Pelichání jednovelikostních plenek Anavy

ivaves
30. zář 2012

Máte tu prosím někdo zkušenost s pelicháním jednovelikostních plenek Anavy? Tyto plenky používáme přes rok. Ze začátku jsem pelichání moc neřešila, používala jsem separačky. Teď už ale několik měsíců jedeme bez nich a chloupky mi vadí, dcera je má pak na zadečku. Reklamaci několika kusů jsem už řešila a byla uznána. Teď mám ale několik nových plenek + ty nové z reklamace a pelichání jede nanovo. Problém je v tom, že na nové plence není poznat, která to pelichá. U těch starých bylo již vidět sem tam prořídnutí. Je mi jasné, že materiál ze kterého jsou plenky šité drobné chloupky může pouštět a o to mi vůbec nejde. Myslím, že nedělám žádnou chybu v údržbě. Plenky skladuji na sucho, peru v Lavele nebo Persilu Sensitiv a suším venku nebo na sušáku v bytě.

helulela
1. říj 2012

@ivaves ahoj, já jsem si pelichání nikdy nevšimla, některé Anavy plenky mám už přes dva roky

ivaves
autor
1. říj 2012

@helulela ahoj, děkuji za reakci. Chtěla jsem zkusit, jestli by se nenašel někdo, kdo řeší podobný problém. Asi mám na ty pelichací plenky prostě smůlu ☹((. Tímto rozhodně nechci ostatní odrazovat od pořízení těchto plenek, až na to pelichání jsem s nimi spokojená. Nejspíš se bude opět jednat o vadu materiálu 😒

ivasad.
1. lis 2012

Já mám anavy už dva a půl roku, jedou denně pořád dokola, a nepelichá mi ani jedna 😕 Ani velurky, ani bavlněné, ani froté.