Eurona - vyplatí se?

magdalenax
2. led 2016

Ahoj, dnes se mi dostal do ruky katalog Eurony, je tam toho opravdu mnoho. Z katalogu si přečtu, co a jak, to je fakt, ale zajímaly by mne zkušenosti těch, co ji používají. Nepřijde mi, že by byla drahá, to ne, ale jde mi fakt hlavně o účinnost hlavně prostředků pro domácnost, o kosmetiku mi až tak nejde. Prosím, napište mi vaše zkušenosti, porovnání třeba s běžně dostupnými výrobky atd., děkuji moc

petramarkova
8. únor 2016

Euronu občas používám a co můžu doporučit je Pre wash- na skvrny, pak aviváže moc pěkně voní, prostředek na mytí nádobí, a pak je dobrý čistič na koberce. Kosmetiku vyzkoušenou nemám. Obecně je Eurona asi dražší, ale zase mají menší dávkování, je to silnější koncentrÁt než běžná drogerie. Ségra si tam teď koupila ten vařící robot, taková náhražka Thermomixu od Vorwerku, je spokojená, ale Thermomix to samozřejmě není 🙂 Ale za ty peníze super..

magdalenax
autor
8. únor 2016

@petramarkova No, tak právě třeba ten na nádobí mne zajímá, protože jsem zjistila, že ten co kupuji já mi dost odmašťuje ruce, resp. spíš ruce, než nádobí

luccy86
8. únor 2016

Aviváže krásně voní a prádlo je po nich měkké, dlouho vydrží. Pak sem měla prostředek na podlahu a s ním taky spokojenost, hezky myje a podlaha je lesklá. Je to dražší podle mě a stejnou službu mi udělají i výrobky z DM.

petramarkova
8. únor 2016

@magdalenax Ten prostředek na mytí by měl být i nějak šetrný na ruce, ale jak se jmenoval, to už si nevzpomínám. Už jsem tam dlouho nenakupovala...

magdalenax
autor
10. únor 2016

Děvčata, děkuji vám za dosavadní příspěvky, přivítám samozřejmě další. Na Euronu mne navedla manželovo nevlastní sestra, kdysi jsem o ní jen slyšela, ale nesetkala jsem se ani z katalogem. Ten tu teď mám a budu si něco objednávat určitě, ale výrobky, které potřebuji (na nádobí, na úklid...atd, do kosmetiky se zatím nepohrnu). Více názorů považuji za lepší, než jeden.
Co tedy musím uznat, nechala mi tu jednu sašetku, je zabalená a voní to na celou ložnici.

magdalenax
autor
10. únor 2016

Ještě takhle, nejde mi ani tak o finanční stránku, to určitě ne, ráda si i připlatím za kvalitu, ale co jsem katalog prohlédla, tak drahé mi to nepřijde, spíš srovnatelné s cenami v běžných drogeriích.
Jo a zeptám se, konkrétně šampon na vlasy jste zkoušela některá z vás?

lucikf
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
magdalenax
autor
15. bře 2016

@lucikf Ještě jsem si neobjednala, chystám se toho ale objednat více najednou

malalucinka
15. bře 2016

já jsem spokojená moc,akorát kosmetiku (šampony apod) nepoužívám, protože mi nevoní

lucikf
15. bře 2016

@magdalenax Můžu se jenom zeptat, jestli Vám paní nabídla, že je možné získat zákaznické číslo a mít tyto produkty s trvalou slevou? Dovážka až domů? Díky.

magdalenax
autor
15. bře 2016

@lucikf Ano, je to nevlastní sestra mého muže

lucikf
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janawei
16. bře 2016

Z Eurony mám ráda přípravek na mytí nádobí a vytírání. Z mýdel na ruce s Aloe vera jsem hodně zklamaná, obsahují parabeny, což se bohužel člověk dozví, až když si je koupí, vzhledem k tomu, že jsem na webu na složení nenarazila.

standard
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
magdalenax
autor
14. dub 2016

Tak jsem zkusila "jar" na nádobí, čistič na sporáky, čistič koupelen a kuchyně, tekuté mýdlo..., je toho víc, ale ještě spoustu výrobků ne, ale pokud všechny fungují tak, jako ty, co jsem vyzkoušela, tak mi domů nic jinýho nesmí

magdalenax
autor
15. dub 2016

Holky, chci se zeptat, ten pohlcovač pachů,- jsou dva druhy, tak ten atitabac mám a voní lehce podobně, jako nějaká pánská vůně, ale ještě mne zajímá ten neutral - také je trošku parfémovaný, či ne, popřípadě, jestli ano, tak jak voní?

aninek
21. dub 2016

@magdalenax
Dobrý den,já Euronu používám již delší dobu a to hlavně , protože se děti neustále škrábaly a trpěly vysušenou pokožkou a hlavně proto, že manžel byl velmi vážně nemocný a tak jsem si řekla, že budu doma minimalizovat chemické přípravky.Začala jsem se učit číst, co vše obsahují přípravky z drogerií .Z Eurony mohu doporučit spoustu věcí-zejména univerzální čistič, přípravek na ruční mytí nádobí, aviváže, čistič koupelen, voňavé sašetky a mnoho mnoho dalšího.Přípravky se většinou ředí, vyjdou tedy levněji a jsou opravdu účinné a moc krásně voní.Všem, kteří by chtěli o Euroně vědět více, najděte si stránky euronabycerny.com a tam najdete i virtuální katalog a popis všech výrobků.Za mě prostě spokojenost veliká a jen lituji, že jsem o Euroně nevěděla dříve.Spokojené jsou i mé kamarádky, které ode mne spoustu výrobků vyzkoušely.Pokud bude mít někdo dotazy, ráda zodpovím, co budu vědět a také se vyplatí registrace, která je zdarma,k ničemu nezavazuje, objednáte dle potřeby z domova ,těšíte se na voňavý balíček a máte slevu 16-25%.
Přeji provoněný den
Dita

ladyhacek
21. dub 2016

Euronu používám hlavně prací prášek stačí ho málo a pak čistič na dlaždičky-na koupelnu - lesk jak blesk
A mám i jednu příhodu - měli jsme na baterii (mamka) vodní kámen umyli jsme ho prostředkem tomu určeným > sestře zůstala kohoutek v ruce 🙂 - držel ho už jen vodní kámen a ten jsme odstranili 😀
a mám ráda ty jejich sachetky - měla jsem v šuplíku na dětské prádlo které jsem prala nějakou dobu před porodem a vonělo to ještě nějakou dobu po porodu 🙂
Moje mamka si jí oblíbila a začala dělat jeich dealerku a snad nepoužívá nic jiného a je velmi spokojená - prací prostředek, na mytí nádobí, úklid.....

magdalenax
autor
2. črc 2016

@ladyhacek Sachetku máme v šatně a na WC, na tom WC - kam se hrabe nějaký gel, či cokoliv

magdalenax
autor
2. črc 2016

Tak jsem vyzkoušela čistič koupelen, kuchyní i universal, - ale řekla bych, že ten je nejlepší. Dále jsem nadšená z přípravku na sporáky, písečkem na nerez a písečkem na nádobí. Co se týče prášku na praní, mám universal a řekla bych, že pere dobře, ale zázrak to není, na skvrny mám jak ten spray, tak i ten velký, též agenta. Nebudu je ani hanit, ani vychvalovat, záleží i na materiálu, co si budeme povídat. Mimochodem, kamarádka mi říkala, že agenta sype do pračky vždy, a že je super, to sice ano, ale né při praní na 40, protože se jedná o aktivní kyslík, který funguje při teplotě nad 60 st.

Holky, nepřišla jsem až tak vypsat své zkušenosti, jako vám dát tip. Ve dvou vůních mají parfém do vodních vysavačů. Máme od Rainbow tu čističku vzduchu, no, než tomu říkat čistička, tak raději zvlhčovač. Dala jsem ho do ní a po tři hodiny vůně, okno otevřené a ještě se tu i kouřilo....

marikura
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petulinka_2012
15. čer 2019

Pokud máte někdo zájem a chtěli by jste poznat euronu, tak přidejte se do mé fb skupinky Mámou v pohodě a zdravě

lucluci
Autor odpověď smazal
Zobraz
ivis314
6. lis 2020

@lenikbarcik Eurona je ekologicky šetrná. 🙂 To je rozdíl 🙂 Neprezentují se jako ekologická firma 🙂))

ivis314
6. lis 2020

Ahoj holky, je tady někdo, kdo by rád zkusil? Kdyžtak mi písněte, ráda pošlu vzorečky🙂 Mějte se krásně 🙂 Nebo se přidejte do skupinky: Pohodový úklid raz dva.