Nejlepší pleny pro novorozence 2017

oliii123
28. říj 2017

Ahoj maminky, poradíte prosím aktuálně nejkvalitnější pleny pro novorozence? Jde mi o jedničky a dvojky, pak už přejdu na akční zboží, jsem poučena od prvního..;) o cenu mi nejde, ráda bych opravdu kvalitu..u prvního byly všude psané bílé Pampersky, ale teď jsem na ně četla dost negativní komentáře, že se zhoršily, jsou navonené a vyráběné v Polsku a já nevím co ještě..moc díky.😉

dadamatysek
30. říj 2017

@oliii123 Já to v těhu docela nastudovávala na netu, abych se správně rozhodla. Před lety jsem prvního syna taky balila do pampers. Nebyla žádná osvěta o chemii, kterou obsahují. Byly sice nejdražší, ale mimi bylo suché, dobře lepily, netrhaly se jako jiné pleny a to mi pro dobrej pocit stačilo.
Ale v dnešní informativní době by jsme pro naše děti měly chtít od pleny i kosmetiky a drogerie víc. Vše se dá koupit šetrné, nebo čistě přírodní. Není mi jedno, co si plácám na sebe. Natož na miminko.
Všeobecně u šetrných plenek nemůžeš čekat tu pampers savost, že mimi několik hodin necítí vlhko. Právě proto, že neobsahujou ten chem.gel. Jenže ono to je v pořádku. Mimi by přece nemělo být mnoho hodin v plence, která je počuraná. Jen to mimi necítí.. Takže záleží na Tvých prioritách.

dadamatysek
30. říj 2017

@veronikav31 No tak super! Děkuji za názor. Tak jsem jej právě objednala. 🙂

bayt
30. říj 2017

@dadamatysek Měly by to být snad Babylove nature eko plínky

Mrkni hlavně na tu Stadelmann, to je fakt výborný 🙂 Eshop je na Devaterokvítí.

bayt
30. říj 2017

@dadamatysek Jo a jeden hloupý dotaz, ale to někdo fakt nechává miminko osm hodin přes noc v pročůrané a pokakané plence? 😨

dandaa
30. říj 2017

@bayt náš třeba v noci nekadí a pocuranou plenku ráno moc nemá a to spí klidně 8-10h v kuse a budit miminko kvůli prebaleni ?To přece nejde .Něco jiného je když ho v noci musíš krmit což u nás bylo jen těch prvnich 6 týdnu,takže nakojit,prebalit ale teď už fakt spí celou noc.

bayt
30. říj 2017

@dandaa Já nevím, ještě dítě nemám, takže jsem pořád laik, ale přece musí být miminko v moči a mokru, a množí se tam i bakterie, ne? Myslela jsem, že jednou přes noc se většinou přebalí.

dadamatysek
30. říj 2017

@bayt Tak už na ty Babylove nature koukám. Děkuju za info. O tom rozdělení na běžné a natur jsem totiž nevěděla. Jeví se dle obsahu a dostupných info docela slušně. Zkusím o nich dohledat více. Abychom věděly z čeho je vnější část pleny. To jsem se nedočetla. Ani jak moc jsou recyklovatelný. Pro příklad - běžná plenka typu pampers překáží v přírodě 250 let, kvalitní ekoplena 4 roky. Některé jsou komplet odbouratelné, tudíž zátěž nula. Mělo by nám záležet, jakou stopu tu zanecháme, když máme děti.

dadamatysek
30. říj 2017

@bayt Tak když miminko nepláče a spinká, nebudím jej kvůli přebalu ani já. Jde o to, že v eko plenách to mokro cítí dětátko častěji. Tudíž častěji přebaluješ. Což se třeba některým maminkám v noci nechce. Nevím. Třeba Ti někdo odpoví. 🙂

bayt
31. říj 2017

@dadamatysek aha, tak jsem zvědavá, jaký bude ten náš :D spáč 🙂

dandaa
31. říj 2017

@bayt děti se nemají budit,většinou je každá máma ráda za každou minutu co miminko spinká. Nestalo se mi že by byl malý ráno mokrý. A to má na noc kolorky co jsou taky eko a sajou evidentně dobře.

zuzkaasteli
31. říj 2017

Babylove jsou skvele a hezky sedely

bayt
31. říj 2017

@dandaa však se ti stejně vzbudí na kojení

dandaa
31. říj 2017

@bayt kazde miminko je jiné,náš se budil jednou v noci cca prvních 6 týdnu a od té doby spí celou noc takže nejdřív se budi v pět ráno .

oliii123
autor
31. říj 2017

Dobré ráno, holky, takže moltexy koupit v Německu, dobre ekopleny jsou ještě "kolorky" a pak existují pleny babylove Natur, které jsou také eko a dobre? Shrnutí je správné? 😀

dadamatysek
31. říj 2017

@oliii123 Ano, kočko! :D Nechávám si vozit balení z německa po 40 kusech, 3-6Kg a vyjde na naše cca na 200 korun. Ty Babylove se zatím pouze eko jeví. Nenašla jsem info ohledně vnějšího obalu pleny, která se dotýká kůže miminka a jejich zátěž pro život.prostředí, tzn. jak rychle jsou zlikvidovatelné.

bayt
31. říj 2017

@oliii123 co jsou kolorky?

oliii123
autor
1. lis 2017

@bayt
No já je taky neznám, ještě ještě jsem na ně nestačila kouknout, ale pochopila jsem tady z diskuze, že jsou asi dobrý, mamky s nemá mají dobré zkušenosti ..😉

cokoholka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz