Časopis pro holku. S jakým jste spokojené?

adelait
3. led 2023

Ahoj, jaký je dobrý časopis pro 5 letou holku? Chci odebírat časopis pro malou, ale nevím jaký. S jakým jste spokojené?

barmil
3. led 2023

@adelait Raketa

klokanka31
3. led 2023

@adelait Šikulka, Hvězdička, Čtyřlístek mini, normální Čtyřlístek...

adelait
autor
3. led 2023

@klokanka31 tohle všechno kupujete pravidelně a jste spokojená? Mě jde o to, který časopis z je podle rodičů pro dítě nejvhodnější...🙂 Časopisy, které jsou na trhu znám, ale chci vědět nazor rodičů🙂

l_
3. led 2023

@adelait to taky zalezi, co rada dela.. kazdemu sedne neco jineho.. na nas bylo vsude malo ukolu, tak kupuju spis sesitky s activitama, to ji bavi a da vic, nez casopis 🤷🏻‍♀️

adelait
autor
3. led 2023

@l_ my jsme odebírali Nedělníček (strašně moc stříhání, jinak o ničem) a Šikulku, ten byl docela dobrý. Malá bude mít svátek a chceme jí dát zase předplatné časopisu, tak zjišťuji, co je dobré🙂
Ji strašně baví bludiště, spojovačky, spojování tvarů, hledání dvojic...
A jaký sešitky prosím kupujete? Máte nějaké oblíbené?🙂

adelait
autor
3. led 2023

@barmil děkuji. Tento časopis vůbec neznám🙂

majaveja
3. led 2023

Mně se z těch pro tento věk nejvíce líbí Hvězdička.

klokanka31
3. led 2023

@adelait Už je mám dokonce předplacené, šikulku,hvězdičku a čtyřlístek mini. Naší je sice teprve 2 a půl, ale tyhle časopisy se jí moc líbí, učí se v tom grafomotoriku... Ale pokud si chceš vybrat jen jeden, tak za mě je nejlepší ten čtyřlístek mini.

l_
3. led 2023

@adelait cokoliv na co narazim.. pekne zpracovane ma jiri models.. spojovacky a bludiste se daji sehnat jako solo.sesit.. v pepcu A5 tlusty sesit s ruznyma aktivitama... A mozna koukni na casopis predskolak..

bertoldina
3. led 2023

@adelait Naše miluje Dráčka a Předškoláka, to samé vydavatelství vydává i různé speciály.

petaov
6. led 2023

Prošla jsem si v obchodě několik časopisů a nejvíc se mi líbila Hvězdička. Věděla jsem, že synovi se budou líbit obrázky a zpracování. Každé dítě je ale jiné. Druhému synovi v tomto věku nejvíc vyhovovalo Sluníčko. Ty víš nejlíp, co Tvé dítě baví. Chce to zajít do obchodu a prolistovat více časopisů.

petaov
6. led 2023

Ještě jsem si vzpomněla, že neteř v tomto věku odebírala Dráčika. Syna zase vůbec nechytl. Takže to záleží na dítěti.

wampzee
6. led 2023

@adelait za mě je nejlepší Puntík. Tam je všeho tak akorát, nádherné ilustrace, příběhy a tvoření. Raketa je fajn, ale přijde mi, že je spíše pro starší děti.

evelinda
6. led 2023

@adelait Zapojím se, ač nemám dceru. Syn má rád Puntík a Dráček. Jsou to časopisy v pohodě pro obě pohlaví. Není tam nic vyhraněné pro kluky nebo holky. Puntík kupuju ob měsíc, kvůli příběhům Pandy Švandy. Občas do toho koupím Dráček. Syn moc netvoří, tak starší čísla schovávám. Rád se k nim vrací. Mám v plánu zkusit i Sluníčko, jestli do něj nedorostl.

jaaoni
6. led 2023

@adelait https://kreativnibrabec.cz/mega-test-casopisu-p...

Přehled.
Ale už je to dva roky staré koukám

odvarkova
6. led 2023

@adelait časopis sice nekupuji, to už musí být, když nás něco zaujme v obchodě. Všechno co zrovna děti chcou dělat hledám na pintetestu nebo různě na netu a vytisknu 🤷🏻‍♀️

alishkaaa
6. led 2023

Co jsem měla možnost prolistovat, líbí se mi asi nejvíc Puntík a Sluníčko, tam je tak nějak přiměřeně úkolů, různé aktivity, je tam od všeho něco a tak nějak normálně podané. Dceři se samozřejmě vzhledově líbí časopis Barbie, vždycky ho chce, taky kvůli hračce, ale přijde mi, že tam se ty úkoly opakují a víceméně všechna čísla jsou na jedno brdo, jak přes kopírák. Hodně fajn jsou právě různé aktivity v sešitech, nejvíc se nám osvědčily právě ty od Jiří Models, protože jsou hezky zpracované a hlavně kvalitně, samolepky jdou dobře sloupávat, netrhaji se, papír je takový pevnější, takže se s tím dobře pracuje a nevypadá to hned jak salát 🙂 Je třeba vyzkoušet, co se dceři bude líbit nejvíc, u nás třeba vedou samolepky, teď ji baví i takové jakoby vyšívání, vyškrabávání obrázků... Hlavně se to časem mění 🤗

saralinda
6. led 2023

Super je Puntík.

krtikkrtovaty
6. led 2023

Dráček nebo Sluníčko - za mě srovnatelné a oblíbené oba. Nedělníček kupa stříhání, jinak nic moc.

amilu
6. led 2023

@adelait moje dcera ma nejradsi meda pusik a syn dostava obcas puntik nebo zajíček. Kdyz sem delala pruzkum tak vsichni doporucovali nejvic slunicko a pak sikulka to se nam taky líbí ale dcera holt zboznuje medu pusika.protoze ty postavy se opakuji a jsou ji zname.ale zas strihani a kteativity delame dost spolu.ten casopis ma prave spíš na cteni a ukoly.

jerrabina
7. led 2023

Nám se asi nejvíc líbí Puntík 🙂