. kvě 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd tak jasně, ale ta moje už by jinak nešla. Na další mimi si asi nějaké přikoupím :slight_smile: Teď jak používám víc kalhotovky a kapsovky, tak toho na žehlení moc nemám, což ej fajn. Peru 2x týdně a i tak žehlím. Zrovna dneska budu večer žehlit, ať mi to tu nestraší přes víkend. Žehlení mě neba :unamused:
13. kvě 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca Jj, no já koukala, že jsi taky nějak z Blanska :slight_smile: Teďka jsem byla v Hruškovi pro rohlíky a mají tam v akci 2.4kg Batole, jak jste tu doporučovaly, tak jsem ho hned vzala a vyzkouším teda - taky jsem tam koukala na tu Žabku na fleky a změkčování vody, tuším, že ji tu někdy zmińovala Ivuška, jen tam psali, jak je to dráždivý a že si na to brát gumové rukavice, tak nevím, když už člověk koupí citlivý prášek pro miminka, tak jestli se to třeba tou žabkou nestornuje? Taky psali, že je na předmáchání špinavého prádla - dá se to třeba použít, když se skladují plíny na mokro, že by se to tam přisypalo?
13. kvě 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackabk Tak my měli tatramatku, ale stejně si pamatuju, že se občas pleny vyvařovaly ve velkým v hrnci na sporáku, úplně vidím mamku, jak to tam vařečkou míchá ... a když si to pamatuju, tak to bylo na bráchy a ty jsou "88" a "90" :wink:
13. kvě 2011 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aemmi Jů, tak jsme třeba nebyli sto let za opicema :slight_smile: Tak to já jsem ještě o tři roky starší než starší bráška - no ale nic si nepamatuju :sweat_smile:
13. kvě 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacko, ta Žabka je jen prací soda, ta je dráždivá prostě proto, že v tom prášku je koncentrovaná, hodně odmašťuje atd. Jinak je to chemikálie veskrze neškodná, viz http://cs.wikipedia.org/wiki/Uhli%C4%8Ditan_sodn%C3%BD.
13. kvě 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Taky se k vám přidávám, už látkujeme přes celej den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to fakt pohoda, kor teď když je venku pěkně, plíny vyvěsím a hnedle jsou suchý a voňavý.
Mám ale na vás pár dotazů :sweat_smile:
1. Někde jsem četla, že by se plíny neměli sušit na slunci nebo radiátoru :astonished: tak nevím kde teď sušit.
2. Peru v Arielu bez aviváže myslíte, že to plínkám neškodí??
3. Teď se mi celkem často stává, že mi malá porteče, dávám jí do svrchňáků (thirsties- mimochodem naše jedinný svrchňáky k tomu mám jen čč a ručníky ikea a asi 3 plíny AIO) jednu plínku, irmu + separačku, takže to je asi málo co? :sweat_smile: Asi by to chtělo koupit, třeba nějaký savější vkládačky typu bambus??
Díky za případné rady :wink:

13. kvě 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkkkaaa na slunci a radiátoru by se němaly sušit plenky s PULem, tzn. svrchňáky a AIO. Aviváž by se na plenky používat ani neměla, protože prý pak plenky méně sají. Já používám místo aviváže ocet. A jak často ji přebaluješ? Já dávám 1 čč a přebaluji asi po hodině, někdy je plenka ještě suchá a jde to do nočníku. Zkus taky, věk na to už malá má.
13. kvě 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz jojo taky nočníkujeme, takže nočník už toho spousty pochytí :grinning: Taky přebaluju asi po hodině, ale mám, že jí to vždycky někudma uteče, buď jednou nohavičkou nebo vrchem, dávám jí plenku na rovno, ale teď jsem jí dala víc naširoko, tak mám pocit, že je to lepší, ale těch nehod máme za den asi 3 :unamused:
Aha tak jdu ty svrchnáky stáhnout z toho slunka :sweat_smile:
13. kvě 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosím jak dlouho kaká dítě vaječinu? do prvních příkrmů? nebo se to vyztuží dřív? díky
13. kvě 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkkkaaa a nemáš ty PULky malý, nebo velký? Nebo fakt přidej plenku, třeba druhou čč, nebo přikup nějakou bambusovou.
13. kvě 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz No já mám ze pár bambusových čč kikko, ale přijdou mi nic moc. Neporadíš mi nějakou bambusovou jakoby vložitčku??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@ofelieee Já mám pocit, že ta vaječina byla až do těch začátku příkrmů :confounded: Ale zase třeba malá mi kakala obden :wink:
13. kvě 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkkkaaa já mám 4 tyhle http://www.branakdetem.cz/vkladaci-plenka-bamboo-hour.htm (na obrázku je to tak prostřední), ty jsem dřív přidávala na odpolední spaní k čč, teď už je to málo. a špatné nejsou ani tyto http://www.branakdetem.cz/baby-lucy-vkladaci-plenka-bambusova-s.htm, dělají je ve velikosti S a L a jsou zase levnější, než BI. Někdo používá jako vkládačku tyto http://www.branakdetem.cz/ctvercova-plena-bambusova-30x30-baby-lucy.htm, ale s těmi nemám zkušenost.
13. kvě 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, holky, ty vv se musí taky žehlit?
13. kvě 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 já nežehlím skoro nic. Čč jsem žehlila jen párkrát teď u Marka, ale to jen proto, že už byly trochu tvrdší. teď už je zas nežehlím, už na to nemá nikdo čas :slight_smile: takže když je přejedeš, budou samo měkčí, ale jinak nemusíš.
13. kvě 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 já žehlím čč i vv, je to měkčí a líp se to skládá.

@betelgeuzz dobře že jsem si přečetla o tom slunku a pul, to jsem nevěděla :sweat_smile:
@ofelieee Dany kakal vaječinu do prvního týdne po zavedení příkrmů. A teda bohužel minimálně 3x denně a pokaždé jindy :sweat_smile: takže jsme jeli na čč, jiných mi bylo líto.
13. kvě 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka já myslím, že s tím slunkem to není až tak horký. Většinou to u těch plenek nepíšou, takže až tak by se zničit neměly. ale určitě ne na to topení.
13. kvě 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baca

@andelka Děkuji....takže žehlit se nemusí,ale je to lepší...:slight_smile: Já se teda na musím psychicky připravit na žehlení...žehlila jsem u malé jen ze začátku, asi půl roku....jinak normálně nežehlím...teda jen když potřebuji "vypadat"....:slight_smile:
13. kvě 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz tak na topení nedávám nic, tak to je ok. :slight_smile:

@rozarka65 nemusí se žehlit, když sjem nestíhala, nežehlila jsem.Ale radši jo, je to lepší. A ty plíny jsou rovné, to je fuk fuk. A plíny velké nežehlím celé a z obou stran, ale už poskládané na čtverec :sweat_smile:
13. kvě 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka :slight_smile: No líp se to bude i skládat, myslím ten novosklad...To je dobrý nápad, pokládat si to na čtverec...:slight_smile:
13. kvě 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě dotaz...na malé mimi používáte čč jen 70x70....nebo třeba novosklad 80x80 a do toho plínku 70x70...nebo je ten novosklad moc velký...?
13. kvě 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi hloupý dotaz....to bude z těch malých kalhotek asi vylézat...
13. kvě 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nemáte někdo tyto plinečky, se mi líbí, ale teda to je pálka :unamused:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36162406&tab=4
13. kvě 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě tyto svrchňáčky nemáte někdo zkušenost, http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=43989289&tab=6
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=44838114&tab=4

Potřebovala bych nějaký svrchňáky, nejlépe vícevelikostní poradíte?? :sweat_smile:
13. kvě 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkkkaaa já mám zkušenost s těmi prvními (grovia), teda s AIO od stejněho výrobce a mají špatné sucháče. Brzo se opotřebovávají. AIO nepoužívám tak často, tak se to dá, ale u svrchňáků, které by se použivaly často, by se to asi opotřebovalo dost rychle.
13. kvě 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betelgeuzz mhm no tak toje naprd, u svrchňáků, já mám zatím jedny Thirsties a jsou zatím super :wink: tak možná půjdu od osvědčené značky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nemáš nějakej tip na nějaký super svrchňáčky?? :sweat_smile:
13. kvě 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 70x70 jsem používala na novosklad tuším do 7 nebo 8měsíců- Druhou plínu sjem tam nedávala, jen vkládačky. 80x80 používám doteď.

@zuzkkkaaa já mám podobnou jak je ta AIO, ale kapsovku a je super :slight_smile:
13. kvě 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelka Děkuji....:slight_smile: Vkládaček moc nemám...chci používat vv...Jaké máš vkládačky?
13. kvě 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozarka65 našité s obyčejné plínky nebo ikea žínky :grinning: Teď jsem si objednala pár vkládaček Baby Lucy a Haipa Daipa, malej začal víc čůrat.
13. kvě 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. kvě 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek