• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

10. května 2017 
my jedeme BKM, takže mi tu leží krabička popo, se kterýma čekám na příkrmy, to zase budou chuťovky :sweat_smile: roli disan jsem prodala a na noc se mi nejvíc osvědčily aničky, s těma je fakt sucho :wink:
2. čer 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak maruška nám ze začátku kajdošila prakticky při každém kóju :sweat_smile: i v noci :grinning: netrpěla totiž vůbec na prdíky-neb jsem její prdící polštářek byla já :grinning: a čůrá zásadně při kojení :grinning: teď už kajdoší jen co 2-3 den, jupííí :dizzy_face:
a já na sklady teda nedám vůbec dopustit :dizzy_face: mi zase nevyhovuje dávat jen tu plenku na osminu-když to stáhnu pul kalhotkami od IV,tak je maru celá otlačená :cry: s lovíky už je to lepší....jako zlatý novosklad a drak :dizzy_face: a kalhotkové plenky dávat hned od začátku-je to na mě moc velký balík.

katty mi to taky někdy čouhá...hlavně v noci,když mám vevnitř ještě další plenku..a skoro nikdy mi nic díky tomu nenavlhlo :wink: bo většinu pobere ta vnitřní plenka,zevní je tam pro jištění :slight_smile:

a separačky nepoužívám už vůbeca,ale doba příkrmů se blíží,tak zase budou na pořadu dne :grinning:
2. čer 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
BBH by na nás zůstat měly!máme je předplacené..nicméně zatím nám balík neposlali,tak netuším,kdy budOU:frowning2:

ale do 14dnů budou IB limitovaná edice:slight_smile:moc pěkný vzory:slight_smile:
2. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lus: já je chcci taky, myslím BBH, kde se dají sehnat?
2. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, a jak to tak čtu tak nej vlnáky jsou lovíky? Jakou velikost mám vzít na to moje rychle rostucí mrně. Máme už 4,5 kg...ještě nedávno to mělo 3,3 :wink:
2. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
lus, to je mor :grinning: to budou ty vnějšky jako CT? a budou i SIO?
2. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani vem Mko,já po poradě :grinning: tady s ostatními je vzala a budou nám fakt ještě dlouhoooooo :grinning: ty L nevím kdy začnu dávat :sweat_smile:
a maru měla ve 4 měsících 6,2kg a fakt ty Mka má hodně s rezervou :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani-budeme je mít skladem tak za 3týdny
schnek-no,zase jiný provedení, ale raky pěkný..puntíky,proužky apod sio i aio
2. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani a já su ještě víc hotová z natahovacích disan než z lovíků :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a su zvědavá jaké budou domácí upletené vlňáčky :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanka a jak máš těžkou váhu mrňouska? :wink:
2. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem psala :grinning: ve 4 měsících 6,2kg a 62cm-je prťává :grinning: :dizzy_face:
2. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanka a kdo ti je plete? Já pletu, ale pořád to není ono. Dupku v tom má malá něco jakou XXXXL :grinning: :grinning: . Takže disany.

Holky, kdyby někdo chtěl budu prodávat kalhotky TotsBots S. kdyby tak IP to jistí
2. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
janco, ber M, Ondra ho měl v roce aucha se mu ještě křížily :wink:

lus, mě se strašně líbí CT rakety, to je láska :dizzy_face: ale my už máme tolika plen a když ještě nadělám jádra do SIO, přijde mi to úplně zbytečný, to je dilema :sweat_smile: :grinning:
2. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a chtěla jsems e zeptat majitelek bumgenius AIO vícevelikostních, jaký jsou to plínky? dobrý? spokojenost?
2. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lus, kdy bude webík? :wink:
2. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnek a my myslíš ty Disany.
2. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
janco, myslím lovíky :wink: jinak za mě jsou nej zapínací vlňáky SWB :wink: a pak domací natahovací :wink:
2. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
swb- co to jsou zač jdu hledat
2. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
swb jsou lepší na scháč či patenty. diky
2. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
swb mám raději na patentky. Sucháč nám odíral bříško.
2. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
pozor, swb nesedí na většinu kalhotkových plen. Mají hodně úzký střih a objemné plenky nezakryjou celé (hlavně kolem nožiček). My je používáme na čtvercovky.
2. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
flora-díky, takže vyhrajou lovíky.
2. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
super vypadají vlňáčky od CB, jsou jednovelikostní, tak by měli dlouho vydržet :wink: Má je tu někdo? Já zatím pořád odolávám a přikupuju aio

mimochodem schneku, ty raketový CT jsou fakt skvělý :grinning: Já chtěla ještě pejskové, ale ty jsou už fuč :frowning2:
2. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
my puntíkaté máme :grinning: ,ale fakt mě štve, že ty CT tak děsně žmolkatí-vypadají pěkně zvenku,ale nedívat se dovnitř :cry:
2. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, je fakt, že ty SWB mají takovej užší střih, ale mě to neva :wink:
2. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dočtu váš později, jen vám jdu říct, že mám pg a matiku za jedna a od zítra se musím učit na češtinu a literku
2. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi gratuluju :slight_smile: Jak tu školu lidi proboha zvládáte???? Já ušetřim tak 3-4 hoďky denně, ale to je zatraceně málo. Mám to pěkně nahnutý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi gratulka :dizzy_face: a já bych už teď školu nedala-ono už to bylo nahnuté před koncem školy s mým přístupem k učení-vždy na poslední chvíli :sweat_smile:
2. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda devcata, tak uz mam doma testera vsech tech plinek a uvazu, co jsem si pred tim teoreticky nastudovala..i kdyz, sediva je teorie..takze na vas ted budu asi chrlit jeden dotaz za druhym, tak se predem omlouvam. Ten prvni dotaz je: davam novorozenecky sklad, na to snapku a pres to jeste jednu plinu na osminy - staci to takhle? Zkousela jsem i jen ten novorozenecky bez vycpavaci pleny, ale dnes mi dr. rekla, ze ikdyz mame kycle dobry, tak pro jistotu mam davat o plinu navic.. Druhy dotaz: kdyz ji pak z toho vymotam, ma docela dost ryhy na nozickach - takovy zmuchlani - to asi z toho, jak je to na ni nandany..je to normalni a nebo neco delam spatne? A treti dotaz: bohuzel se mi uz najak na prtce oprudila (podle me z ubrousků, co jsem mela v nemocnici a nebo z johnsna masticky, co mi tam na ni dali...) - co pouzivate na to opruzeni? bepanhen? nebo neco jinyho? čtvrty dotaz: Medvidek na prťku - nakonec jsem ho rozdelala do ty redici flasticky - aplikujete to tak, ze rovnou na zadecek strikate a nebo nastrikate na ubrousek a pak teprve na prtku?

uf, koukam, ze jsem to na vas pekne vychrlila..no, snad se najde nejaka dobra duse a poradi nezkusene zacinajici a tapajici...
2. čer 2009 v 15:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
makoush já kvůli kyčlím dávala novosklad na něj dovnitř ne zvenku další plenku na osminy,zamotala-snapku nepoužila a dala svrchní klahotky.
rýhy na nožičkách, sem tam i nabříšku jsou normál-záleží jak moc to utáhneš a jak moc se bude mimi hýbat. a někdy bývají ty rýhy na zadní straně stehýnek hodně výrázné a červené-tak větrat a já to sem tam máznu bepanthenem.
a na opruzení dobrý bepanthen-levnější varianta je calcium panthotenicum :slight_smile: ,sudocrem,krem od nivey,johnosonu na opruzeniny....je toho hodně musíš vyzkoušet..
2. čer 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek