• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Látkové pleny III

30. března 2017 
angeto, jo, jsou, obyč kikka jsou k ničemu, LTZ jsou lepší, ale ty lux ještě lepší :wink:
3. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky Schneku :wink:
3. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtej cera nebo adeps lanae, ale víc tomu nerozumím :sweat_smile: prostě navážit 100% lanolin :wink:
3. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smardiku,Maxovi pomohl Imazol,je bez receptu,mudra mi ho poradila.
3. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik - a co jen omývat zadeček vodou a větrat co nejvíce? moje zkušenost je že nemazaná prdka je pěkná a čistá. Každá namazá věc přece jen ucpe kůži a hůř to větrá, nebo ne?
3. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky schnek :wink:
3. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chystám se pomalu začít prát výbavu. Stačí to vyprat an 60 nebo jste praly na 90 - myslím hlavěn čč a vv, nebo se můžou i kalhotkovky? To asi ne, že? mylsím, že zrovna na MMT je psaných 40, ale vím, že se tu psalo, žew na 60 jde taky. :slight_smile:
3. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ijo,ja si to myslela taky,ale porad se to nelepsilo,tak jsme s tim bojovali skoro 3 tydny az jsem zavolala radeji doktorce a za par dni bylo po problemu.Nekdy uz je holt zapotrebi lek.Taky mudra rikala,ze pomaha fialka,tou jsem mazala jen vridek na pindiku,malicky misto,ale stejne to delalo fleky na pliny,musela jsem dat par dni moltexku,ale zabralo to rychle.Na tu velkou opruzeninu sem nejak nemela odvahu zu gencianu namatlat,tak jsem zvolila radeji ten Imazol.Ona kdyz se tam pomnozi kvasinka,tak uz asi jen voda a vzduch nezabira,to by asi to mimino muselo byt nonstop nahaty.
3. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já prala pleny tak na 40 a něco i na 60, ale většinu na 40....
3. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
helulicek lanolin s vodou určo ne, to je hydrosa a to fakt nefunguje, jsem si to pyšně přinesla domů :grinning: ale rozpustit to nešlo :frowning2: tak si s tím mažu paty :wink:
3. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to já u všech měla fakt štěstí, jedu pořád to samý, přebalit, umýt vodou atd atd atd...nepoužíváme krémy ani ubrousky, ty jsou pro výjimečné případy pokaděného zadečku a hlídajícího taťky.
Baca - peru obvykle na 40, někdy 60. Myslím že to stačí. Ale některé pleny, moje oblíbené CB jdou i 90, tak tím občas projedou.
3. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, nám radili v porodce koupit v lékárně nizoral šampon a omývat, ten kvasinky likviduje :wink: nebo se ještě dělá prášek, ten se dá dávat i do pusinky na moučnivku :wink:
3. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky Evi, mě se to zdálo nějaký divný.... :wink:
3. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak už jsem tu taky :slight_smile: . Byl tu dotaz na silné opruzeniny, nám tenkrát pomohl Imazol, fakt skvělá věc, malý měl tak silný průjem, že nemohl být ani v plíně, jeho hovíska mu neuvěřitelně spílili kůžičku, takže Imazol a přes den byl nahatý, to jediný nám pomohlo.

Byla tu poznámka, že nemůžete sehnat v lékárně lanolin, u nás se sehnat dá :wink: , v lékárně byly moc ochotné, když jsem řekla, že to potřebuji na vlňáčky, tak vůbec nevěděly o co jde a tak jsem jednu lžičku dostala zdarma, ať to ozkouším a pak mi naváží, kolik budu chtít. 1 kg u nás stojí 640 kč, na jedny vlňáčky je prý třeba jedné vrchovaté lžičky, takže myslím, že by stačilo tak 50 - 100 g a vydrží to dlouho. Kdyby někdo nemohl sehnat, mohu poslat poštou :slight_smile: .

Holky, chci se zeptat, jestli máte někdo doma knížku Bez plenky, ráda bych malému pořídila číňák a nevím, jestli je zapotřebí tuto knihu číst, ráda bych si ji spíš od někoho z vás půjčila nebo popř. koupila.
3. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
somiku, koukni do kojenců, je tam o BKM téma :wink:
3. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aaa,dalsi kladny ohlas na Imazol! :slight_smile:
Nizoral je vybornej,ja ho mela jako sampon na lupy a zabral okamzite! :wink: Ze je i jako prasek,to jsem nevedela,dobrej tip... :wink:
3. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám taky Imazol zabral :wink:
3. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám ani Imazol nezabral...jen ten heřmánek...
3. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
makinko, já měla nějaký Nizoral vaginální tablety na mykózu a taky zabral bezvadně:grinning: Ale do té doby jsem žila v domnění, že to je jen šampón na vlasy:grinning:
3. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky schneku :wink:
3. čer 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosím prosím, nestíhám, ale potřebuju vědět, jestli můžu dát bambusový plenky sušit na radiátor. Jsem měla velký prádlo a teď začlo...pršet :angry: Mám tam BL bambusový, BE a Popoliny two size... Nepoškodím to???
4. čer 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neli BE v pohodě, zbytek nevím.
4. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nepoškodíš, neboj
4. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nepoškodíš, ale sušením na topení plíny hrubnou :confounded:
4. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chtěla bych objednat plíny KiKKo LUX z e-cipíska a ještě lehátko do vany a rychlozavinovačku a nějaké plínky s potiskem. Neobjednávali jste tam někdo, jak to mají s dodacíma lhůtama? Díky
4. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se naštvala na ulrichovou impregnaci :angry: Včera jsem lanolínovala všechny 3 naše vlňáky, protože provlhaly a dneska je dám mláděti na prcku a zase provlhávaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vůbec nebyly mazlavý od lanolínu. Tak jsem je dneska zas vrazila do toho lékárenskýho a kašlu na to jestli udělá fleky, hlavně ať ty vlňáky fakt držej. Máte někdo z ulrichem stejnou zkušenost?
4. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
schnek - mě nehrubnou :wink:
4. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ijo, frote tím hrubne, tedy mě po párn sušeních takhle zhrubly
4. čer 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lusi,ja mam.Mam troje Loviky a vsechny po Ulrychu provlhaji a to to delam jeste koncentrovanejsi.Dneska jsem sehnala cistej z lekarny,HUra!!!!
4. čer 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki mě právě ten lékárenskej lanolín udělal fleky na jedněch lovíkách a tak jsem se naštvala a koupila zas ulrich. Ale ten vůbec nedrží a to jsem toho tam dala kybl :angry: Teď jsem udělala lázeň z lékárenskýho, mám ji teplejší, tak snad se tam zas neudělaj ty žmolky a nebudou fleky, uvidíme. Ale lepí to krásně :dizzy_face:
4. čer 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek